مقالات

معرفی فر توکار مدل TFT 690 داتیس

فر توکار tft 690
فر توکار tft 690

اگر کسی در خانه نیست و شما هم بیرون از خانه هستید و با خود آرزو کنید «ای کاش وقتی به خانه بر می گشتم غذایم گرم و آماده بود». این یک خواسته ی نا به جا نیست.

این خواسته هرچند تا پیش از این در مدت صدها سال آرزوی بسیاری از مردم جهان بوده اما اینک شرکت داتیس « پیشگام در نوآوری » این آرزو را برآورده ساخته است. زیرا می توانید با یک فر توکار TFT 690 و بهره گیری از فناوری اینترنت اشیاء « Internet of Things= IOT » از طریق گوشی تلفن همراه تان فر را روشن کنید و وقتی وارد خانه تان می شوید غذایتان آماده خوردن باشد.

با توجه به پیشرفت سریع فناوری ها در سال های اخیر، زندگی همه ما دستخوش تغییراتی شده و ما ناچاریم خودمان را با این تغییرات وفق بدهیم. یکی از مهم ترین فناوری های روز اینترنت اشیا است.

اینترنت اشیا فناوری است که باعث شده فرصت های بی شماری برای مردم ایجاد شود تا بتوانند لذت بیشتری از زندگی خود ببرند. در این فناوری دستگاه ها، اشیا و تجهیزات منزل با محل کارمان یا اتصال به شبکه اینترنت و بوسیله اپ های موجود در تلفن‌های همراه قابلیت استفاده از راه دور را خواهند داشت.

پیش بینی شده که به زودی بیش از سی میلیارد دستگاه الکترونیکی هوشمند به این فناوری مجهز شوند. این امکان به ویژه برای خانم های شاغلی که در کنار مسئولیت های اجتماعی شان دغدغه ی انجام امور خانه و خانواده را دارند و می خواهند افراد خانواده به موقع از دستپخت خانم خانه یا مادرشان بیشترین استفاده ببرند؛ امکانی کاربردی و بسیارد مفید می باشد.

شما می توانید فر توکار TFT را به اینترنت منزل متصل کنید و حتی زمانی که در خانه نیستید از راه دور و بوسیله تلفن همراهتان آن را خاموش، روشن و یا تنظیم کنید.

در فیلمی که ملاحظه می فرمایید خانم فاطمه گودرزی بازیگر نام آشنای سینما در یک سمینار مشغول سخنرانی درباره ی اهمیت اینترنت اشیاء است و با یک حرکت انگشت دستگاه فرتوکار اش را از راه دور روشن می کند و می گوید همین الان که دارم با شما صحبت می کنم فر توکار TFT داتیس را از همین جا روشن کردم.

مزیت داشتن فر توکار TFT 690 را در ویدئو زیر مشاهده کنید

جدیدترین فرهای توکار داتیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *