داتیس, مقالات

مزایای خرید آون توستر داتیس

آون توستر داتیس
مزایای آون توستر داتیس

بررسی ویژگی های آون توستر نمی تواند به عنوان یک راهنمای خرید به ما کمک کند. خصوصا مواقعی که اصطلاحات کمی تخصصی باشد و از نحوه بهره برداری از آن ویژگی سخنی به میان نیامده باشد. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم مزایای خرید و استفاده از آون توستر داتیس را برای شما تشریح کنیم. شاید این بررسی به شما برای خرید آون توستر مناسب منزلتان کمک کند.

در صورتیکه نمی توانید مقاله را بخوانید توصیه می کنیم به این پادکست گوش بدید

فن کانوکشن:

یکی از ویژگی های بسیار کاربردی آون توستر داتیس فن کانوکشن است. فن کانوکشن این امکان را به شما می دهد تا داخل و روی غذا را یکنواخت بپزید و در حینی که داخل غذا به قدر کافی پخته شده است روی غذا را برشته می کند.

همچنین با فن کانوکشن توانایی پخت کیک و شیرینی به شما داده می شود. تمامی آون توستر های داتیس مجهز به فن کانوکشن می باشند.

مزایای آون توستر داتیس

برای درک بهتر کارایی فن کانوکشن خواندن مقاله کانوکشن در فر توکار را پیشنهاد می کنیم

برنامه پخت:

5 تا 9 برنامه پخت حتی تازه کارها را هم در آشپزی توانمند می کند. حالت های مختلف پخت روی این آون توستر تنظیم شده است که 1 حالت مربوط به برنامه های غذایی دلخواه و حالت های دیگر مربوط به برنامه های غذایی تنظیم شده در دستگاه است.

تایمر:

با تایمر مکانیکی و یا دیجیتال 120 دقیقه ای می توانید برای پخت های تا 2 ساعت براحتی بقیه کارهای خود را هم انجام دهید چون بلافاصله بعد از اتمام پخت صدای هشدار دستگاه به صدا در می آید. تایمر مکانیکی آن بصورت ولومی است.

موتور جوجه گردان:

ویژگی موتور جوجه گردان به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مرغ در ابعاد مختلف را بریان کنید بدون اینکه بخشی از آن بسوزد.

شما به دلیل کمتر پخته شدن بخشی از مرغ یا دلایل دیگر می توانید هر زمان که خواستید با زدن یه دکمه موتور جوجه گردان را خاموش کنید.

مزایای آون توستر داتیس

ترموستات تنظیم دما:

افزایش دما تا دمای 250 درجه سانتی گراد پخت پیتزا، لازانیا، کیک، پیراشکی و بسیاری از غذاهای فست فودی را برای شما امکان پذیر می کند.

همچنین برای گرم کردن نان و مواد غذایی دیگر که حرارت کمتری برای پخت و گرم شدن آن ها نیاز است می توانید دما را تنظیم کنید.

 

شیشه داخلی دو جداره و المنت حرارتی:

قرار دادن این ویژگی در آون توستر داتیس با جلوگیری از هدر رفت گرما و انرژی منجر به پخت سریعتر غذا می شود. ضمن اینکه وجود المنت حرارتی به برشته و ترد شدن غذا خصوصا برای کسانی که غذای برشته دوست دارند کمک زیادی می کند.

 

لامپ داخلی فر:

تو هر لحظه از پخت می توانید غذا رو ببینید و در حالیکه از دیدن پخت غذا لذت می برید در صورت تنظیم اشتباه از سوختن غذا جلوگیری کنید.

 

دستگیره آلومینیومی آنودایز شده:

بدنه دستگاه و دستگیره آلومینیومی آنودایز شده آن از انتقال حرارت به بخش خارجی جلوگیری می کند.

بعد از پخت زمانیکه شما می خواهید درب دستگاه را باز کنید تنها کمی احساس گرما خواهید کرد.

 

حجم دستگاه:

حجم 32 لیتری دستگاه باعث می شود تا بتوان غذا را سریعتر و البته در حجم کمتر آماده کرد. پیتزا بزرگ، مرغ، ماهی، کیک نسبتا بزرگ را با آون توستر داتیس می توان پخت.

 

سینی دو طرف لعاب:

داتیس در آون توسترهای خود از 2 سینی استفاده کرده است. سینی اول دو طرف لعاب (براحتی تمیز می شود easy to clean) برای قرار دادن ظرف غذا روی آن و سینی دوم برای روغن گیری کف آون طراحی شده است.

با استفاده از این 2 سینی شما براحتی و فقط با بیرون آوردن و شستن سینی ها از زحمت تمیز کردن آون توستر داتیس خلاص خواهید شد.

 

تنوع آون توستر داتیس: 

در بین برندهای ایرانی متنوع ترین آون توستر ها را داتیس دارد و تقریبا غیر از اسنوا و پارس خزر و رابیتس برند دیگری این محصول را تولید نمی کند.

 

قیمت آون توستر داتیس:

با بررسی انواع آون توستر ایرانی و خارجی متوجه خواهید شد تقریبا تمام برندها و مارک ها با این حجم از امکانات را به قیمت بالاتر از داتیس به شما عرضه می کنند.

خصوصا آون توسترهایی که دارای فن کانوکشن، موتور جوجه گردان و این تعداد از برنامه پخت باشد.

همچنین باید گفت که قیمت خرید آون توستر حداقل نصف قیمت فر توکار است و برای خانواده های کم جمعیت یا افرادی که دوست دارند حجم کمی از غذا را سریعتر گرم کنند یا بپزند مقرون به صرفه می باشد.

نتیجه گیری:

بررسی ویژگی های آون توستر داتیس به تنهایی نمی توانست به این سوال پاسخ دهد که چرا باید آون توستر داتیس خرید. به همین دلیل در این مقاله اثر هر ویژگی بر روند آشپزی را مورد بررسی قرار دادیم.

آون توستر داتیس با قیمت نصف یک فر توکار می تواند برای پخت بسیاری از مواد غذایی مورد استفاده قرار بگیرد. در حالیکه فضای کمی را اشغال می کند، و با استفاده از المنتهای حرارتی و فن کانوکشن غذا را باکیفیت مناسب و با سرعت نسبتا بالا آماده می کند. بعد از تنظیم دما و زمان پخت، شما می توانید انواع کیک، شیرینی، پیتزا، لازانیا، مرغ و ماهی بپزید.

اگر هنوز مطمئن نیستید که آون توستر همان محصولی است که نیاز شما را برطرف می کند توصیه میکنیم مقاله راهنمای خرید آون توستر برای آشپزخانه را مطالعه کنید

آون توسترهای داتیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *