مقالات

مشاوره خرید بهترین فر توکار آشپزخانه از نی نی سایت

خرید فر توکار آشپزخانه نی نی سایت

یکی از جالب توجه ترین سایت هایی که درآن از انواع محصولات و تجهیزات مدرن آشپزخانه یا بهترین فرهای توکار آشپزخانه به شکلی کاملا کاربردی! و تخصصی ! صحبت می شود نی نی سایت می باشد! در این سایت ارزشمند افرادزیادی که اکثریت آنها را خانم ها تشکیل می دهند، تجربه های واقعی خود را به اشتراک می گذارند .

یکی از جالب توجه ترین سایت هایی که درآن از انواع محصولات و تجهیزات مدرن آشپزخانه یا بهترین فرهای توکار آشپزخانه به شکلی کاملا کاربردی! و تخصصی ! صحبت می شود نی نی سایت می باشد! در این سایت ارزشمند افرادزیادی که اکثریت آنها را خانم ها تشکیل می دهند، تجربه های واقعی خود را به اشتراک می گذارند و برای کسانی که قصد خرید بهترین فرهای توکار آشپزخانه ، انواع هود شیب و مخفی، سینک ظرفشویی، اجاق گاز، گاز رومیزی  مایکروویو ، شیرآلات ، اکسسوری های آشپزخانه و حمام ، روشویی و توالت فرنگی را از بازرگانی اسدی دارند، نی نی سایت مرجع و راهنمای بسیارمناسب می باشد.

در این رابطه فقط کافی است کسی در نی نی سایت بپرسد: « ازچه فری استفاده می کنید؟ فرگازی یا فربرقی ؟ یا از چه مارکی راضی هستید؟ فر توکار داتیس خوبه بخریم یا فر توکار اخوان؟ فر توکار داتیس خوبه بخریم یا فر توکار آلتون ؟برای خرید بهترین فرهای توکار آشپزخانه چه نکاتی را باید در نظر بگیریم ؟»

مثلا در معرفی بهترین فرهای توکار آشپزخانه از برندهایی همچون  فر توکار داتیس ، فر توکار اخوان ، فر تکنوگاز ،  فر آلتون، فر رومگا ، فر کن، فر استیل البرز، فر آریستون و…نام برده می شود. در این میان شاید برخی از خانم ها فر گازی یا فربرقی داشته باشند و به مزایا و معایب انواع فر آشپزخانه یک به یک اشاره نمایند. گاه بحث ها میان خانم های طرفدار برندهای خارجی و ایرانی محصولات و تجهیزات مدرن آشپزخانه با موضوع بهترین فرهای توکار آشپزخانه بالا می گیرد. طرفداران فرهای خارجی از کیفیت آن فرها سخن می گویند و طرفداران فرهای ایرانی موضوعاتی مثل قیمت را برای انتخاب بهترین فرهای توکار آشپزخانه پیش می کشند.

فر توکار داتیس

قیمت یا کیفیت؟

قیمت یا کیفیت دو پرسش اصلی برای خرید بهترین فرهای توکار آشپزخانه است . طبیعی است که بسیاری از خانم ها به دنبال خرید فر یا گاز ارزان قیمت  هستند و بعضی دیگرکه وضعیت اقتصادی شان بهتر است موضوع کیفیت یا راحتی استفاده را مطرح می کنند. گاه طرفداران گاز صفحه ای و گاز فردار برای استفاده در آشپزخانه یا مطبخ از مزایا و معایب انواع فر آشپزخانه سخن می گویند. خانمی دیگر از هوا پز تعریف می کند و می گوید عالی است و برای پخت پیتزا از فر بهتر و سریع تر کارمی کند و قیمت آن هم به نسبت فر مناسب تر است .  خانم محترم دیگر می گوید:« اگر مهمونی زیاد داری از گاز فردار استفاده کن!». خانمی به میان صحبت می آید :« گاز فردار تو  خونه چربی و دود پخش می کنه!». دیگری می گوید: « فر توکار خیلی خوبه فقط سایزش کوچیکتره و برای خانواده مناسبه » خانم دیگری از راه می رسد و می گوید: « هیچی جای گاز فردار رو نمی گیره.  جاری ام  فر توکار داره راضی نیست».

حسن مطالبی که در جاهایی مانند نی نی سایت درباره بهترین فرهای توکار آشپزخانه خوانده می شود رعایت موضوعات مربوط به سلامت خانواده است که برای خانم ها بسیار مهم است. مثلا یکی از خانم ها در نی نی سایت به عوارض استفاده از مایکروویو اشاره داشت و می گفت : « با مایکرویو اصلا نمیشه پیتزا یا کیک درست کرد اشعه و المنت بالا داره و سریع خشک می کنه.» .دیگری تایید می کند و از سولارش می نالد : « من سولار دارم . نمی تونم پیتزا درست کنم. موادش کاملا خام میمونه.  پنیر رو آب نمی کنه!  ولی واسه لازانیا پنیرو آب می کنه !… نمی دونم» . دیگری استفاده از توستربرقی را زیان بار می دانست.

نظرخواهی کاربران نی نی سایت درباره بهترین فرهای توکار آشپزخانه

نظرخواهی کاربران نی نی سایت درباره بهترین فرهای توکار آشپزخانه همیشه جالب توجه است . یک خانم می گفت: « فربرقي خوبه … پختن غذا تو فرهاي برقي بهتر از فرهاي برق و گازه.»  خانمی می گوید:« فر توکار داتیس برقی گازی رو توصیه می کنم چون برای آشپزی خوبه ! واسه کیک و شیرینی و انواع غذا عالیه !» گاه گردش اطلاعات به موضوعات تخصصی آشپزی می کشد . مثلا اینکه فر اخوان ۱۲ گونه پخت برای انواع گوشت و مرغ  و پیتزا  و انواع کیک و شیرینی همراه با سنسور‌ مخصوص دارد. گاه خانمی که قصد خرید فر دارد و برای خرید بهترین فرهای توکار آشپزخانه  از برندهای داتیس ، آلتون و اخوان مردد است از کسانی که این فرها دارند نظر می­خواهد و راهنمایی های خوبی دریافت می کند.

گاه خانمی میزان بودجه اش را برای خرید فر اعلام می کند. مثلا می گوید می خواهد فر در حدود۴ میلیون تومان بخرد و قیمت یک مدل  فر داتیس خوب در بازار حدود ۳۶۰۰ است و خانمی پاسخ می دهد که فر توکار داتیس دارد و ۳ میلیون خریده و با آن بارها لازانيا ، مرغ ، پيتزا ، كيك و نان پخته که خيلي خوب درآمده وارزش آن الان به هشت میلیون تومان رسیده است و از فر توکار داتیس راضی است .  بسیاری از خانم ها در فرها به دنبال يخ زدايي ، برنامه پخت ، پخش یکنواخت کانوکشن و گريل هستند و بعضی از فرها یخ زدا ندارد. در مقایسه امکانات و قیمت  هر فر به گرفتن تصمیم نهایی خرید بهترین فرهای توکار آشپزخانه کمک می کند.

یکی از بهترین اظهار نظر ها درباره بهترین فرهای توکار آشپزخانه را در نی نی سایت را از خانمی می خوانید که می گوید: « هر چند مارک های فر توکار خارجی چون بوش،  سامسونگ یا ال جی جایگاه خود را دارند، اما فنآوری تولید فرهای ایرانی در سال های خیلی پیشرفت کرده واز برند های خارجی چیزی کم نمی آورد.» خانمی دیگر می گوید:«بله چون طراحی خیلی از این مارک های فر توکار ایرانی از روی مدل های فر های خارجی انجام میشه !»

بهترین مشاوران در معرفی محصولات و تجهیزات مدرن آشپزخانه و بهترین فرهای توکار آشپزخانه

گاه پرسش ها رنگ دیگری می گیرد مثلا یکی پرسید:« کابینتامون مال ده سال پیشه که  ازدواج کردم‌. میشه فر توکار رو روی کابینت هم کار گذاشت ؟ و خانمی پاسخ داد از نمایندگی های معروف اگه بپرسی کارت رو راه می اندازند . چون با کابینت سازهای حرفه ای همکاری دارند ومی تونن معرفی کنند. می آیند آشپزخانه رو می بینند و متناسب با کابینت ها بهترین فرهای توکار آشپزخانه پیشنهاد می دهند.» گاه برخی خانم ها به اشکالات فنی و غیرقابل چشم پوشی اشاره می کنند : « فر من  اخوانه .. خیلی  راضی نیستم  مدل  خاموش کننده اتومات  نداره …یه طرف کیک یا پیتزا  بیشتر حرارت می بینه و برشته می کنه . اگه کیک یا شیرینی  بخوام  بپزم تو ظرف گرد یا کوچک می ذارم  که  بچرخونمش .  قبلا اجاق گاز  سینجر  داشتم،  فر آن  عالی بود»

در مجموع در بررسی نوشته های  نی نی سایت درباره بهترین فرهای توکار آشپزخانه به نظر می رسد بسیاری ازخانم های ایرانی علاوه بر ظاهر شیک فر ،  هم فر با قیمت مناسب  و هم فر با کیفیت عالی  را می خواهند . بنابر این ازاین پس می توان از خانم های ایرانی به عنوان بهترین مشاوران در معرفی محصولات و تجهیزات مدرن آشپزخانه و بهترین فرهای توکار آشپزخانه مشاوره و راهنمایی گرفت.

نکات مهم در انتخاب بهترین فر تو کار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *