بازرگانی اسدی نمایندگی درخشان در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی محصولات درخشان:مشهد،بین پیروزی 27 و 29 مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (نمایندگی محصولات درخشان در مشهد)

بازرگانی اسدی نمایندگی  محصولات درخشان در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع دارا می باشد. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند.

تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. همچنین از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید.

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

هود درخشان مدل لبخند با بهنوش بختیاری ستاره سینمای ایران

هود درخشان مدل لبخند با بهنوش بختیاری ستاره سینمای ایران

معرفی برند درخشان

مجموعه صنعتی محصولات درخشان فعالیت خود را از سال ۱۳۶۷ در کشور آغاز کرد .

خیلی سریع تبدیل به یکی از برندهای معتبر در عرصۀ تولید محصولات ساختمانی شد.

امروزه برنددرخشان در طی بیش از 30 سال فعالیت، در عرصۀ انواع لوازم بهداشتی و ساختمانی. جایگاه محکمی در کنار دیگر محصولات خارجی مشابه در بازار به دست آورده است.

محصولات درخشان به برخی کشورها از جمله چند کشور اروپایی صادر می شود.

شما می توانید انواع محصولات هود.  گاز ، سینک درخشان را از بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات درخشان در مشهد به صورت خرید اینترنتی(آنلاین) یا حضوری تهیه فرمایید.

ملاک های مهم برای خرید شیرآلات

در هنگام خرید باید ملاک های مهم برای خرید شیرآلات را در نظر گرفت. یکی از این ملاک ها وجود خدمات پس از فروش از سوی شرکت های ارایه دهنده شیرآلات می باشد. شرکت درخشان مهم ترین فعالیت سازمانی خود را در زمینه پشتیبانی پس از فروش و خدمات مورد نیاز مشتریان قرار داده است .وظیفه اصلی خدمات پس از فروش، ارایه مشاوره‌های فنی به مشتریان  می‌باشد.

ارائه محصولات متنوع

شرکت تولیدی درخشان با ارائه محصولات متنوع جز بهترین برندهاست. تجهیزات آشپزخانه مدرن نظیر هود ، اجاق گاز ، سینک وشیرآلات که با استاندارد های بالای جهان برابری می کند. بیشترین اعتماد واطمینان را برای هموطنان گرامی ایجاد می کند.

شما می توانید انواع محصولات هود ، اجاق گاز ، سینک و شیرآلات درخشان را از بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات درخشان در مشهد به صورت خرید اینترنتی(آنلاین) یا حضوری تهیه فرمایید.

درخشان تولید کننده شیرآلات ساختمانی

گروه صنعتی درخشان تولید کننده شیرآلات ساختمانی است. درخشان از شرکت هایی است که هم در زمینه تامین نیاز هموطنان در داخل کشور و هم متقاضیان در خارج از کشور اقداماتی انجام داده است. از این اقدامات می توان به ساخت و تولید و عرضه انواع شیر های ساختمانی اشاره کرد.

لذا محصولات این شرکت از استاندارد های بین المللی ایران و اروپا برخوردارند.

طراحی شیرآلات درخشان  با نگاه به زیبایی و کیفیت انجام گرفتهاست. همچنین درکنار کارآیی بالای این شیر ها ظرافت آنها نیز قابل مشاهده است.

تنوع تولیدات درخشان با عرضه 48 محصول از شیرآلات ساختمانی به گونه ای است که پاسخ هر نیاز یا سلیقه ای را می دهد.

از مدل های کلاسیک طلایی و کروم با رنگ های پاستلی و فانتزی، در گروه شیر آلات عرضه شده توسط این شرکت عرضه می شوند.

گروه صنعتی درخشان چند سال است که شیرآلات هوشمند چشمی را ارایه کرده تا آنجا که برای استفاده از این شیرآلات لازم نیست اهرمی را بالا و پایین کنیم یا دستگیره ای را بچرخانیم ! حتی می توان با تنطیم پیشین دمای آب آن را با دمای دلخواه استفاده کرد.

کارتریج خوب به عنوان قلب و قطعه اصلی شیر همیشه دغدغه استفاده کنندگان بوده است و چه بسا شیرآلات به ظاهر ارزان قیمتی که با کارتریج های تقلبی عرضه می شود و مدتی از نصب نگذشته شما را مجبور به هزنیه مجدد و نصب کارتریج جدید خواهند نمود.

درمورد شیرآلات درخشان جای هیچ نگرانی نیست . کارتریج های این شرکت اسپانیایی، عمری  و مقاوم است.

شیرآلات گروه صنعتی درخشان  برای انواع شیرآلات ساختمانی نظیر شیر ظرف‌شویی ، شیر توالت ، شیر دوش ، شیر روشویی شامل مدل های  فینیکس، آکوا ، آنتیک، بیوتی و..می گردد.

 

 آشپزی دلچسب و راحت را با محصولات درخشان تجربه کنید.

بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات درخشان در مشهد

خدمات ویژه بازرگانی اسدی