اگر امروزه از مردم بخواهید تا سه وسیله ضروری خانه را نام ببرند قطعاً یکی از آن‌ها اجاق‌گاز است. امروزه ضرورت وجود اجاق‌گاز به حدی زیاد است که عملا نمی توانیم بدون وجود آن از مواد غذایی استفاده کنیم. از همین رو لازم است تا در هر شهری فروشگاه‌های متعددی اقدام به فروش اجاق‌گاز کنند. ما نیز در مجموعه اسدی کالا به‌عنوان یک فروشگاه اجاق گاز مشهد شناخته می‌شویم.
اسدی کالا با بیش از 1600 متر مساحت، تمامی تجهیزات آشپزخانه اعم از، گاز رومیزی، اجاق گاز، هود، سینک، فر توکار را در انواعه برند گرد هم جمع آورده است. تمامی خدمات فروش اقساطی با شرایط ویژه به همراه نصب و تعمیرات تخصصی را نیز پشتیبانی می‌نماید.
اسدی کالا نمایندگی اکثر برندهای مطرح کشوری برای اجاق گاز است از جمله این موارد عبارتند از: گاز صفحه ای داتیس، گاز صفحه ای آلتون، بیمکث،  نمایندگی کن در مشهد و…

شماره تماس نصب و تعمیرات

اسدی کالا مرکز رسمی خدمات انواع اجاق گاز در مشهد (تعمیرات، نصب)

شماره خدمات پس ازفروش اجاق گاز: 09152020810

 

گاز رومیزی

دیدن همه

نمایندگی تعویض شیشه اجاق گاز مشهد

یکی از قطعات مهم اجاق گازها قسمت شیشه آن است. در واقع نوعی از اجاق‌گازها به‌عنوان اجاق‌گاز شیشه‌ای شناخته می‌شوند که یکی از زیباترین محصولات این عرصه به‌حساب می‌آیند. اجاق‌گازهای شیشه‌ای به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. هنگام شکستگی شیشه اجاق‌گازها باید مراقبت‌های لازم ابتدا به عمل بیاید. به طور مثال گفته می‌شود هنگام شکستگی به‌هیچ‌عنوان از گاز استفاده نکنید. زیرا شکستگی ممکن است موجب نشتی گاز شود.

 از همین رو بهترین کار در چنین شرایطی کمک‌گرفتن از نمایندگی‌های معتبر است. مجموعه ما به سبب داشتن نمایندگی معتبرترین برندهای اجاق‌گاز مانند داتیس، کن، بوتان، بیمکث و … می‌تواند تمامی موارد مربوط به تعویض را به نحو احسن انجام دهد. علاوه بر تعویض شیشه، خدمات پس از فروش نیز برای برندهای مختلف مانند داشتن گارانتی رایگان دو‌ساله توسط مجموعه ما می‌تواند رضایت خاطر مشتریان را جلب کند.

فروش اقساطی اجاق گاز در مشهد

فروش اقساطی

وجود اجاق گاز در هر خانه‌ای بسیار ضروری است. متأسفانه شرایط اقتصادی موجب می‌شود تا برخی افراد نتوانند مبلغ خرید اجاق‌گاز را یک جا پرداخت کنند. در نتیجه به‌منظور حمایت از این  افراد شرایطی را در نظر گرفتیم تا همه مردم بتوانند از خرید یک گاز باکیفیت لذت ببرند. به همین دلیل در مجموعه اسدی کالا می‌توانید اجاق‌گازهای مختلف را به‌صورت قسطی خریداری کنید.

قیمت اجاق گاز در مشهد

اگر جستجویی در سایت‌های مختلف کرده باشید متوجه تنوع قیمت اجاق‌گازها می‌شوید. برندهای مختلف ایرانی و خارجی امروزه به تولید اجاق‌گازهای گوناگون دست می‌زنند. هرکدام از این برندها انواع  متنوعی از اجاق‌گازها را تولید می‌کنند که هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

 به همین دلیل اگر عبارت «قیمت اجاق گاز مشهد» و دیگر عبارت‌ها را جستجو کنید با گستردگی عظیمی مواجه می‌شوید. برای تسهیل در روند خریدتان ما علاوه بر نشان‌دادن اجاق‌گازهای مختلف در سایت خود تصمیم گرفتیم تا مشاوره‌های لازم را نیز به شما بدهیم. کافی است با مجموعه ما تماس بگیرید تا روند خرید اجاق‌گاز را برای خود تسهیل کنید.

تعمیر اجاق گاز در مشهد

تعمیرات اجاق گاز در مشهد

بالاخره روزی فرامی‌رسد که اجاق‌گاز منزل شما نیز دچار مشکلات متعددی می‌شود. این امر در هر منزلی اتفاق می‌افتد. در واقع مشکلاتی از قبیل نشتی گاز، خاموش شدن فر، برق‌دار شدن بدنه، زرد سوختن شعله و … بخشی از مشکلات رایجی است که ممکن است برای اجاق‌گازها به وجود بیاید. در چنین شرایطی قطعاتی همچون ترموکوپل، شیشه، ترموستات، آریستون، پیلوت و … نیاز به تعمیر دارد.

تعمیر موارد ذکر شده نیازمند سال‌ها تجربه و دانش است. به همین دلیل ما با استفاده از نیروهایی که ویژگی دانش و تجربه را در کنار یکدیگر دارند تلاش می‌کنیم تا شما عزیزان هرچه سریع‌تر غذاهای خوشمزه را مانند سابق بر روی اجاق‌گاز خود بپزید. تعمیر اجاق گاز در مشهد را به دست نیروهای زبده ما بسپارید. شایان‌ذکر است که  یکی از مواردی که می‌تواند شما را به سمت تعمیر اجاق‌گاز در سایت ما برساند جستجوی عبارت «تعمیر اجاق گاز مشهد» است.

گاز اقساط مشهد یکی از لوازم های ضروری در هر خانه محسوب می‌شود. اجاق گازها ممکن است در اثر گذر زمان یا آسیب‌دیدگی به تعمیر نیاز پیدا کنند و ازکارافتادن آنها موجب اختلال در روند زندگی ما می‌شود.

بهتر است تعمیرات اجاق گاز توسط تکنسین و فرد متخصص انجام شود در غیر این صورت ممکن است آسیب‌های بیشتری به اجاق گاز وارد شود، بازرگانی اسدی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات اجاق گاز در مشهد و نمایندگی اکثر برندهای مطرح کشوری همچون نمایندگی داتیس، در کنار شماست تا با ارسال افراد متخصص و حرفه‌ای مشکل شما را برطرف کند.

 

تعمیرات گاز فردار در مشهد

در صورت مشاهده یکی از موارد مشکلات زیر، اجاق گاز شما نیاز به تعمیر دارد:

  • ازکارافتادن المنت گاز؛
  • مشکل در ایجاد حرارت مناسب؛
  • روشن نشدن فر؛
  • ازکارافتادن فندکی گاز؛
  • باز نشدن در اجاق گاز.

 برای تعمیرات اجاق گاز ابتدا نوع خسارت و میزان آسیب‌دیدگی، توسط تیم تعمیرات اجاق گاز در مشهد اسدی کالا، مشخص می‌شود و سپس به‌تعمیر قطعات معیوب پرداخته می‌شود.

تعمیرات قطعات اجاق گاز فردار با یکدیگر متفاوت است. به طور مثال داغ شدن گاز ممکن است بر اثر مشکل در سنسور دما یا ترموستات کنترل فر باشد و نقص در ایجاد حرارت مربوط به المنت کباب‌پز یا فیوز آن باشد.

برای تعمیر اجاق گاز فردار در مشهد و همچنین گاز رومیزی در مشهد می‌توانید از نمایندگی‌ها و شرکت‌های معتبر کمک بگیرید.

هزینه تعمیر اجاق گاز فردار باتوجه‌به میزان خسارت و نوع قطعات به کار برده شده نیز متغیر است.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز مشهد

روشن نشدن اجاق گاز رومیزی، اتصالی فندک اجاق گاز، شکستن شیشه در فر گاز، تعمیر ترموکوبل، کم‌شدن شعله، روشن نماندن گاز و… خبر از تعمیر اجاق گاز می‌دهد. برای تعمیر اجاق گاز در مشهد می‌توانید درخواست خود را با تماس با شماره‌های بازرگانی مطرح نمایید تا کارشناس متخصص برای تعمیرات ارسال شود.

شماره تماس و آدرس تعمیرات گاز اسنوا در مشهد و دیگر برندهای ایرانی؟

بازرگانی اسدی مرکز فروش تجهیزات ساختمانی و بهداشتی در مشهد همراه با خدمات تعمیرات انواع تجهیزات آشپزخانه و نصب آنها در مشهد: بین پیروزی 27 و 29 –

☎️ شماره تماس:     09152020810 

 

اسدی کالا با بهره‌مندی از تکنسین‌های مجرب و متخصص برای تعمیر و نصب اجاق گاز و سایر لوازم‌های خانگی در کنار شماست.

تعمیرات اجاق گاز در مشهد

اسدی کالا با توجه به تجربه و تخصص خود در زیر رایج‌ترین مشکلات اجاق گاز فردار را را برایتان به عنوان نمایندگی تعمیرات اجاق گاز مشهد ثبت کرده است.
ابتدا کارهای گفته شده در زیر را انجام دهید و در صورت عدم رفع مشکل با کارشناسان ما در واحد بازرگانی اسدی تماس بگیرید تا کارشناس مربوط جهت تعمیرات اجاق گاز در مشهد را برای شما ارسال نمایند.

·تعمیر اجاق گاز مشهد؛ فندک گاز رومیزی به‌درستی کار نمی‌کند

ابتدا فضای بین شعله و فندک را مورد بررسی قرار دهید و در صورت مشاهده جرم‌های موجود را تمیز کنید. پاک‌کردن جرم‌ها عملکرد فندک گاز رومیزی را بهبود می‌بخشد.

· تعمیر گاز مشهد؛ سوخت شعله‌ها در گاز رومیزی یکنواخت نیست

اگر اجزای سر شعله‌ها به‌درستی در سر جای خود قرار نگرفته باشد این مشکل به وجود می‌آید. سرشعله‌ها را بردارید و دوباره به‌درستی در جای حود قرار دهید تا مشکل مرتفع شود.

· تعمیر اجاق گاز مشهد؛ جریان گاز به‌صورت غیرطبیعی جریان دارد

در ابتدا شیر میان گاز را چک کرده و جریان گاز را بررسی کنید. در صورت عدم مشکل به سراغ کپسول ال پی جی گاز رفته و در صورت خالی بودن آن کپسول LPG را تعویض کنید.

· تعمیرات اجاق گاز مشهد؛ ترموکوپل گاز رومیزی به درستی کار نمی‌کند

ممکن است مقداری دوده در بخش انتهایی ترموکوپل باشد که با پاک‌کردن آن مشکل برطرف خواهد شد.

اجاق گازها حساسیت بالایی دارند. برای تعمیر ‌گاز رومیزی در مشهد بهتر است از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرید چرا که در صورت تعمیر اشتباه خسارت‌های جبران‌ناپذیری به گاز وارد خواهد شد.

مرکز خرید اجاق گاز مشهد

تعمیرات گاز رومیزی مشهد

وجود یک مرکز خرید می‌تواند مزایای زیادی را برای مشتریان به همراه داشته باشد. در مراکز خرید مشتریان می‌توانند به طیف وسیعی از  یک محصول دسترسی داشته باشند. بدین ترتیب با مقایسه محصولات می‌توانند انتخاب مناسب را داشته باشند. از دیگر مزیت‌های خرید در مراکز خرید می‌توان به مبحث حمل‌ونقل اشاره کرد. خوشبختانه مراکز خرید به دلیل داشتن  تنوع در محصولات دیگر نیاز به گشت‌وگذار  فراوان را از بین می‌برند و می‌توان به همه آن‌ها در یک مکان دسترسی داشت. ما به‌عنوان اولین فروشگاه هایپر ابزار مفتخر هستیم که در زمینه فروش محصولات مختلف مانند اجاق‌گاز به‌عنوان مرکز خرید اجاق‌گاز شهر مشهد شناخته می‌شویم.

تعمیرات گاز اسنوا در مشهد

کمتر کسی است که تاکنون اسم اسنوا را نشنیده باشد. اسنوا یکی از شرکت‌های معروف در زمینه لوازم‌خانگی است. تعمیر ترموستات، تعمیر فندکی، تعویض شیشه، تعمیر مشکل روشن نشدن فر و… از خدماتی هستند که در هنگام تعمیرات گاز اسنوا در مشهد توسط نمایندگی و شرکت‌ها به‌مشتریان ارائه می‌شود. در هنگام خرابی گاز اگر اطلاع حدودی از قطعات آسیب‌دیده داشته باشید می‌توانید با کارشناسان ما تماس حاصل کرده و از میزان پرداخت هزینه‌ها آگاه شوید.

 شایان‌ذکر است هزینه‌ها بر اساس نرخ اعلام شده از سمت اتحادیه است و تمام شرکت‌ها و نمایندگی‌های مجاز مطابق با نرخ قانونی عمل می‌کنند.

اجاق گاز مشهد ایتالیایی

در ادامه به ذکر برخی از انواع اجاق‌گازهای موجود در بازار می‌پردازیم. اولین نوع از اجاق‌گازها که بهتر است اندکی با آن آشنا شوید اجاق‌گاز ایتالیایی است. برجسته‌ترین مزیت اجاق‌گازهای ایتالیایی استحکام بالای آن‌ها است. استحکام قطعات اجاق‌گازهای ایتالیایی به‌قدری بالاست که برخی از برندهای دیگر نیز از قطعات آن در بدنه خود استفاده می‌کنند. همین امر در نهایت احتمال ایجاد مشکل در بدنه اجاق‌گاز را به‌شدت کاهش می‌دهد. ویژگی حائز اهمیت بعدی این سبک  از  گازها ظاهر زیبای آن‌ها است. این موارد موجب شده که در جهان نیز اجاق‌گازهای ایتالیایی بسیار محبوب باشند.

اجاق‌گاز مشهد استیل

اجاق‌گازهای استیل به یک دلیل عمده از طرف‌داران بسیاری برخوردار است. جنس استیل این نوع از گازها موجب شده تا بتوان به‌راحتی سطح آن را تمیز کرد. زیبایی و مقاومت بالای اجاق‌گازهای استیل نیز در نهایت موجب می‌شود تا مشتریان زیادی برای خرید آن‌ها اقدام کنند. به طور کل گازهای استیل به دودسته ساده و ضد خش تقسیم می‌شوند. در مدل‌های ساده امکان خش برداری گاز زیاد است درحالی‌که در مدل دیگری چنین عیبی دیده نمی‌شود. اگرچه مدل‌های ضد خش قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های ساده دارند.

اجاق گاز مشهد برقی

همان‌طور که از نام آن پیداست، این نوع از گازها با برق‌کار می‌کنند. صفحه‌های لمسی اجاق‌گازهای برقی موجب شده تا علاوه بر زیبایی، کارکردن با آن‌ها نیز ساده باشد. از اصلی‌ترین مزایای گاز برقی می‌توان به ایمنی بیشتر آن‌ نسبت به دیگر همتایان خود اشاره کرد. همچنین گازهای برقی در نهایت می‌توانند زمان پختن یک غذا را کاهش دهند.

 این نوع از گازها همانند دیگر همتایان خود علاوه بر مزیت، معایبی را نیز با خود به همراه دارند. به طور مثال می‌توان گفت که اگر برق منزل شما از کار بیفتد یا قطع شود دیگر نمی‌توانید از گازهای برقی استفاده کنید. همچنین به دلیل گران بودن برق نسبت به گاز ماهانه باید هزینه بیشتری را برای آن‌ها پرداخت کنید.

اجاق گاز مشهد پنج شعله

بر اساس تعداد شعله‌های گاز نیز می‌توان آن‌ها را به دسته‌های مختلفی تقسیم کرد. معمولاً افراد باید بر اساس میزان نیاز خود دست به خرید گازهای پنج شعله بزنند. اگر تعداد اعضای خانواده شما زیاد است بهتر است گازهای پنج شعله را استفاده کنید. اما اگر روزانه از شعله‌های کمتری استفاده می‌کنید نیازی به خرید گازهای پنج شعله نیست.

اجاق گاز مشهد خوب چی بخرم؟

برای خرید اجاق‌گاز ابتدا باید مشخص کنید که چه نوعی از این محصول را می‌خواهید. اجاق‌گازها به سه دسته رومیزی، ایستاده و توکار تقسیم می‌شوند. هرکدام از این انواع در طرح‌ها و رنگ‌های مختلفی ساخته شده‌اند. از همین رو باید ابتدا مشخص کنید که کدام نوع از این گازها را می‌خواهید و سپس به سراغ بهترین مدل آن‌ها بروید.

گاز اقساط مشهد

ما در مجموعه اسدی کالا برای رفاه بیشتر مشتریان خود خدمات گاز اقساط مشهد را گذاشته ایم. تا شما عزیزان بتوانید تمامی محصولات خریداری شده خود را به صورتی اقساطی نیز پرداخت نمایید.

 در بین اجاق‌گازهای مختلف، تولیدات ساخته شده اسنوا، داتیس، کن، بیمکث و بوتان در بین برندهای ایرانی از کیفیت مناسبی برخوردار هستند. تریم، هاردستون و برتینو از جمله برندهای خارجی به‌حساب می‌آیند که تولیدات با کیفیتی دارند. تمامی برندهای ذکر شده در مجموعه اسدی کالا موجود می‌باشند و مشا قادر خواهید بود، گاز اقساط مشهد خود را با شرایط ویژه خریداری نمایید.

ضرورت وجود اجاق‌گاز در هر منزلی موجب شده تا ما به‌عنوان یک فروشگاه مرکزی اجاق گاز مشهد شناخته شویم. از همین رو می‌توانید انواع مختلفی از گازها مانند داتیس، بیمکث، بوتان و … را با گارانتی دو‌ساله و به‌صورت قسطی از مجموعه اسدی کالا خریداری کنید.0

0
X