داتیس, مقالات

همه چیز درباره کارایی آون توستر در نی نی سایت!

آون توستر در نی نی سایت
آون توستر در نی نی سایت

اگر درباره ی موضوعاتی مانند کاربرد و کارایی آون توستر، آموزش استفاده از آون توستر، اینکه چه غذاهایی میشه با توستر درست کرد، فرق مایکروفر و توستر در چیست؟ آون توستر نون یا غذا رو کامل برشته میکنه؟؟ با آون توستر میشه کیک پخت؟ و … کنجکاو شده و در فضای اینترنت جستجو کرده باشید حتما گذرتان به نی نی سایت افتاده ! یک سایت گفتگوی عالی برای اینکه متوجه شوی خانم های ایرانی تجربه های خود را درباره آون توستر با هم به اشتراک می گذارند.

این مقاله به بررسی نظرات خانم ها درباره کارایی آون توستر در نی نی سایت می پردازد.

پادکست کارایی آون توستر در نی نی سایت

 پیشنهاد می کنیم پادکست زیر را گوش کنید

 

در این سایت روال این است که خانمی درباره موضوعی سوال می کند و خانم های دیگر تجربه خود را درمورد سوال وی درمیان می گذارند. حُسن این تبادل اطلاعات واقعی بودن این تجربه هاست. آنگونه که بی واسطه و بدون بار تبلیغاتی از حس خوب یا ناخوشایند خود هنگام استفاده از یک وسیله آشپزخانه یا ساختمانکالا می گویند.

مثلا با خواندن نظرهاشان درباره  آون توستر در نی نی سایت متوجه می شوی بهترین مارک (برند) آون توستر در ایران چیست! یا بی آنکه زحمت زیادی به خودت بدهی خیلی راحت در می یابی فرق آون توستر و فر برای کیک پزی این است که آون توستر بی انکه درون ماده غذایی بسوزد، قابلیت برشته کردن سطح ماده غذایی را دارد  یا حتی می توانی  از لیست قیمت آون توسترها یا کارایی آون توستر باخبر شوی.

قیمت آون توستر در نی نی سایت : متناسب با بودجه و نیازها

در نی نی سایت وقتی خانمی می­گوید: « می خوام چیزی باشه که بتونم کیک و شیرینی و غذا توش درست کنم » پاسخش آون توستر است! چرا؟ چون خانمی دیگر پاسخ می دهد: « منم اون توستر دارم مارک داتیس … هم توش نون گرم می کنم. مرغ و بلدرچین توش می پزم عین مرغ بریون…نون، کیک، پیراشکی، پیتزا درست می کنم. سیب زمینی تنوری، سرخ کرده، بادمجون و …. من کلی کار باهاش می کنم خیلی دوسش دارم.» آیا توصیه ای بهتر از این برای بانویی که برای خرید آون توستر در نی نی سایت هنوز مردد است وجود دارد؟ بخصوص آنکه آون توستر متناسب با بودجه و نیازهایش باشد!

فرق آون توستر و فر تو کار

 

فرق آون توستر با فر توکار

 

همینطور که به دنبال موضوع آون توستر در نی نی سایت می گردیم به نکات جالبی برمی خوریم که به اطلاعات مان درباره کاربرد این دستگاه می افزاید. مثلا درباره فرق آون توستر و فر تو کار خانمی می پرسد:« از آون توستر جای فر می شه استفاده کرد؟؟»

پاسخ: « آره … این روزا نمیشه سمت فر رفت. آنقدر گرون شده… فر گازی هزینه گازش ارزونتره ولی باید حتما دو جداره و چیز خوب باشه پخش گرما تو محیط نداشته باشه، موضوع نشت گاز و خطرش هم جدیه  »

خانمی دیگر می گوید :« فرق آون توستر و فر تو کار اینه که خیلیا با آون توستر همه چی می پزن… آون توستر در واقع یه  فر کوچولویه … چه با هدف گرم کردن و یا برشته کردن غذا یا نان و چه برای پخت فوری مواد غذایی به درد می خوره . حسن آون توستر یکی وقته و دیگری قیمت ارزانش نسبت به فر و مایکرو و سولار »

فرق مایکروویو و آون توستر چیه

پرسش هایی مانند « فرق مایکروویو وآون توستر چیه» در بیشتر موارد ذیل موضوع آون توستر در نی نی سایت مطرح می شود. ممکن است یک خانم بخواهد بداند چرا مایکروویو و آون توستر ها علیرغم کارایی مشابه اینقدر تفاوت قیمت دارند.

 

خانم دیگر می گوید: ماکروویو غذا رو به حالت آبدار می پزه ! ولی اگه می خوای غذات برشته بشه فقط آون توستر بخر، به همین جهت اگر هدف شما پخت غذای آبدار است، ماکروویو انتخاب بهتری است.

آون توستر بهتره یا سولاردام؟

 

سولاردام

این مقایسه ها در بخش آون توستر در نی نی سایت معرکه است ! با توجه به تنوع فناوری های تجهیزات آشپزخانه خانم ها به دنبال دستگاهی می گردند که همه نیازشان را برآورده کند. بنا براین در پاسخ به این پرسش که : « آون توستر بهتره یا سولاردام » چنین می خوانیم:

«اگه برات قیمت مهمه آون توستر بخر چون همه ی کار های سولاردام رو انجام می ده البته گرما، ظرفیت و سرعت سولار بیشتره و قیمتش هم گرون تره!»

مقایسه هواپز و آون توستر در نی نی سایت

همچنان مقایسه کارایی آون توستر در برابر موارد مشابه موضوع کنجکاوی خانم هاست . مانند فرق آون توستر با ماکروفر، مقایسه هواپز و آون توستر در نی نی سایت که در مورد اخیر خانمی نوشت:«من هواپز دارم گلم ! هیچ استفاده ای نداره … توصیه می کنم آون توستر بخری»

خانمی دیگر گفت: « برای آون توستر بایدببینی چه انتظاراتی ازش داری بعد با توجه به اون باید انتخابش کنی مثل واتش و همچنین گنجایشش.

خانمی دیگر گفت: «آره …سولاردام  گویا خیلی خوبه ولی خب آخرین بار قیمتش  17 میلیون بود که برای آشپزخانه زیاده !»

آیا با آون توستر میشه کیک پخت؟

 

کیک پختن با آون توستر

 

خانم های شیرینی پز در نی نی سایت با اطمینان می گویند: «البته که با آون توستر میشه کیک پخت ! یکی از بهترین دستگاه های خانگی برای پخت انواع کیک و شیرینی آون توستره چون قابلیت تنظیم اتوماتیک برای انواع مواد غذایی  داره …گزینه ی  کیک و شیرینی هم داره.»

خانمی دیگر می افزاید: « اصلا سیستم کانوکشن آون توستر های جدید مجهز به گردش دهنده ی هوای گرمه  که فضای داخلی آون توستر رو برای پختن کیک آماده می کنه »

بدنه آون توستر داغ نمیشه؟

یکی دیگر از مزیت های مطالعه درباره کارآیی آون توستر در نی نی سایت تجربه های گرانقدر خانم ها در آشپزی است . خانمی می پرسد: « آون توستر عایق حرارت داره؟ یعنی بدنه آون توستر داغ نمی شه؟چون رو کابینت می خوام بذارم نگرانم یه وقت نسوزونه!

جواب حاضر است!: «خیلی گرم نمیشه مال من الان ۴ساله توی کابینته … هیچ مشکلی نداشته …»

خانم دیگر تایید می کند: « نه بدنه اش شاید یکم گرم بشه ولی داغ اصلا»

برای آون توستر پول برقتون زیاد میشه؟

خانمی دیگر درباره آون توستر نوشت: « مصرف برقشون زیاده؟ پول برقتون زیاد میشه؟»

خانمی پاسخ داد:«الان که بیشتر وسایل خونه برقیه ، آون توستر بین 800 تا 1400 وات مصرف داره … اندازه یک اتوی برقی ! که از فر برقی یا مایکرو یا سولار کم مصرف تره »

کیا آون توستر داتیس دارن؟

خانمی می پرسد: « کیا آون توستر داتیس دارن؟… راضی هستین؟؟» و پاسخ می شنود:« ما داریم … کلا داتیس مارک خوبیه، ما هم آون توستر و هم هودش رو داریم داتیس عالیه…»

 

آون توستر داتیس 811

نتیجه گیری :

از جستجو با موضوع آون توستر در نی نی سایت دست خالی بر نمی گردید. در خصوص موضوعاتی مانند لیست قیمت آون توسترها، کارایی آون توسترها، اینکه چقدر آون توستر متناسب با بودجه و نیازهای شما می باشد، همچنین درباره فرق آون توستر و فر تو کار، فرق مایکروویو و آون توستر، مقایسه آون توستر و هواپز در نی نی سایت می توان اطلاعات مفیدی یافت.

 

نی نی سایت همچنین به پرسش های خیلی مهمی مانند : آون توستر بهتره یا سولاردام؟ بدنه آون توستر داغ نمی شه؟ برای آون توستر پول برقتون زیاد میشه؟ آیا با آون توستر میشه کیک پخت؟ کیا آون توستر داتیس دارن؟ چه غذاهایی میشه با توستر درست کرد؟ فرق مایکروفر و توستر در چیست؟ آون توستر نون یا غذا رو کامل برشته میکنه؟؟ نیز پاسخ های قانع کننده و جالبی می دهد. آنقدر که در برابر کیفیت و کارایی نسل جدید آون توسترهای بازار حتی شمایی را که این قهرمان کوچولو را در آشپزخانه ات نداری، وسوسه می کند بخری !!

 

اگر بخواهیم از مجموعه نظرهای در نی نی سایت یک نتیجه کلی بگیریم  مشخص است که خانم هایی که تجربه استفاده از آون توستر، فرهای مایکرو و سولاردام را دارند،  آون توستر را دستگاهی کوچک و از نظر قیمت بسیار مناسب و از نظر کیفیت کار در مقایسه با انواع فرهای مایکرو و سولاردام کاربردی و مفید تعریف کرده اند.

بهترین آون توسترهای ایرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *