تعمیر شوفاژ مشهد

شوفاژ، ابزاری کاربردی در فصول مختلف سال است. بارش ممتد باران‌ گاها آنچنان دمای هوا را کاهش می‌دهد که نیاز است پیش از ایجاد هرگونه اتفاق این‌چنینی، فکری به حال تعمیر و سرویس شوفاژ خود بردارید.

گاها بدلایل مختلفی همچون گرم نشدن شوفاژ، وجود نشتی و آب‌دادن شیر شوفاژ و… نمی‌توانید به خوبی از شوفاژ منزل و یا دفتر کار خود استفاده کنید. بنابراین قبل از هر چیز، توصیه می‌کنیم برای مواجه شدن و پیش‌بینی تمامی تمهیدات لازم در برابر فصول سرد، ابتدا اقدام به سرویس و تعمیر شوفاژ خود در مشهد کنید.

 مرکز رسمی  خدمات  تعمیر و نصب شوفاژ رادیاتور در مشهد

در انواع برندهای معتبر کشوری خدمات تخصصی (تعمیرات و نصب رادیاتور) 

09152020810

تعمیر رادیاتور در مشهد

مشهدی ها می‌دانند که آب و هوای مشهد همیشه غیرقابل پیش‌بینی است. آب و هوای مشهد در روزهای مختلف، مخصوصا در فصل پاییز، با تغییرات زیادی همراه است. حتی برخی از شب‌های تابستانی، به قدری هوا سرد می‌شود که گاها نیاز است شوفاژ منزل را روشن کنید. با نزدیک شدن به فصول سرد تعمیر رادیاتور در مشهد، یکی از کارهایی است که در لیست تمامی مشهدی‌ها قرار دارد.

تعمیر شوفاژ به دلیل تلفات حرارت جداره‌های خارجی

همه ما قطعا با عدم روشن شدن شوفاژ مواجه شده‌ایم. علی رغم آن که در ظاهر همه چیز سالم است، اما شوفاژ به درستی روشن نمی‌شود. اینجاست که یک تعمیرکار حرفه‌ای قطعا در ابتدا نظر به خرابی جداره‌های خارجی شوفاژ می‌دهد. البته حرارت کنترل نشده، می‌تواند موجب نشتی آب نیز می‌شود.

عموما پکیج‌های دیواری بدلیل خرابی در سنسورهای حرارتی خود، به هنگام افزایش دمای داخلی شوفاژ، قادر به قطع گرمایش پکیج نیستند و به مرور این افزایش دما، موجب خرابی جداره‌های خارجی و ایجاد تلفات حرارتی برای جداره‌های خارجی و همچنین اتصالات شوفاژ می‌شود.

تعمیر شوفاژ رادیاتور به دلیل تلفات حرارت ناشی از تهویه هوا

برای تعمیرات شوفاژ مشهد، ابتدا باید سنسور حرارتی شوفاژ رادیاتور بررسی شود. و در گام دوم باید مکان رادیاتور و شوفاژ‌ها چک شود. اتصالات رادیاتور شوفاژ گاها بدلیل قرارگرفتن مجاور فضای سرد و یا هوای آزاد، به خوبی گرم نمی‌شوند.

در اینجا شاید دمای داخل لوله بالا باشد، اما لوله بدلیل ارتباط با هوای سرد، دمای کمتری داشته و سنسور توانایی شناسایی این موضوع را ندارد، به همین دلیل پس از ایجاد افزایش دما از سوی رادیاتور، دمای خارج از محدوده تحمل شوفاژ به آن داده خواهد شد. این امر به مرور منجر به خرابی جداره‌های داخلی شوفاژ و نهایتا وارد آمدن خسارت به جداره‌های خارجی شوفاژ می‌شود.

تعمیرات رادیاتور در مشهد شامل چه مواردی می شود؟

رادیاتور شوفاژ دارای قطعات گوناگونی است که به هنگام ایجاد اشکال در کارکرد رادیاتور و یا خود شوفاژ، نیاز است تا بصورت حرفه‌ای، رادیاتور مورد ارزیابی قرار گیرد. برای تعمیرات رادیاتور در مشهد، یک تعمیرکار زبردست عموما خدمات ذیل را به شما ارائه می‌دهد؛

 • بررسی عیب‌های خطای پکیج
 • هواگیری رادیاتور
 • آب‌بندی شوفاژ و پکیج رادیاتور
 • رسوب‌زدایی لول‌های رادیاتور
 • بررسی و تعمیر پمپ پکیج شوفاژ
 • بررسی و تعمیر مبدل پکیج شوفاژ
 • بررسی و اصلاح فشار پکیج شوفاژ
 • تست صحت سلامت فنی پکیج از طریق تست برق 220 ولت

البته بطور جزئی، باید مشکل رادیاتور نیز شناسایی شود. بطور مثال در صورتی که میزان فشار رادیاتور تنظیم نشود، صدای نامناسبی ایجاد شده و همچنین امکان دارد با تخریب جداره داخلی اتصالات شوفاژ، به مرور موجب نشتی آب در اتصالات خارجی و یا داخلی رادیاتور و شوفاژ شود.

جابجایی شوفاژ رادیاتور مشهد

یکی از نگرانی‌های افراد برای تعمیرات رادیاتور در مشهد، عموما برای زمانی است که نیاز به جابجایی شوفاژ رادیاتور باشد. البته شما می‌توانید با رعایت نکات ذیل، ایمنی پکیج خود را به هنگام جابجایی شوفاژ رادیاتور در مشهد را افزایش داده و از خرابی بیش‌تر پکیج به هنگام نقل و انتقال جلوگیری کنید؛

 • حتما اتصالات شوفاژ را به هنگام انتقال با پنبه و یا اجسام نرم مسدود کنید.
 • پوشاندن شوفاژ با پلاستیک جهت جلوگیری از ایجاد خش برروی آن
 • ارسال پیچ و مهره‌های متصل شوفاژ به همراه آن

در نظر داشته باشید که پیش از انتقال، حتما از تعمیرکار، شرایط انتقال و نحوه حمل را بپرسید تا بتوانید تمهیدات لازم را جهت افازیش ایمنی شوفاژ ایجاد کنید.

هواگیری شوفاژ مشهد

برای هواگیری شوفاژ ابتدا شیر ورودی و خروجی رادیاتور را باز گذاشته و پیچ رادیاتور را برخلاف گردش عقبره ساعت بچرخانید. بدلیل خروج هوا و جایگزین شدن آب، بجای هوا در شوفاژ احتمال دارد مقداری آب پس از چند ثانیه از شیر خروجی شوفاژ به بیرون بریزد. بنابراین توصیه می‌کنیم یک ظرف زیر شیر خروجی شوفاژ قرار دهید تا از خیس شدن محیط جلوگیری کند.

به هنگام خروج کامل هوای کامل از شوفاژ، لازم است پیچ شوفاژ را به در راستای حرکت عقربه‌های ساعت به راست چرخانده و آن را ببندید. توصیه می‌کنیم هواگیری شوفاژ را بنابر تغییرات آب‌ و هوایی مشهد، برای تمامی شوفاژ‌های خود انجام دهید تا در اوقات ضروری، مشکل خاصی برای شما پیش نیاید.

سرویس شوفاژ مشهد

جدا از تعمیرات شوفاژ مشهد، طبیعی است که با گذشت زمان و عدم استفاده از شوفاژ در فصول گرم، برای استفاده مجدد تمامی زیرساخت‌ها و دستگاه‌های موجود بررسی شوند. سرویس شوفاژ در مشهد عمری کاملا طبیعی و الزامی برای استفاده از شوفاژ در فصول سرد و یا خنک است.

برای سرویس شوفاژ در مشهد عموما بهتر است از تعمیرکاران مجرب استفاده کنید. به هنگام ارائه خدمات سرویس و بروزرسانی پکیج، بهتر است از تعمیرکاران بخواهید با تمام ابزارهای خود حضور پیدا کنند تا در صورت شناسایی خطا در رادیاتور و یا اتصالات شوفاژ، در همان مرحله مشکل را برطرف کنند.

سرویسکار شوفاژ رادیاتور در مشهد

یکی از چالش‌های افراد به هنگام سرویس پکیج شوفاژ و رادیاتور خود، برای انتخاب سرویس‌کار شوفاژ رادیاتور در مشهد،اعتماد به فردی متعهد و کاردرست است. عموما بسیاری از افراد تعمیرکار متخصص دارای گواهینامه ثبت شده هستند و براساس همین گواهینامه فنی حرفه‌ای شما می‌توانید میزان مهارت آنان را ارزیابی کنید.

شما می‌توانید به‌صورت تلفنی و آنلاین، از طریق راه‌های ارتباطی ذیل، درخواست خود را برای دریافت خدمات از سرویسکار شوفاژ رادیاتور در مشهد، ثبت نمایید. کارشناسان ما پس از بررسی نیاز شما، فرد مورد نظر را به شما معرفی می‌کنند.

َماره تماس بازرگانی اسدی

تعمیر شوفاژ سوراخ شده در مشهد

شوفاژ عموما بدلایل مختلفی امکان دارد سوراخ شود. دلایلی همچون از کار افتادن سنسور حرارتی شوفاژ، ضربه خوردن شوفاژ به هنگام جابجایی، زنگ زدن جداره داخلی اتصالات شوفاژ و…

برای تمامی این دلایل، بهتر است در ابتدا فکری برای تعمیر شوفاژ سوراخ شده بکنید. چراکه در صورت انجام به موقع تمهیدات لازم، به‌جای خرید یک شوفاژ جدید، می‌توانید با تعمیر به موقع شوفاژ سوراخ شده، از آن مجددا استفاده کنید. اما برای این کار نیاز است تا سریعا فردی متخصص، شوفاژ شما را بررسی و درصورت تعمیر نماید.

عیب یابی و تعمیر شوفاژ رادیاتور در مشهد

برای عیب یابی و تعمیر شوفاژ رادیاتور در مشهد، لازم است تا تمامی بهخش‌های شوفاژ رادیاتور بررسی شود، به همین منظور تعمیرکار باید تمامی ابزارهای لازم را به همراه خود در مکان مدنظر آماده کند.

عیب یابی شوفاژ و رادیاتور شامل مواردی است که به‌صورت پکیج از سوی تعمیرکاران باید انجام شود تا تمامی مشکلات دستگاه مورد بازبینی قرارگیرد. بخشی از موارد شامل تست میزان فشار شوفاژ، تست نشتی اتصالات رادیاتور وتست سلامت سنسورهای حرارتی می‌شود که عمومی به‌صورت حضوری در محل و در سریعترین زمان ممکن انجام می‌شود.

هزینه تعمیر شوفاژ در مشهد

بدلیل دامنه گسترده خساراتی که ممکن است خرابی شوفاژ و یا اتصالات رادیاتور به بار آورد، تعیین هزینه تعمیر شوفاژ در مشهد، کمی دشوار است. البته قطعا این هزینه بسیار کمتر از تهیه یک شوفاژ به‌صورت جدید است. بهترین راه برای تعیین قیمت هزینه تعمیر شوفاژ در مشهد، دریافت مشاوره از افراد مطلع و متخصص است.

شما هم اکنون می‌توانید به‌صورت تماس تلفنی و یا آنلاین، با برقراری از طریق یکی از راه‌های ذیل، سوالات خود را حول محور نحوه قیمت‌گذاری هزینه تعمیر شوفاژ در مشهد بپرسید.

َماره تماس بازرگانی اسدی

چگونه هزینه تعمیر شوفاژ را کاهش دهیم؟

طبیعتا بهترین گزینه برای کاهش هزینه تعمیرات شوفاژ مشهد، مراقبت کامل و مستمر از رادیاتور و شوفاژ است. در انتها توصیه می‌کنیم با سرویس سالانه پکیج‌های گرمایشی خود، ابتدا از تعمیر شوفاژ جلوگیری نموده و در صورت ایجاد ایجاد هزینه‌ تعمیر شوفاژ، میزان ِآن را کاهش دهید. بهتر است توصیه‌های ذیل را همیشه انجام دهید؛

 • برای شوفاژ خانه خود دماسنجی مناسب برای کنترل دما قرار دهید.
 • سعی کنید مکان شوفاژخانه دارای تهویه مناسب باشد.
 • به هنگام عدم استفاده از شوفاژها در منزل و محل کار، پشت آن را با ابر و اسفنج ابری بپوشانید.
 • به هنگام فصول گرم سال، منافذ خارجی شوفاژ را بپوشانید.
 • به هنگام اتمام استفاده در فصول سرد و ورود به فصول گرم، یکبار بطور کامل، آب گرم داخل شوفاژ را تخلیه کنید.

رعایت نکات ساده فوق، می‌تواند عمر رادیاتور شما را چند برابر نموده و هزینه‌های تعمیرات شما را تا 70% کاهش دهد. بنابراین توصیه می‌کنیم این نکات ساده را با صرف کمترین وقت و هزینه، رعایت کنید. شما همچنین می‌توانید سوالات خود را همینجا و در بخش دیدگاه‌ها با ما به اشتراک بگذارید تا کارشناس ما در اسرع وقت پاسخ شما را ثبت نمایند.

تعمیر رادیاتور در مشهد

تعمیر رادیاتور در مشهد شامل خدمات مختلفی از قبیل تعیر پمپ رادیاتور، تعمیر خود دستگاه و تعمیر موتورخانه و… می‌گردد. با وجود اشکالات جزئی، ابتدا آن را بررسی کرده و سپس تعمیرکار تماس بگیرید. در ادامه تعدادی سایت که شما می‌توانید به آن مراجعه کنید را معرفی نموده‌ایم.

تعمیر رادیاتور در مشهد؛ بازرگانی اسدی

انتخاب تعمیرکار رادیاتور در مشهد به اندازه‌ی انتخاب بهترین فروشگاه رادیاتور در مشهد مهم می‌باشد. زیرا اگر تعمیر رادیاتور به درستی صورت نگیرد، شما مجبور می‌شوید تا دوباره هزینه کنید. یکی واحدهای بازرگانی اسدی، تیم خدمات و تعمیر رادیاتور در مشهد است. تعمیرکاران اسدی افرادی هستند که در کار خود ماهرند. تیم خدمات ما ابتدا رادیاتور شما را به طور دقیق موردبررسی قرار داده و سپس با توجه به اندازه‌ی خرابی آن را در محل و یا در کارگاه اختصاصی خود تعمیر می‌کنند. مهم‎ترین بخش تعمیر، تشخیص درست ایرادات است. تیم خدمات بازرگانی اسدی با سالها تجربه و برخورد با موارد مشابه، می‌توانند اشکال کار را به خوبی تشخیص دهند.

تعمیر رادیاتور در مشهد؛ خدمت از ما

سایت خدمت از ما یک راه ارتباطی بین شما و تعمیرکاران می‌باشد. شما می‌توانید اطلاعات ورودی تعمیرکاران را مشاهده کرده سپس یکی از آنان را انتخاب کنید. در این سایت، طرف قرارداد شما تعمیرکاران می‌باشند. تعمیرکاران طبق قوانین و مقرراتی که سایت تعریف کرده است، معرفی می‌شوند. شما می‌توانید این مقررات را در سایت مطالعه کنید.

تعمیر رادیاتور در مشهد؛ بازار شهروند

بازار شهروند تعمیرکارانی را به شما معرفی می‌کند که با خیالی آسوده به آن اعتماد کنید و رادیاتور خود را به دست آن‌ها بسپارید. شعار این سایت تعمیرات فوری پکیج رادیاتور می‌باشد. شما می‌توانید از طریق شماره‌ی زیر با بخش خدمات و تعمیر این سایت ارتباط برقرارکنید.

چگونه بفهمیم رادیاتور چه مشکلی دارد؟

همان‌طور که در بالا گفته شد، ابتدا باید به علائم‌ رادیاتور دقت نمود. این نشانه‎ها شامل موارد زیر می‌شود؟

 • سرد بودن رادیاتور در صورتی که اتصالات مربوط به آن گرم است
 • سوراخ شدن شوفاژ
 • بروز سو صداهای زیاد
 • رسوب و زنگ‌زدگی رادیاتور
 • خاموش و روشن شدن رادیاتور در حین کارکردن
0
X