فروش ویژه کولر گازی

همین حالا تماس بگیر 09152608100

فروش ویژه کولر گازی

فروش ویژه کولر گازی

والهنگ در مشهد

بازرگانی اسدی نمایندگی فروش انواع برندهای والهنگ در مشهد، در 1600 متر مربع 6 سالن در 6 نمایشگاه ایجاد کرده است. این فروشگاه با چنین وسعتی در انتخاب متریال و بهترین محصول همراهتان می‌باشد. بازرگانی اسدی انواع مدل محصولات مختلفی در زمینه ساختمان کالا را در فروشگاه خود قرار داده است. با وجود این تنوع محصولات دیگر نیازی به رفت و آمدهای غیرضروری در شهر نیست. کافی‌ست محصول خود را انتخاب و سپس خرید کنید. شما می‌توانید انواع توالت فرنگی وال هنگ، روکابینتی، روشویی و اکسسوری را از بازرگانی اسدی نمایندگی انواع برندها در مشهد تهیه کنید.

جدید ترین محصولات

No products were found for this query.

امروزه با پیشرفت علم و دانش، توصیه پزشکان این ‌است که از توالت‌ فرنگی استفاده شود. توالت‌فرنگی‌‍‌های موجود در بازار انواع گوناگونی دارند، که هرکدام با سبک خاصی طراحی شده‌اند. یکی از مدل‌های توالت‌فرنگی، مدل وال هنگ یا همان توالت فرنگی توکار است. در ادامه توضیح کاملی خواهیم داد که والهنگ در مشهد چیست و چه مزایا و معایبی دارد؟

مطالعه بیشتر: فروش ویژه محصولات چینی کرد در مشهد

وال هنگ چیست

والهنگ

تا چند سال پیش توالت‌فرنگی روی زمین نصب شده و لوله‌ی خروجی آن به سمت پایین بود. به مرور با افزایش میزان استفاده از توالت فرنگی‌ها و اهمیت نظافت کناره‌ها و قسمت زیرین آن، مدل‌های جدیدتری از توالت‌فرنگی به نام والهنگ (توالت فرنگی توکار) وارد بازار شدند.

توالت فرنگی وال هنگ چیست؟ (Wall hung) از لحاظ لغوی به معنای اویزان ازدیواراست. والهنگ، همان توالت‌ فرنگی است که به صورت توکار نصب می‌گردد.  تکیه‌گاه اصلی والهنگ روی دیوار است و فقط قسمت که روی آن می‌نشینید بیرون است. از آن‌جایی که وال هنگ روی دیوار نصب می‌شود و هیچ اتصالی به زمین ندارد، به‌راحتی می‌توان قسمت زیری آن را نظافت نمود. در ادامه به جزئیات بیشتر درباره وال هنگ در مشهد اشاره کرده ایم.

والهنگ

فروش اقساطی والهنگ در مشهد

بعضی از افراد معتقد هستد که والهنگ و توالت فرنگی تفاوت چندانی با هم ندارد. پس چرا بیشتر از وال هنگ نام برده می‌شود؟ در این قسمت قصد داریم تا شما را با مزایا و معایب والهنگ در مشهد و استفاده از آن آشنا کنیم.

مطالعه بیشتر: خرید اقساطی والهنگ ایمن آب در مشهد

مزایای توالت وال هنگ

وال هتگ در مشهد

توالت وال هنگ؛ 1) استحکام محصول

قسمت‌های داخلی والهنگ در مشهد در داخل دیوار قرار می‌گیرند. علاوه بر این که وزن آن روی دیوار می‌باشد، لوله و اتصالات آن در داخل قرار می‌گیرد. نهایتا لوله‌های والهنگ از آسیب‌های حاصل از رطوبت در امان خواهد بود.

توالت وال هنگ؛ 2) مناسب فضاهای کوچک

همان‌طور که در بالا گفته شد، والهنگ به صورت توکار نصب می‌گردد. بنابراین تمام تجهیزات آن پنهان و فقط قسمت کاسه‌ی آن در بیرون است. در مقایسه وال هنگ در مشهد با توالت فرنگی باید گفت که، در توالت فرنگی همه‌ی امکانات همراه آن از قبیل فلاش تانگ و پایه‌های توالت فرنگی در فضای بیرونی سرویس بهداشتی قرار می‌گیرد که همگی جاگیر هستند. درصورتی که این موارد برای والهنگ صدق نمی‌کند.

توالت وال هنگ؛ 3) تنظیم مکان نصب به صورت دلخواه

با وجود پایه‌های توالت فرنگی، این وسیله ارتفاع ثابتی داشته و غیرقابل تغییر است. اما والهنگ در مشهد با جابجایی فلاشتانگ متصل، ارتفاع آن تنظیم می‌شود.

توالت فرنگی توکار؛ 4) صدای کم خروج آب

در توالت فرنگی لوله‌های خروجی در داخل پایه‌ی آن است، پس در هنگام خروج صدای زیادی ایجاد شده که حس ناخوشایندی را ایجاد می‌کند. والهنگ در مشهد به دلیل این‎که قسمت خروجی، به صورت مسقیم وارد دیوار می‌شود و دیوار بین فضای بیرونی و لوله‌ها قرار می‌گیرد. در نتیجه صدای آب کمتر آزار می‎دهد.

توالت فرنگی توکار؛ 5) نظافت آسان

سرویس بهداشتی محل تجمع انواع میکروب و آلودگی‌هاست. چنانچه این کثیفی‌ها به خوبی تمیز نشود، ممکن است مشکلاتی را برای سلامتی ایجاد کنند. در نظافت توالت فرنگی با وجود پایه و فلاشتانگ، می‌بایست زمان زیادی را صرف تمیزکردن کناره‌های آن صرف کنید. اما اگر وال هنگ در مشهد را در سرویس‌بهداشتی خود نصب کنید، مشکلی بابت این زمینه نخواهید داشت.

توالت فرنگی توکار؛ 6) کاهش هزینه

والهنگ‎ مدل‌ جدیدتری از توالت‌فرنگی می‌باشد. به همین دلیل، در تولید آن از به روزترین تکنولوژی‌ها استفاده شده است. یکی از این موارد میزان استفاده‌ی آب کمتر نسبت به توالت‌فرنگی است. طریقه کار سیفون والهنگ به گونه‌ای است که در مصرف آب این مایه حیات صرفه‌جویی می‌شود.

معایب توالت فرنگی توکار

هر وسیله‌ای بسته به نوع و کاربردی که دارد، همراه با ویژگی‌هایی است. این ویژگی‌ها می‌توانند جز مزایا یا معایب آن کالا محسوب شوند. والهنگ در مشهد هم مانند هر مورد دیگری، یکسری معایبی دارد که در ادامه آمده است.

معایب استفاده از والهنگ؛ 1) جابجایی و تعمیرات

اگر بخواهید قسمتی از فلاش‌تانگ و یا دیگر قسمت‌های وال هنگ را جابجا و یا تعمیر کنید، مجبور هستید تا رویه دیوار را خراب کنید. تا به محل مورد نظر دسترسی پیداکنید. برای همین وال هنگ جز آن دسته از تجهیزاتی قرار می‌گیرد که همواره با صرف هزینه‌ی بالایی همراه است. توجه داشته باشید این خرابی فقط برای بخش‌های داخلی والهنگ است. برای دیگر مشکلات مانند بازکردن خروجی و. مانند توالت فرنگی است.

معایب استفاده از والهنگ؛ 2) نیاز به دیوار با استحکام بالا

با این که قسمت بیرونی وال هنگ، فضای کمتری را اشغال می‌کند اما فلاش‌تانگ در داخل دیوار قرار می‌گیرد.

همچنین وزن فلاش‌تانگ، کاسه وال هنگ و فردی که روی آن می‌نشیند به دیوار تحمیل می‌گردد. بنابراین دیوار مورد استفاده باید ضخامت و استحکام مناسبی داشته باشد. اگر قصد دارید تا واهنگ در مشهد را روی دیواری با با استحکام کم نصب کنید، از این کار خودداری نمایید.

مطالعه بیشتر: فروش اقساطی محصولات رسی در مشهد

معایب استفاده از والهنگ؛ 3) تفاوت نصب والهنگ با توالت فرنگی

نصب توالت فرنگی تقریبا کار آسانی است. ابتدا فلاشتانگ و… را به صورت روکار نصب کرده و با قراردادن صندلی آن اتصالات مربوط به ورود و خروج آب را انجام می‌دهید. اما در والهنگ این گونه نیست. در هنگام نصب وال هنگ در مشهد دو مورد را باید درنظر بگیرید.

 • اگر ساختمان شما نوساز است، قبل این‌که دیوار را بچینید، باید والهنگ را نصب کنید.
 • برای نصب والهنگ در ساختمان‌های قدیمی‌تر مجبور هستید تا دیوار موردنظر را خراب کنید.

والهنگ بخرم یا توات فرنگی؟

تا به این‌جا سعی کردیم تمام مزایا و معایب والهنگ در مشهد را به شما معرفی کنیم. حال این انتخاب با شماست! چنانچه شرایط نصب والهنگ را دارید، پیشنهاد می‌کنیم تا آن را نصب کنید. زیرا والهنگ علاوه بر کاربردی که دارند، موجب زیبایی بیشتر سرویس بهداشتی شما می‌شود. می‌توانید جهت مشاوره برای خرید توالت فرنگی توکار و وال هنگ در مشهد با ما تماس داشته باشید تا با توجه به فضا و بودجه شما بهترین پیشنهاد را به شما بدهیم.

والهنگ چه مارکی خوبه؟

کارخانه‌های زیادی هستند که والهنگ تولید می‌کنند. هرکدام از این برندها، با مراحل و مواد خاصی والهنگ خود را تولید می‌کنند. از برندهای ایرانی والهنگ در مشهد می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

وال هنگ؛ 1) چینی گلسار

 چینی گلسار یکی از برندهای معتبر در تولید تجهیزات بهداشتی ساختمان است. برند گلسار محصولات خود را با کیفیت خوب طبق فناوری روز تولید کرده است. از جمله مشخصات والهنگ چینی گلسار موارد زیر می‌باشد.

 • دارای فلاش تانگ دوزمانه
 • مجهز به سیستم تخلیه واترجت
 • دارای در آرام‌بند
 • خروجی سیفون روی دیوار
 • سرعت بالای تخلیه‌ی آب
 • سیتم کاهش مصرف آب
 • لعاب مسیر سیفون

والهنگ؛ 2) ایساتیس

ایساتیس فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات بهداشتی از سال 1380 شروع کرده است. این برند با درنظرگرفتن خواسته و سلیقه‌ی مشتریان سعی کرده است تا طراحی و مدل والهنگ به گونه‌ای باشد که افراد آن را بپسندند. همین موضوع نیز موجب شده است تا بر تعداد مشتریان برند ایساتیس افزوده شود. والهنگ‌ ایساتیس دارای مشخصات زیر می‌باشد.

 • آکس تخلیه مناسب
 • سیستم تخلیه واش داون
 • در آرام بند
 • مجهز به سیستم تخلیه ریزشی
 • دارای فلشتانگ یک‌زمانه

توالت فرنگی توکار؛ 3) چینی مروارید

چینی مروارید یکی دیگر از تولیدکنندگان در زمینه تجهیزات بهداشتی می‌باشد.  برند چینی مروارید تواسته است با درک صحیح از نیازها و خواسته‌ی مشتریان، محصولات خود من جمله والهنگ را به گونه‌‎ای تولید کند که مورد تحسین واقع شود. والهنگ چینی مروارید همراه با مشخصات و امکاناتی هست که می‌تواند موردپسند افراد زیادی باشد.

 • مجهز به سیستم تخلیه ریزشی
 • دارای فلاشتانگ دوزمانه
 • درپوش با حرکت آرام‌بست
 • استفاده از لعاب ضدباکتری برای نظافت بیشتر
 • راحتی در جانمایی

توالت فرنگی وال هنگ؛ 4) آرمیتاژ

والهنگ برند آرمیتاژ با طراحی‌های مختلف مثل بیضی، مربع ایجاد شده‌اند. محصولات تولیدی آرمیتاژ در هنگام تولید مراحلی را طی می‌کنند که موجب شده است، آرمیتاژ به یکی از برندهای شناخته‌شده‌ی ایران تبدیل شود. مشخصات کلی والهنگ آرمیتاژ عبارتنداز:

 • خروجی سیفون به دیوار
 • دارای آکس تخلیه مناسب
 • مجهز به سیستم تخلیه دوزمانه
 • دارای در دوبل آسان بازشو
 • سیستم خروجی واترجت

قیمت توالت فرنگی توکار

یکی از موارد مهم در خرید وال هنگ مهم است، قیمت آن است. تجهیزات و مواد اولیه برای افزایش استحکام در کنار نصب توکار، همگی موجب می‌شود تا قیمت توالت فرنگی وال هنگ ایرانی بالاتری نسبت به توالت فرنگی داشته باشد. این هزینه صرفا برای خرید ختم نمی‌شود. بلکه در هربار که برای آن مشکلی بیاید باید فردی متخصص را استخدام کنید. اما با توجه به مزایایی که والهنگ دارد، می‌توان از قیمت کمی بالاتر آن صرفه‌نظر کرد.

برای اطلاع از قیمت به روز والهنگ در برندهای معتبر می‎توانید با شماره‌ی زیر تماس بگیرید.

شماره تماس بازرگانی اسدی

توالت فرنگی توکار در مشهد

اگر قصد دارید تا والهنگ برای سرویس بهداشتی خود نصب کنید، می‌توانید به فروشگاه‌های ساختمانی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، مراجعه کنید. بازرگانی اسدی اولین هایپرساختمانی شرق کشور و دارنده‌ی نمایندگی برندهای معتبری همچون چینی گلسار، ایساتیس، پارس سرام و… می‌باشد. کارشناسان اسدی کالا با بررسی سرویس‌بهداشتی و بودجه شما، مناسب ترین گزینه را به شما پیشنهاد خواهد داد. همچنین اسدی کالا برای محصولات ارائه شده‌ی خود 2 سال پشتیبانی علاوه بر گارانتی خود محصول درنظر گرفته است.

خرید وال هنگ

در این نوشته تلاش کردیم تا موضوعات مختلف والهنگ در مشهد را بررسی کنیم تا به واسطه‌ی آن بتوانید یک مورد مناسب را برای سرویس بهداشتی خود تهیه کنید. چنانچه به‌نظرتان مبحثی از قلم جاافتاده است، می‌توانید در قسمت دیدگاه آن را با دیگران درمیان بگذارید. همچنین اگر سوالی دارید، می‌توانید با کارشناسان بازرگانی اسدی تماس بگیرید.

توضیحات بیشتر جمع کردن

در انتخاب خود دچار مشکل شده اید؟

پشتیبان های ما آماده راهنمایی شما در زمینه انتخاب و خرید کالای مناسب با نیازتان هستند.

ارسال در کمترین زمان

پست پیک

پیگیری لحظه ای سفارش

سامانه رهگیری

مشاوره و پاسخگویی

۲۴ ساعته

پرداخت آسان و سریع

آنلاین