مقالات

فر داتیس چی بخرم؟

فر توکار داتیس
فرتوکار داتیس

وقتی تصمیم به خرید فر توکار داتیس می گیرید با توجه به تنوع محصولات داتیس ممکن است این سئوال برای شما مطرح شود که :

«فر داتیس چی بخرم؟»

 

انتظاری که از فر توکار مطلوب خود دارید مشخص می کند که چه مدل فر توکار داتیس می تواند انتظار شما را به خوبی برآورده سازد .

البته کمک گرفن از مشاوران فروش بازرگانی اسدی برای انتخاب مناسب ترین فر توکار می تواند راهگشا باشد.

برخی شاخصه ها برای انتخاب بهترین فر توکار داتنیس برای آشپزخانه تان به تعدادافراد خانواده شما بستگی دارد. بنابر این خانواده های پرجمعیت حتما باید فر توکار با طبقات متناسب را از محصولات داتیس انتخاب نمایند.

جهت آگاهی بیشتر در باره ی فر توکار مقاله راهنمای خرید بهترین فر توکار آشپزخانه را مطالعه کنید

فضای آشپزخانه

فرض کنیم فر توکار داتیس را پسندیده اید و قصد خرید دارید اما فضای داخل کابینت در آشپزخانه شما 50 سانتی متر باشد .

مشاور بازرگانی اسدی (نمایندگی داتیس) به شما خواهد گفت که باید حداقل  8تا 10سانتی متر به فضای مورد نظرتان اضافه کنید تا بتوانید یکی دیگر از مدل های فر توکار داتیس را با عرض 60سانتی متر در داخل کابینت آشپزخانه تان نصب نمایید.

فرتوکار داتیس

قابلیت یخ زدایی

یکی دیگر از قابلیت هایی که یک فر توکار داتیس دارد قابلیت یخ زدایی است .اگر فر توکار شما این امکان را نداشته باشد آشپزی شما وقفه ایجاد می شود و ناچارید ابتدا  یخ غذاهای منجمد را آب نمایید که در کیفیت غذای شما اثر منفی خواهد گذاشت. اما فری که به قابلیت یخ زدایی مجهز باشد با رساندن گرما ی یکنواخت به همه ی ابعاد و اجزای  ماده غذایی یخ ان را برطرف و آماده می سازد.

فن خنک کننده

فن خنک کننده در فرِ توکار باکاهش گرمای خروجی از فر ، دمای بدنه را پایین نگه می دارد ، در نتیجه با داشتن فن خنک کننده هیچ گاه داغی بدنه و گرمای تولید شده فر شما را آزار نخواهد داد .

تایمر

فر توکار شما اگر تایمر داشته باشد می توانید متناسب پخت انواع غذاها برنامه ریزی زمانی داشته باشید و هیچ گاه غذای شما در فر نمی سوزد.

 

لعاب روی بدنه

داشتن لعاب روی بدنه فر توکار داتیس موجب می شود که داغی فر به بیرون از محفظه نرود و داخل آن باقی بماند.

مزیت لعاب روی بدنه این است که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و پخت بهتر غذا می شود.

درب فر با شیشه دو جداره

درب فرتوکار با شیشه دو جداره نیز از اتلاف انرژی و سرایت دمای داخلی فر به بیرون جلوگیری می کند.

همچنین بهترین فرهای توکار این مزیت را دارند که برای نظافت و شستشو به راحتی از محفظه خود جدا و دوباره به آسانی نصب شوند .

 

در پایان یادآوری میکنیم بهترین انتخاب برای بهترین فر توکار داتیس متناسب با مساحت آشپزخانه، ظرفیت مورد انتظار و مقدار انرژی مصرفی فر خواهد بود که با راهنمایی مشاور شما در بازرگانی اسدی نمایندگی داتیس امکان پذیر خواهد شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *