بازرگانی اسدی نمایندگی لوتوس در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی لوتوس در مشهد : بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (نمایندگی لوتوس در مشهد)

دارا بودن 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع به صورت هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری کرده و از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری میشود.
پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین, حمل رایگان, نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید. کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه میشود.

چرا کابین روشویی؟

امروزه تقریباً همه در خانه خود از کابین روشویی یا حداقل یه روشویی ساده استفاده می‌کنند و نبود آن در سرویس بهداشتی یه خلأ بزرگ برای هر خانه‌ای محصوب می‌شود.

مهم ترین مزیتی که کابین روشویی می‌تواند داشته باشد جدا کردن لوازم بهداشتی از جمله مسواک و سایر لوازم بهداشتی و جلوگیری از آلودگی آن ها در محیط سرویس بهداشتی است. و البته چیزی که امروزه بیشتر دنبالش هستیم یه کابین روشویی جمع و جور و زیباست.

یکی از برندهای معتبر با طراحی های بسیار زیبا و متنوع لوتوس است.

چرا لوتوس؟

محصولات لوتوس دارای سنگ های وارداتی درجه یک با لعاب های بسیار عالی، دارای یراق وارداتی خاص هستند به همین دلیل زنگ زدگی ندارند.

برخی مدل ها آیینه های پاور دار دارد یعنی روی آیینه آن چراغ هایی قرار داده شده تا در مواع لزوم و برای بهتر دیده شدن میتوان آن را روشن نمود.

در طراحی آن از رنگ خودرو استفاده میشود به همین دلیل نسبت به برندهای دیگه خش پذیری کمتری دارد. در برخی از مدل ها، کابین ها از چوب بامبو که در روغن فرآوری شده ساخته شده‌اند.

همه قطعات قبل از استفاده با تست های زیادی نظیر باز و بسته شدن طولانی، باز و بسته شدن های شدید ، بدون صدا بودن و نرم بسته شدن بررسی شده‌اند.

ست های بی نظیر کابین های لوتوس به صورت دیواری و زمینی هستند که در چهار طرح بسیار زیبا مدرن، کلاسیک، چوب و آرت دکو (Art deco) تولید شده است. محصولات لوتوس در نمایندگی های لوتوس بصورت فول ست فروخته میشود یعنی همراه با خود روشویی لوتوس، آیینه و باکس کابینت هم  ارائه می‌شود.

بازرگانی اسدی به عنوان نمایندگی لوتوس در مشهد مدل های مختلف محصولات این شرکت را آماده فروش دارد.

طرح های مختلف کابین روشویی لوتوس

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.