سبد خرید

معرفی استراکچر (فلاش تانک) توکار

استراکچر همان فلاش تانک است که استراکچر توکار پشت دیوار یاداخل دیوارمخفی است. استراکچر وظیفه ی نگهداشتن وزن توالت به دیوار به همراه پروفیل های فلزی را دارد. ویژگی استراکچر توکار در دنیای امروز بیشتر اشغال فضای کمتر درمحیط، زیبایی فضا و همچنین امکان تمیزکردن فضای زیر والهنگ ها است. در مورد استفاده از استراکچر توکار والهنگ در مشهد که اکنون بجای توالت فرنگی‌های زمینی درحال توسعه می‌باشد هم به همین شکل است.

بهترین استراکچر توکار وال هنگ

  • تانک فشرده و مستحکم که فلاش دو زمانه را داشته باشد
  • مقدار فلاش دو زمانه قابل تنظیم باشد.
  • دارای دکمه فلاش تانک متنوع برای تمام طرح هاباشد.
  • سازگار با تمام مدل های توالت فرنگی باشد.

 

معرفی استراکچر توکار

مزایای استفاده از استراکچر توکار والهنگ چیست؟

1-فضای بیشتر

قسمتی از فضای حمام یا سرویس را که همیشه توسط مخزن فرنگی معمولی اشغال شده بود، آزاد میشود .

همچنین می تواند به شما امکان چیدمان راحتی  را در کف ارائه کند.

مطالعه بیشتر: خرید اقساطی والهنگ ایمن آب در مشهد

2-ترکیبی از هنر فناوری و دوام

طراحی خلاقانه در کنار استفاده از تکنولوژی های بالا در ساخت قطعات داخلی در ساخت استراکچر توکار بخاطر استفاده طولانی بدون خرابی همراه با ارائه 5 تا 15 سال گرانتی.

3-طراحی آزادانه

طراحان داخلی یا صاحبان پروژه ها می توانند به سادگی از تعداد زیادی از طرح های مختلف کلید استراکچر با توجه به سلیقه، بودجه و همچنین طراحی های انجام شده استفاده کنند.

4-بسیار بهداشتی/به راحتی تمیز میشوند

استفاده از استراکچر توکار به شما امکان نظافت سریع و با کیفیت هدیه می کند. به راحتی می توانید کف سرویس بهداشتی یا کف حمام  را بشویید بدون اینکه هیچ نگرانی داشته باشید.

5-امکان تنظیم ارتفاع

یکی از بزرگترین ویژگی های استراکچر توکار جهت استفاده در وال هنگ امکان تنظیم ارتفاع در زمان نصب با توجه به نیاز و سلیقه  هر شخص می باشد. به این دلیل که بیشترین راحتی را در استفاده داشته باشد ولی این موضوع در توالت های زمینی ممکن نیست.

6-کاهش صدا و نویز ساختمان

به خاطر اینکه مخزن در داخل دیوار نصب می شود به صورت تاثیرگذاری در کاهش صدای پر شدن و تخلیه کمک میکند. در صورت نصب استراکچر توکار داخل اتاق خواب، صدای ایجاد شده مزاحم کسی که در اتاق خواب است نمی شود.

7-قدرت تحمل وزن بالا

استراکچر توکار می تواند 400 کیلوگرم وزن را در حالتی که سنگ توالت فرنگی بر روی دیوار آویزان است به راحتی تحمل کند. حتی تمامی افراد سنگین وزن بدون هیچ نگرانی می توانند از آن استفاده کنند.

مطالعه بیشتر: فروش اقساطی انواع مدل های والهنگ در مشهد

8-ظاهری تمیز، مدرن و چشم نواز

استفاده از استراکچر توکار به شما تمیزی بیشتر اهدا میکند. در عین حال مدرن تر و کارآمد تر خواهد بود و  دلیلی برای انتخاب نکردن در مقایسه با سیستم های سنتی قدیمی نیست.

9-صرفه جویی در مصرف آب (به طور کلی استفاده از تجهیزات وال هنگ)

در مقاله والهنگ چیست مطالبی راجع به کاهش مصرف آب به طور کامل توضیح دادیم تا بتونید درصد قابل توجهی از مصرف آب را کاهش دهید سیستم ها یا ستراکچر توکار به دلیل کیفیت بالا و همچنین طراحی مخصوص جهت تخلیه 5/4-3 لیتر و 6-9 لیتر به علت  تخلیه بیشتر می توانند به صرفه جویی در مصرف آب و انرژی بیشتر کمک کنند.

 

معرفی استراکچر توکار

نظرشما درباره استراکچر های وال هنگ چیست؟ آیا تجربه استفاده ازآن را داشته اید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *