تعمیرات گاز رومیزی مشهد (توسط افراد حرفه‌ای و متخصص)

تعمیرات گاز رومیزی مشهد

‌اجاق گاز یکی از لوازم های ضروری در هر خانه محسوب می‌شود. اجاق گازها ممکن است در اثر گذر زمان یا آسیب‌دیدگی به تعمیر نیاز پیدا کنند و ازکارافتادن آنها موجب اختلال در روند زندگی ما می‌شود.

بهتر است تعمیرات اجاق گاز توسط تکنسین و فرد متخصص انجام شود در غیر این صورت ممکن است آسیب‌های بیشتری به اجاق گاز وارد شود، بازرگانی اسدی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات اجاق گاز در مشهد و نمایندگی اکثر برندهای مطرح کشوری همچون نمایندگی داتیس، در کنار شماست تا با ارسال افراد متخصص و حرفه‌ای مشکل شما را برطرف کند.

 بازرگانی اسدی

تعمیرات گاز رومیزی مشهد

یکی از مواردی که در هنگام تعمیر گاز رومیزی باید به آن توجه شود، نحوه بلندکردن صفحه اجاق گاز است. اگر این کار به‌درستی انجام نشود صفحه اجاق گاز با شکستگی مواجه می‌شود. از جمله مشکلاتی که برای یک گاز رومیزی ممکن است ایجاد شود عبارت است از:

  • ازکارافتادن فندکی الکتریکی؛
  • یکنواخت نبودن سوخت شعله‌ها؛
  • جریان غیرطبیعی گاز و ازکارافتادن ترموکوبل.

در ادامه به‌بررسی عمده‌ترین مشکلات اجاق گاز خواهیم پرداخت.

تعمیرات گاز فردار مشهد

در صورت مشاهده یکی از موارد مشکلات زیر، اجاق گاز شما نیاز به تعمیر دارد:

  • ازکارافتادن المنت گاز؛
  • مشکل در ایجاد حرارت مناسب؛
  • روشن نشدن فر؛
  • ازکارافتادن فندکی گاز؛
  • باز نشدن در اجاق گاز.

 برای تعمیرات اجاق گاز ابتدا نوع خسارت و میزان آسیب‌دیدگی، توسط تیم تعمیرات اجاق گاز در مشهد اسدی کالا، مشخص می‌شود و سپس به‌تعمیر قطعات معیوب پرداخته می‌شود.

تعمیرات قطعات اجاق گاز فردار با یکدیگر متفاوت است. به طور مثال داغ شدن گاز ممکن است بر اثر مشکل در سنسور دما یا ترموستات کنترل فر باشد و نقص در ایجاد حرارت مربوط به المنت کباب‌پز یا فیوز آن باشد.

برای تعمیر اجاق گاز فردار در مشهد می‌توانید از نمایندگی‌ها و شرکت‌های معتبر کمک بگیرید.

هزینه تعمیر اجاق گاز فردار باتوجه‌به میزان خسارت و نوع قطعات به کار برده شده نیز متغیر است.

رایج‌ترین مشکلات اجاق گاز فردار

تعمیرات اجاق گاز در مشهد

در زیر رایج‌ترین مشکلات اجاق گاز فردار را آورده‌ایم، ابتدا کارهای گفته شده در زیر را انجام دهید و در صورت عدم رفع مشکل با کارشناسان ما در واحد بازرگانی اسدی تماس بگیرید تا کارشناس مربوط جهت تعمیرات اجاق گاز در مشهد را برای شما ارسال نمایند.

· فندک گاز رومیزی به‌درستی کار نمی‌کند

ابتدا فضای بین شعله و فندک را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده جرم‌های موجود را تمیز کنید. پاک‌کردن جرم‌ها عملکرد فندک گاز رومیزی را بهبود می‌بخشد.

· سوخت شعله‌ها در گاز رومیزی یکنواخت نیست

اگر اجزای سر شعله‌ها به‌درستی در سر جای خود قرار نگرفته باشد این مشکل به وجود می‌آید. سرشعله‌ها را بردارید و دوباره به‌درستی در جای حود قرار دهید تا مشکل مرتفع شود.

· جریان گاز به‌صورت غیرطبیعی جریان دارد

در ابتدا شیر میان گاز را چک کرده و جریان گاز را بررسی کنید. در صورت عدم مشکل به سراغ کپسول ال پی جی گاز رفته و در صورت خالی بودن آن کپسول LPG را تعویض کنید.

· ترموکوپل گاز رومیزی به درستی کار نمی‌کند

ممکن است مقداری دوده در بخش انتهایی ترموکوپل باشد که با پاک‌کردن آن مشکل برطرف خواهد شد.

اجاق گازها حساسیت بالایی دارند. برای تعمیر ‌گاز رومیزی در مشهد بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید چرا که در صورت تعمیر اشتباه خسارت‌های جبران‌ناپذیری به گاز وارد خواهد شد.

تعمیرات گاز اسنوا در مشهد

کمتر کسی است که تاکنون اسم اسنوا را نشنیده باشد. اسنوا یکی از شرکت‌های معروف در زمینه لوازم‌خانگی است. تعمیر ترموستات، تعمیر فندکی، تعویض شیشه، تعمیر مشکل روشن نشدن فر و… از خدماتی هستند که در هنگام تعمیرات گاز اسنوا در مشهد توسط نمایندگی و شرکت‌ها به‌مشتریان ارائه می‌شود. در هنگام خرابی گاز اگر اطلاع حدودی از قطعات آسیب‌دیده داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از میزان پرداخت هزینه‌ها آگاه شوید.

 شایان‌ذکر است هزینه‌ها بر اساس نرخ اعلام شده از سمت اتحادیه است و تمام شرکت‌ها و نمایندگی‌های مجاز مطابق با نرخ قانونی عمل می‌کنند.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز و گاز رومیزی در مشهد

روشن نشدن اجاق گاز رومیزی، اتصالی فندک اجاق گاز، شکستن شیشه در فر گاز، تعمیر ترموکوبل، کم‌شدن شعله، روشن نماندن گاز و… خبر از تعمیر اجاق گاز می‌دهد. برای تعمیر اجاق گاز در مشهد می‌توانید درخواست خود را با تماس با شماره‌های بازرگانی مطرح نمایید تا کارشناس متخصص برای تعمیرات ارسال شود.

شماره تماس و آدرس تعمیرات گاز اسنوا در مشهد و دیگر برندهای ایرانی؟

بازرگانی اسدی مرکز فروش تجهیزات ساختمانی و بهداشتی در مشهد همراه با خدمات تعمیرات انواع تجهیزات آشپزخانه و نصب آنها در مشهد: بین پیروزی 27 و 29 – شماره تماس 09152073090 ☎️

َماره تماس بازرگانی اسدی

اسدی کالا با بهره‌مندی از تکنسین‌های مجرب و متخصص برای تعمیر و نصب اجاق گاز و سایر لوازم‌های خانگی در کنار شماست.

 

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اشتراک گذاری در
https://asadikala.com/?p=1000013604
لینک کپی شد
0
X