داتیس, مقالات

راهنمای خرید بهترین فر توکار آشپزخانه (داتیس،اخوان،آلتون،رابیتس)

فر توکار آشپزخانه
راهنمای خرید بهترین فر توکار

در این مقاله قصد داریم راهنمای خرید بهترین فر توکار آشپزخانه را ارائه نماییم . فر توکار یک فناوری نوین است که امکان پخت سریع غذا را با تنظیم دما بصورت یکنواخت فراهم می سازد . دراین فناوری طعم و ارزش مواد مغذی،  ویتامین‌ها و مواد معدنی از دست نرفته و سلامت غدای شما تضمین می شود . فرهای توکار تنوع بسیار آنگونه که فر با امکانات متنوع داخل کابینت آشپزخانه قرار می گیرد .برای تولید انرژی گرمایی نیز فر برقی و گازی و هم برقی گازی در بازار قابل تهیه است.

فرتوکار

وقتی می خواهیم غذا را بپزیم یا گرم کنیم ویا خشک نماییم به فر توکار نیاز پیدا می کنیم. فرهای توکار با فضای عایق کاری شده ی داخلی خود به ما برای پخت غذاهای گوناگون کمک می کنند.

راهنمای خرید بهترین فر توکار

چرا فر توکار آشپز خانه؟

با گذشت زمان وپیشرفت فناوری طرح ها وایده های خلاقانه جدیدی به ذهن طراحان می رسد. بطور مثال امروزه در آشپزخانه ها به جای اجاق گاز مبله استفاده از اجاق گازهای صفحه ای بیشتر مورد توجه خانم ها قرار می گیرد که در این صورت جای خالی فر در آشپز خانه بیشتر احساس می شود.

خبر خوش اینکه با تولید فرهای توکار آشپز خانه این مشکل رفع شد. با داشتن  فر توکار هم زیبایی وجلوه خاصی به آشپز خانه خود می دهید وهم مشکل جای خالی فر را حل می کنید. پس لازم است در خرید خود دقت لازم را داشته باشید تا بتوانید یک فر توکار مناسب دلخواه با خدمات پس از فروش شرکت مربوطه و بازرگانی اسدی خریداری نمایید

فرتوکار آشپز خانه چی خوبه بخرم؟؟ 

یکی از مهم ترین سئوال خانم ها برای تامین تجهیزات مدرن آشپز خانه شان این پرسش است که : فرتوکار آشپز خانه چی خوبه بخرم؟؟

باید دانست که فرهای توکار مدرن دارای معیار های مشخصی هستند وشرکت های تولید کننده نظیر (داتیس ، اخوان و…) برای ایجاد امکانات جدید وجلب نظر مشتریان در رقابت هستند بنابر این اگر می خواهید بهترین فر توکار بازار را در آشپز خانه خود داشته باشید همواره باید به سراغ جدید ترین ها با مناسب ترین ویژگی ها بروید.

معیار های خرید بهترین فر توکار : (راهنمای خرید بهترین فر توکار آشپزخانه)

۱- اندازه فر:

فرهای توکار که در بازار عرضه می شوند معمولا 60*60 سانتی متر هستند.

۲- مصرف انرژی فر:

موضوع میزان برق مصرفی یکی از مهم ترین شاخصه های مورد نظر در خرید فرهای توکار برقی می باشد. لذا حتی الامکان از فرهای برقی گازی استفاده نمایید که دارای شاخص مصرف انرژی A می باشد.

۳- ظرفیت فر:

فرهای امروزی دارای ظرفیتی بین ۵۰ تا ۷۸ لیتر می باشند و هر چقدر تعداد افراد خانواده شما بیشتر باشند حجم غذایی که در فر توکارتان می پزید بزرگتر و بیشتر بوده ونیاز به ظرفیت بیشتری خواهید داشت.

۴- محل نصب فر توکار:

محل نصب فر توکار در آشپزخانه یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در خرید فر توکار است که به  میزان فضای آشپز خانه و نحوه چیدمان دلخواه شما بستگی دارد.

۵- عایق بودن بدنه:

حفظ حرارت داخل فرنقش بسیار مهمی در زمان، مصرف انرژی و کیفیت غذا دارد. بنابراین اگر بدنه  فر توکار شما عایق کاری مناسبی نداشته باشد هم گرمای اطراف فر در هنگام آشپزی شما را آزار خواهد داد و هم به مرور زمان موجب آسیب رسیدن به کابینت های شما خواهد شد.

۶- جنس داخلی بدنه:

لطفا دقت داشته باشید که داخل فر توکار شما از لعاب پوشیده شده باشد. پوشش لعابی بدنه فرهای توکار در حفظ حرارت داخل فر وجلو گیری از هدر رفت انرژی موثر است.

۷- مجهز به قفل کودک:

فر توکار شما مخصوصا اگر دارای فرزندان خردسال می باشید حتما باید مجهز به قفل کودک باشد تا اگر زمانی حواستان به آشپزخانه نبود کودکتان آسیب نبیند.

۸- قابلیت جدا کردن اجزا داخلی فر:

یکی از مزایای فرهای توکار جدید قابلیت جدا کردن اجزا داخلی آن است.این قابلیت امکان نظافت وپاکیزگی را بدون هزینه و مداخله سرویس کاران به شما می دهد.

۹- خدمات پس از فروش وگارانتی:

یک از مهم ترین معیار ها و راهنمای خرید بهترین فر توکارآشپزخانه وجود خدمات پس از فروش وگارانتی محصول می باشد. اینکه شرکت تولید کننده در همه حال از فر توکاری که شما در کابینت آشپزخانه تان استفاده می کنید، پشتیبانی می کند، خیال شما را راحت می سازد.

۱۰- قابلیت بریان کردن جوجه در فر توکار:

امروزه تصور اینکه فر توکار شما در آشپزخانه فاقد جوجه گردان باشد غیرممکن است در فناوری جدید فرهای توکار، جوجه توسط میله ای در وسط فر قرار گرفته و با حرارتی که در داخل فر در جریان است پخته می شود.

شما میتوانید با فر کانوکشن بریانی لذیذ تری داشته باشید.

۱۱- تجهیزات جانبی داخل فر:

این نکته را در نظر داشته باشید که وجود حداقل دو سینی با ریل تلسکوپی در داخل فر برای یک آشپزی موفق ضروری است.

۱۲- قابلیت پخت ترکیبی انواع غذا بابرنامه ریزی متنوع:

یکی از مهم ترین ملاک های راهنمای خرید بهترین فر توکار آشپزخانه وجود برنامه های متنوع در فر برای استفاده هم زمان ازقابلیت های فر توکار شما است.

۱۳- قابلیت تمیز کردن خودکار فر:

یکی از قابلیت هایی که در فناوری های نوین برای فرهای توکار در نظر گرفته می شود قابلیت تمیز کزدن خودکار فر می باشد.

۱۴- قابلیت هوشمند پخت غذا:

در فرهای توکار جدید سنسورهای هوشمند تعبیه شده که درست وقتی که غذای شما کاملا پخته می شود فر خاموش شده وبه شما خبر می دهد.

۱۵- انواع صفحه کلید:

فرهای توکار جدید دارای انواع صفحه کلید با قابلیت های لمسی  یا غیر لمسی می باشند.

۱۶- قابلیت مشاهده غذای داخل فر:

یک ویژگی راهنمای خرید بهترین فر توکار آشپزخانه که به راحتی با دیدن هر فر توکار می توان آن را بررسی نمود واز اهمیت بالایی برخوردار است “آیا به راحتی داخل فر توکار مشاهده می شود؟ آیا غذای درون فر به راحتی میتوان دید ؟؟”برای پاسخ به این سوال ها می توان گفت در بعضی از فر ها فقط یک لامپ در انتهای فرگذاشته شده که می بایست آن را تعویض کرد اما امروزه در بیشتر فرهای توکار از LED استفاده می کنند که دارای نور خوب و مصرف پایین تری است.

فر توکار یک فناوری نوین است که امکان پخت سریع غذا را با تنظیم دما بصورت یکنواخت فراهم می سازد. دراین فناوری طعم و ارزش مواد مغذی،  ویتامین‌ها و مواد معدنی از دست نرفته و سلامت غدای شما تضمین می شود. فرهای توکار تنوع بسیار آنگونه که فر با امکانات متنوع داخل کابینت آشپزخانه قرار می گیرد. برای تولید انرژی گرمایی نیز فر برقی و گازی و هم برقی گازی در بازار قابل تهیه است. در این مقاله قصد داشتیم راهنمای خرید بهترین فر توکار آشپزخانه را ارائه نماییم.

مقالات پیشنهادی برای مطالعه بیشتر

محبوب ترین فرهای توکار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *