فر برقی رومیزی( آون توستر) داتیس همه کاره کوچک!

 

فر برقی رومیزی(آون توستر) داتیس همه کاره کوچک!

در این نوشته می خواهیم با شما درباره فر برقی رومیزی (آون توستر) داتیس همه کاره کوچک صحبت کنیم:

امروزه سرعت زندگی در حال افزایش است . سریع درست کردن غذا یک امر لازم محسوب می شود. حالا اگر ابزاری داشته باشیم که بتوانیم انواع غذاها را همینطور سریع و البته با کیفیت بالا درست کنیم از آشپزی لذت خواهیم برد.

تا حالا برای شما اتفاق افتاده که شب خسته باشید؟ و وقت و حوصله ی پختن غذا رو نداشته باشید؟یا اینکه صبح دیر بیدار بشید و باید سریع برید سر کار و وقت کافی برای گرم کردن غذا نداشته باشید؟اصلا مگه تو زمان کم  غیر از غذاهای حاضری چیز دیگه ای هم میشه درست کرد؟

بله که میشه !

اگر شما هم همچین شرایطی دارید و هنوز راه حلی برای آن پیدا نکردید ما یک پیشنهاد ویژه داریم. با فر برقی رومیزی (آون توستر) داتیس همه کاره کوچک می توانید در زمان کم انواع غذا را با بهترین کیفیت گرم کنید، بپزید و برشته کنید.

 با آون توستر چه غذاهایی میشه پخت؟

حتما دوست دارید بدونید با آون توستر چه غذاهایی میشه پخت . شما با یک فربرقی رومیزی می تونید غذاهای منجمد و فریزری را یخ زدایی کنید. می تونید غذای خودتون رو گرم کنید. می تونید با این دستگاه عالی انواع نان، کیک، شیرینی، کوکو، ته چین، پیتزا، لازانیا و پیراشکی بپزید. می تونید سیب زمینی، مرغ­ و ماهی رو سوخاری کنید! حتی می تونید توی اون گوشت کباب کنید! 

 

پخت غذا در آون توستر چقدر طول میکشه؟

هر کس این همه کاره کوچک رو می خره به صرفه جویی در زمان باور داره .زمان خیلی مهمه. اما بعضی وقت ها صرفه جویی در زمان مهم تره ! بنابر این اگر بخواهید بدونید پخت غذا در آون توستر چقدر طول میکشه؟ پاسخ اینه که بسته به نوع غذایی که می خواهیدبپزیدبین 20تا 90دقیقه زمان خواهد برد.

 

می دونستید از وقتی که خانم فاطمه گودرزی از آون توستر داتیس استفاده می کنه دیگه وقت کم نمیاره و به تمام کارهاش می رسه؟ 

 

مزایای فر برقی رومیزی

کسانی که آشنایی زیادی با فر برقی رومیزی ندارند یا آشپز خوبی نیستند با استفاده از برنامه های غذایی دستگاه به آسانی می توانند غذاهای خوشمزه درست کنند. اگر نگران سوختن غذا هستید باید بدانید هر لحظه از پخت غذا را بخوبی می توانید ببینید و از سوختن آن جلوگیری کنید. بعد از پخت بخاطر باز کردن درب دستگاه دست شما  نمی سوزد چون جنس دستگیره فر برقی روکار داتیس از آلومینیوم آنودایز شده است.

آون توستر داتیس  به قدری جمع و جوره که فضای کمی از آشپزخانه را اشغال می کند و شما برای خرید آن نگرانی بخاطر جای آن در آشپزخانه نخواهید داشت.

 

مقایسه آون توستر داتیس با سایر آون توستر ها

کار با آون توسترداتیس در مقایسه با برندهای دیگر بازار بخاطر امکانات زیاد آن راحت تر است. شما بافر برقی رومیزی(آون توستر)داتیس غیر از غذاهای آبکی و خورشتی سایر غذاها حتی انواع کیک و شیرینی را می توانید خیلی سریع بپزید. مصرف برق این همه کاره کوچک به اندازه یک اتوی ساده است پس نگران هزینه های بعد از خرید آن نباشید.

 

مزیت فر برقی رومیزی در مقایسه با مایکروفر و فر توکار

فر برقی رومیزی داتیس در مقایسه با فر توکار و مایکروفر برتری های چشمگیری دارد که از مهم ترین آن ها قیمت ارزان تر این محصول است.

 

ضمانت خرید فر برقی رومیزی داتیس

فر برقی روکار داتیس ضمانت 18 ماهه دارد و 121 ماه خدمات پس از فروش به مشتریان ارائه می دهد. همچنین بازرگانی اسدی نمایندگی رسمی داتیس، ضمانت 1 ساله علاوه بر ضمانت داتیس برای آون توسترهای خریداری شده  ارائه می کند.

 

فر برقی رومیزی (آون توستر) داتیس همه کاره کوچک را از نماینده رسمی فروش این شرکت «بازرگانی اسدی» تهیه فرمایید:

 

آون توستر داتیس مدل DT-811

امکان پخت کیک و شیرینی

 

آون توستر DT-814 Ultra

دارای موتور جوجه گردان

 

آون توستر مدل DT-813

دارای 9 برنامه غذایی

 

پاسخگویی تلفنی: 9 صبح تا 6 بعداز ظهر 

سایر ساعت ها چت از طریق واتساپ

 

0
X