فروش ویژه کولر گازی

همین حالا تماس بگیر 09152608100

فروش ویژه کولر گازی

فروش ویژه کولر گازی

روشویی هتلی

روشویی هتلی و 9 نکته مهم خرید آن

روشویی هتلی در مدل های مختلفی طراحی و تولید شده که یکی از بهترین و زیبا ترین انواع آن می توان به روشویی های سنگی اشاره کرد. امروزه انواع مختلف روشویی ها به بازار عرضه شده که معمولا بر طبق طرح، نوع دکوراسیون و‌ رنگ کلی ساختمان استفاده می شود. طرح و اجرایی که برای هر روشویی به کار گرفته می شود نیاز به ترکیب دکوراسیون داخلی است. به این علت که کاملا با هم منطبق و هم خوانی داشته باشد.

تجهیزات هتلی باید از زمان ورود افراد به هتل تا خروج به صورتی باشد که شرایط خوب و راحت را برای آن ها فراهم کند. هتل ها مدام در حال رقابت با یکدیگر هستند و تلاش می کنند تجهیزات پیشرفته تری برای هتل خود فراهم کنند. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش روز افزون لوازم و تجهیزات هوشمند، مشتری ها نسبت به انتخاب این هتل ها سخت گیری بیشتری نسبت به گذشته دارند.

خواندن این مقاله را به صاحبان هتل ها و پیمانکاران و معماران طراحی داخلی پیشنهاد می کنیم چرا که در این مقاله به بررسی روشویی هتلی، نکات خرید و….پرداخته ایم.

شناخت انواع روشویی

انواع روشویی

در طراحی و معماری منازل، هتل ها و… طراحی سرویس های بهداشتی یکی از مهم‌ ترین فضاهای اصلی در هر طراحی می باشند. همان طور که می دانید در صورت نبود آن، می تواند کل پروژه زیر سوال برود. چرا که در نبود آن ها نمی توان زندگی کرد و به عنوان مکانی برای سکونت انتخاب کرد. بنابراین می توان گفت جزء جدایی ناپذیر هر ساختمان، اجرای سرویس بهداشتی و توجه به طراحی و دکوراسیون آن است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

سرویس بهداشتی و حمام جز فضاهای داخلی ساختمان است و با توجه به اهمیت و کاربردی که دارند نیازمند استفاده از تجهیزاتی است که ساکنان بتوانند با خیال راحت از آن استفاده کنند. روشویی هتلی یکی از مهم ترین تجهیزات و اجزا سرویس بهداشتی و مخصوصا دستشویی می باشد.

نکات مهم در خرید روشویی هتلی

نکات مهم در خرید روشویی هتلی

بسیاری از کارخانه های روشویی هتلی از مواد مرغوب و با کیفیتی جهت ساخت روشویی استفاده می کنند. امروزه با توجه به کیفیت تولید شده در کشور میزان تقاضا از دیگر کشورها زیاد شده است. یکی از ویژگی هایی که مشتری در هنگام خرید به آن توجه می کند رنگ و شکل زیبای روشویی می باشد. جهت تداوم صادرات باید روشویی های تولید شده دارای مرغوبیت وکیفیت مناسب باشد.

  • نشان استاندارد: یکی از نکات مهمی که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید این است که شرایط بهداشتی بودن تولید و عرضه آن دقت داشته باشید. روی بسته بندی ها نشان استاندارد و بهداشتی بودن محصول و همچنین تاریخ تولید و انقضا روی آن قید شده باشد.
  • بسته بندی: نکته دیگری که باید در خرید محصول به آن توجه داشته باشید نوع بسته بندی و ظاهر آن می باشد. چرا که موجب نگهداری بهتر محصول می شود. در مبحث بسته بندی توجه به نوع طراحی و رنگ در خرید عاملی تعیین کننده است. به این علت که بسته بندی زیبا و استاندارد می تواند معرف محصول با کیفیت شما باشد.
  • بررسی کیفیت و سلامت محصول: هنگام بررسی بسته بندی روشویی هتلی نیاز است بدانید که کیفیت و سلامت محصول به تایید کارشناسان رسیده باشد
  • همچنین برای بسته بندی روشویی های صادراتی، لازم است تا کیفیت و سلامت محصول به تایید کارشناسان مربوطه رسیده باشد تا محصول سالم تری به مشتری عرضه شود.
  • ارتفاع روشویی: یکی از نکاتی که باید در خرید روشویی هتلی دقت کرد، ارتفاع روشویی می باشد. چرا که افراد متفاوت با قد و اندام در هتل حضور می یابند.
  • جنس روشویی: جنس روشویی هتلی از مهم ترین نکاتی است که باید در هنگام خرید دقت داشته باشید. به این دلیل که در طول روز چندین بار توسط خدمات هتل مورد شستشو و نظافت قرار می گیرد. در نظر داشتن روشویی هتلی با جنس مناسب و مقاوم در برابر انواع مختلف مواد ضدعفونی بسیار مهم است. چرا که استفاده از مواد شوینده از جمله وایتکس، تیرک و محلول های شیمیایی خورنده ممکن است موجب از بین رفتن لایه بیرونی آن ها شود.
  • نوع طراحی: طراحی مدرن و زیبا یکی دیگر از موضوعاتی است که پیمانکاران و معماران طراحی داخلی باید در نظر داشته باشند چرا که تاثیر مستقیمی بر جذب مسافر خواهد داشت.
  • انتخاب رنگ : انتخاب رنگ همانند نوع طراحی در هنگام خرید جزو مهم ترین نکات محسوب می شود. بسیاری از طراحان هتل ها رنگ مخصوصی برای هتل در نظر می گیرند. انتخاب روشویی هتلی در رنگ های مختلف و داشتن کانتراست از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • تعداد کاسه های روشویی : بسیاری از هتل ها، دارای سرویس بهداشتی های عمومی هستند که قابلیت استفاده همزمان چندین نفر را فراهم می کند. به همین علت تولید کننده های انواع مختلف روشویی چند قلو قابلیت استفاده از آن را برای تعداد افراد زیادی فراهم می آورد.
  • شکل طراحی روشویی : شکل طراحی روشویی نکته دیگری است که بسیاری از کابران به آن توجه می کنند. به این علت که روشویی هتلی به دلیل استفاده افراد با قد و قواره متفاوت باید محصولی را انتخاب کنند که دارای عمق مناسب بوده تا از خیس شدن لباس استفاده کنندگان جلوگیری شود.

مطالعه بیشتر: زباله خرد کن خانگی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

عوامل موثر بر قیمت روشویی هتلی

عوامل موثر بر قیمت روشویی هتلی

در هتل های لوکس با طراحی های اصولی و مدرن که از حمام مجهز به سرویس های جکوزی و وان در دکوراسیون استفاده شده معمولا فضایی جهت استفاده از روشویی هتلی در نظر گرفته می شود که این روشویی ها تکمیل کننده زیبایی ودکوراسیون آن ها می باشد.

بسیاری از صاحبین هتل از پیمانکاران و معماران طراحی داخلی درخواست می کنند که انواع مختلف روشویی، لوله و اتصالات پلی اتیلن در سوریس های بهداشتی نصب کنند. چرا که این امر موجب زیبایی ظاهری فضا می شود. ممکن است با خود فکر کنید استفاده از تجهیزات لوکس در سرویس بهداشتی بیشتر جنبه نمایشی زیبایی داشته و جا گیر نباشد. این تصور اشتباه است. چرا که علاوه بر زیبایی ظاهری، موجب قرار گیری و نظم و انضباط بیشتر در کل فضا می شود.

کیفیت روشویی هتلی

همه عواملی که در بالا به آن اشاره شد در قیمت و نحوه فروش انواع روشویی تاثیرگذار است. یکی دیگر از عوامل مهمی که در قیمت تاثیر گذار بوده و از اهمیت بالایی برخودار است روشویی هایی که کاربرد منحصر به فردی دارند. به عبارتی دیگر برطبق مکان استفاده و نحوه طراحی آن قیمت گذاری می شود.

به طور کلی آگاهی از انواع مختلف و قیمت طرح های اجرا شده بسیار مهم هستند. چرا که انتخاب مدل و طرح روشویی هتلی، موثرترین عوامل در قیمت گذاری آن می باشند.

مطالعه بیشتر: آشنایی با مزایا و کاربردهای سینک سبز

انواع روشویی هتلی

انواع روشویی هتلی

 

1-روشویی هتلی متحرک

یکی دیگر از انواع روشویی که بر طبق ویژگی آن قیمت گذاری می شود، روشویی متحرک است. به عبارتی دیگر این روشویی را می توان به راحتی جا به جا یا حتی از محل اتصالاتش جدا کرد و قابلیت انتقال از مکانی به مکان دیگر دارد.

2-روشویی هتلی سنگی

روشویی سنگی از انواع مورد استفاده شده در هتل ها می باشد. این نوع روشویی ها از سنگ های مرغوب و با استحکام تولید شده که در سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع روشویی هتلی از قیمت بالایی برخوردار است به این علت که همراه با این روشویی محصولات دیگری نصب می شود. این محصولات عبارتند از: آینه، کابینت، اجزای جانبی و… که تاثیر زیادی در قیمت آن خواهد داشت.

3-روشویی کابینت دار

روشویی هتلی کابینت دار یکی دیگر از انواع روشویی هتلی است که قسمت اصلی آن در بالا قرار گرفته و قفسه هایی به شکل کابینت در زیر آن تعبیه شده است. مدل آینه ای که باید با این روشویی به کار رود باید هماهنگ با طرح و رنگ روشویی باشد که بازه وسیعی دارد. این نوع روشویی ها با توجه به طراحی خاص و منحصر به فرد آن ها دارای قیمت بالاتری هستند.

با مقایسه روشویی های لوکس با روشویی ساده می توان گفت روشویی ها با مدل ساده تر دارای قیمت ارزان تری هستند. مدل روشویی لوکس به دلیل فضای داخلی، طرح و رنگ ساختمان در به کاربردن و نصب قیمت های بالا تری را خواهند داشت.

آگاهی یافتن از این‌ موارد موجب می شود به شما کمک کند که خرید مطمئن و به صرفه ای را انجام دهید.

فروش روشویی هتلی

فروش روشویی هتلی

برای فروش این گونه محصولات نیازمند رعایت اصولی است. محصولاتی که از کارخانه تا تحویل به نمایندگی ها باید ویژگی ها و پارامترهایی برای آن ها تعریف کرد که بازدهی بالایی داشته باشد. به عنوان مثال روشویی های سنگی به دلیل خاصیت و شرایط جا به جایی نیاز به بسته بندی دقیق دارد که دچار ضربه یا شکستگی نشود.

نکته دیگری که فروشندگان باید درباره محصولات روشویی در نظر داشته باشند شرایط و مدت زمان نگهداری محصولات است. به این علت که در مرحله انتقال و بارگیری دچار آسیب دیدگی نشده و محصول سالم و با کیفیت صادر شود.

پخش بی واسطه روشویی هتلی

امروزه در بازار، مراکز فروش تجهیزات آشپزخانه در کل کشور وجود دارند که انواع روشویی را به صورت عمده عرضه می کنند. در این بین نمایندگی توزیع و‌ پخش روشویی هتلی، انواع محصولات را مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده به بازار عرضه کرده که موجب به صرفه بودن قیمت برای مشتری به همراه کیفیت مناسب خواهد بود.

برای خرید این روشویی هتلی به صورت عمده و تک، می توانید به مراکز معتبر فروش مراجعه و روشویی مورد نیاز را خریداری کنید. با توجه به اینکه جهت رفاه حال مشتریان فروشگاه های آنلاین عرضه کننده انواع روشویی راه اندازی شده، شما عزیزان می توانید به صورت اینترنتی اقدام به سفارش محصولات مورد نیاز خود کنید که این امر زمان و هزینه شما نیز صرفه جویی می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *