مقالات

ساختمانکالا چیست؟

ساختمانکالا . بازرگانی اسدی ۱
ساختمانکالا، بازرگانی اسدی

اگر از کنار فروشگاه بازرگانی اسدی عبور کرده باشید یا مطالب سایت و محتوای اینستاگرام این مجموعه رو دنبال می کنید حتما عبارت ساختمانکالا رو زیاد دیده و شنیده اید و شاید از خود یا همکاران ما پرسیده اید منظور از ساختمانکالا چیست؟

ساختمانکالا ترکیبی از دو واژه ساختمان و کالاست که بصورت اختصاصی توسط این بازرگانی ساخته و به کار برده می شود و یکی از شاخصه های بیانگر برند بازرگانی اسدی است.

ساختمانکالا به عبارتی همان کالای ساختمانی است اما به دلیل آنکه ساختمان بر کالا اولویت دارد یعنی اول باید ساختمانی باشد تا کالای ساختمانی در آن جا بگیرد، با توجه به ضرب آهنگ زیبای آن با هجاهای بالا بصورت عبارت ساختمانکالا بیان شده و گویای این نکته است که بازرگانی اسدی تامین کننده انواع کالای مورد نیاز در ساختمان می باشد.

هنوز کنجکاوید که منظور از ساختمانکالا چیست؟

 اگر هنوز کنجکاوید که منظور از ساختمانکالا چیست خدمتتان عرض شود که بازرگانی اسدی یک هایپر مارکت بزرگ ساختمانی است که به تمام سازندگان ساختمان و شهروندانی که قصد بازسازی خانه شان را دارند انواع تجهیزات بهداشتی، تاسیسات ساختمانی، تجهیزات آشپزخانه، شیرآلات دستگیره و قفل و یراق آلات را ارایه می دهد.

بازرگانی اسدی نمایندگی یا عاملیت فروش بسیاری از شرکت های معتبر تولید کننده  تجهیزات و تاسیسات ساختمانی بوده و با خدمات پس از فروش و پشتیبانی گسترده، گارانتی رسمی شرکت و گواهی اصالت کالا، حمل رایگان، امکان تسویه در محل تحویل امکان تامین انواع ساختمانکالای مورد نیاز شمارا با بهترین شرایط فراهم می سازد.

یکی دیگراز نکات مثبت فروش ساختمانکالا، امکان خرید اینترنتی (آنلاین) از طریق درگاه پرداخت سایت بازرگانی اسدی است که با احترام به وقت و زمان شهروندان و با توجه به شرایط قرنطینه و جلوگیری از همه گیری بیماری کرونا این امکان را برای شما ایجاد میکند که با خرید اینترنتی در منزل یا محل کار حس دلچسب یک خرید آنلاین را تجربه نمایید.

اگر در مشهد سکونت دارید با خرید اینترنتی از بازرگانی اسدی کالای مورد نظر بصورت رایگان به نشانی شما ارسال شده و نصب تجهیزات توسط سرویسکاران خبره و معتبر همراه با مجوز رسمی شرکت تولید کننده با مناسب ترین هزینه ی دستمزد انجام خواهد گرفت و شما بی هیچ نگرانی بابت وارد آمدن آسیب بر اثر ضربه خوردن یا افتادن کالا در هنگام حمل یا نصب غیر اصولی توسط سرویسکاران ناشی و بی تجربه، ساختمانکالای مورد نظر خود را در خانه خواهید داشت.

افزون بر این سرویسکاران بازرگانی اسدی پس از نصب، آموزش های اولیه استفاده از دستگاه ها و تجهیزات هوشمند را به شما خواهند داد.  پس هر وقت به ساختمانکالا نیاز دارید از یکی از راه های ارتباطی با بازرگانی اسدی تماس حاصل فرمایید. ما در خدمت شما هستیم.

انواع کالا و تاسیسات ساختمانی و از بهترین برندهای ایرانی و خارجی با مناسب ترین قیمت ها را از ما بخواهید.

 

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی مشهد

ساختمانکالا، بازرگانی اسدی
4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *