معرفی پروژه های ساختمانی مشهد | کاربردهای بانک اطلاعاتی | آشنایی با وظلایف مدیر پروژه

یکی از بخش های حیاتی در صنعت ساخت و ساز در خراسان بزرگ پروژه های ساختمانی مشهد است. به طور کلی پروژه ها شامل ساخت و توسعه ساختمان‌های مسکونی، تجاری، صنعتی یا عمومی می باشند. از مراحل ساخت و ساز می توان به طراحی و مهندسی ساختمان، مدیریت پروژه، تامین منابع و مواد ساختمانی، مدیریت زمان و بودجه، نظارت و کنترل کیفیت، ایمنی و بهره‌وری اشاره کرد.

برای اینکه یک پروژه ساختمانی با موفقیت انجام شود نیازمند همکاری و هماهنگی میان تمامی افراد و نهادهای مرتبط ضروری است که شامل مهندسان معماری، مهندسان عمران، مجریان، تامین‌کنندگان تجهیزات ساختمانی، مدیران پروژه و مشتریان می باشد. همچنین به کاربردن فناوری های نوین و روش های ساخت و استفاده از مواد باکیفیت مرغوب چه در طی ساخت و ساز و چه بعد از آن در جهت تامین تجهیزات ساختمانی می تواند به کاهش هزینه ها، زمان پروژه و همچنین بهبود کیفیت کار کمک کند.

مطالعه بیشتر: صفر تا صد تامین تجهیزات ساختمانی

مدیریت پروژه ساختمانی چیست؟

مدیریت پروژه ساختمانی

در شکل دهی به شهرسازی، پروژه‌ های ساختمانی تاثیر بزرگی در زندگی افراد دارند. به این علت که فضایی امن و محیطی آرام برای سکونت فراهم می کنند. پروژه های ساختمان های تجاری و صنعتی فضایی را برای کسب و کار و تولید فراهم می کنند. علاوه براین پروژه های ساختمانی مشهد با ایجاد شغل های مستقیم و غیر مستقیم به رونق اقتصادی کشور کمک بزرگی می کند.

همان طور که می دانیم با افزایش روز افزون جمعیت در خراسان بزرگ پروژه های ساختمانی مشهد مطابق با رشد سریع شهرنشینی، نیازهای جدید جامعه و تحولات فناوری در حال گسترش بوده و به چالش های جدیدی برخورد می کند. همچنین در عصر حاضر با توجه به نوسانات زیاد در بازار، برقرار کردن ارتباط با فروشندگان محصولات تجهیزات ساختمانی نیازی مهم و ضروری برای سازندگان ساختمان در طی پروژه های در حال ساخت می باشد.

برای مقابله با این چالش ها و مشکلات کارفرمایان و پیمانکاران تلاش می کنند با استفاده از فناوری های نوین، طراحی های پایدار در نهایت ساختمان هایی را اجرا و احداث کنند که موجب افزایش بهره وری، کاهش اثرات زیست محیطی و ایجاد فضای سالم و زییا شود.

چه کسانی در پروژه های ساختمانی مشارکت دارند؟

افراد درگیر در پروژه ساختمانی

به طور معمول، یک پروژه ساختمانی مشهد شامل بسیاری از پروژه های کوچک تر است که به طیف گسترده ای از همکاری رشته های مختلف نیاز دارد. تعداد زیادی از افراد در یک پروژه ساخت و ساز معمولی درگیر هستند که ساختار و ترکیب تیم پروژه معمولاً در طول مدت آن تغییر می کند. پروژه ها ممکن است توسط یک مدیر پروژه (یا یک مشاور اصلی) که توسط متخصصانی مانند معمار، مهندس، مشاور هزینه و غیره پشتیبانی می شود، هماهنگ شود. همچنین طیف وسیعی از تامین کنندگان از جمله پیمانکاران فرعی، تجهیزات ساختمانی و غیره وجود خواهد داشت.

این تفکیک نقش‌ های پروژه به رشته‌ های مختلف و مفاد قراردادی که مشتری، مشاوران، پیمانکاران و پیمانکاران فرعی را بیشتر از هم جدا می‌کند، می ‌تواند پروژه ‌های ساخت‌ و ساز را متخاصم کند که این امر می تواند منجر به درگیری، مخالفت، اختلاف و حتی خصومت شود.

راه حل هایی که برای مبارزه با ماهیت خصمانه پروژه های ساختمانی ارائه شده اند عبارتند از:

  • قراردادهای مشارکتی
  • حل اختلاف جایگزین
  • توجه دقیق به معیارهای انتخاب
  • تیم های تامین یکپارچه
  • شیوه های پرداخت منصفانه

همچنین تعدادی شخص ثالث در پروژه های ساختمانی مشهد درگیر خواهند بود، مانند همسایگان، تامین کنندگان تجهیزات ساختمانی و تامین کنندگان مالی، بیمه گذاران، اتحادیه ها، مشتریان و غیره.

مطالعه بیشتر: تامین عمده تجهیزات ساخت و ساز

انواع پروژه های ساختمانی مشهد

انواع پروژه های ساختمانی

نوع پروژه ساختمانی که روی آن کار می کنید معمولاً با حرفه ساخت و ساز انتخابی شما تعیین می شود. هنگامی که در ساخت و ساز کار می کنید، ممکن است در معرض پروژه های تجاری، مسکونی، زیرساختی یا صنعتی قرار بگیرید. برخی از انواع آن عبارتند از:

1. پروژه ساختمان مسکونی

ساخت و ساز مسکن مسکونی اولین نوع ساخت و ساز است و شامل ساخت، نگهداری و اصلاح سازه ها برای اسکان افراد، لوازم یا تجهیزات است. همه انواع مسکن شامل آپارتمان ها، خانه های سالمندان و خوابگاه ها می شود. سازه‌های مسکونی شامل گاراژها و ساختمان‌های جانبی مانند سوله‌های خدماتی است.

پروژه های ساختمانی مشهد معمولاً توسط مهندسان و معماران طراحی می شوند و کارهای مکانیکی، سازه ای و الکتریکی توسط پیمانکاران فرعی که توسط شرکت های ساختمانی استخدام می شوند، تکمیل می شوند.

2. پروژه خصوصی

پروژه های ساختمانی تحت مالکیت، کنترل یا راه اندازی یک نهاد خصوصی به عنوان پروژه های ساختمانی خصوصی شناخته می شوند. افراد، صاحبان خانه ها، شرکت ها، سایر نهادهای شرکتی، انجمن های غیر انتفاعی، مدارس تحت حمایت خصوصی، بیمارستان ها، شرکت های سهامی عام و سایر اشخاص خصوصی نمونه هایی از پروژه های خصوصی هستند.

این نوع پروژه ‌های ساختمانی در اشکال و اندازه ‌های متعددی اتفاق می‌افتند، و در این مرحله، بررسی ماهیت کار انجام شده ممکن است به تقسیم ساخت ‌و ساز خصوصی به زیر شاخه ‌ها کمک کند.

3. پروژه تجاری

پروژه های تجاری شامل مدارس، میدان های ورزشی، مراکز تجاری، بیمارستان ها، استادیوم ها، فروشگاه های خرده فروشی و… می شود. ساخت و ساز نهادی و تجاری، مانند توسعه مسکن مسکونی، شامل ساخت سازه های جدید و تعمیر و نگهداری سازه های موجود است.

یک شرکت یا یک مالک خصوصی معمولا پروژه ای مانند یک فروشگاه خرده فروشی را سفارش می دهد. سایر پروژه‌ های زیربنایی، مانند استادیوم‌ها، مدارس، و امکانات پزشکی، اغلب توسط دولت ‌های محلی تامین و کنترل می‌شوند.

4. پروژه صنعتی

پروژه های صنعتی شامل ساخت سازه هایی است که نیاز به سطح بالایی از تخصص و مهارت های فنی برنامه ریزی، ساخت و طراحی دارند. این شکل از ساخت و ساز معمولا توسط مشاغل انتفاعی یا صنعتی انجام می شود. به عنوان مثال، یک شرکت شیمیایی می تواند پالایشگاه نفت بسازد، در حالی که یک شرکت تولید برق می تواند نیروگاه های برق آبی و نیروگاه هسته ای بسازد که هر دو ساختار صنعتی هستند.

5. پروژه ساختمانی دولتی

پروژه ‌های ساختمانی با بودجه دولتی در اشکال و اندازه‌های مختلفی وجود دارند. این امر می تواند چیزی به سادگی ساخت یک مدرسه دولتی یا یک ساختمان دولتی (مانند یک دادگاه) باشد. این پروژه ها همچنین می توانند بسیار پیچیده باشند، مانند ساخت پل، خط فاضلاب، بزرگراه و غیره.

6. پروژه زیربنایی و ساخت و ساز سنگین

این نوع پروژه‌های ساختمانی شامل ساخت و به‌روزرسانی راه‌آهن، ارتباطات، جاده‌ها و راه‌آهن‌های اطراف شهر و ساخت‌وسازهای فعلی ساختمان است. این شکل از توسعه معمولاً در جهت منافع عمومی توسط مؤسسات دولتی و شرکت های تجاری مهم انجام می شود.

تونل ها، پل ها، بزرگراه ها، سیستم های حمل و نقل، سیستم های زهکشی و خطوط لوله نمونه هایی از پروژه های دیگری هستند که در این دسته قرار می گیرند.

مطالعه بیشتر: بورس لوازم بهداشتی در مشهد

چه مجوزهایی برای پروژه های ساختمانی مشهد مورد نیاز است؟

مجوز لازم برای ساخت پروژه

تعدادی مجوز به طور کلی برای پروژه های ساختمانی مشهد مورد نیاز است که این مجوزها ممکن است قبل از شروع ساخت و ساز، در طول کار و قبل از اشغال پروژه تکمیل شده مورد نیاز باشد. به عنوان مثال می توان به مجوز برنامه ریزی، تصویب مقررات ساختمانی، صدور مجوز و غیره اشاره کرد.

پروژه های ساختمانی دولتی و خصوصی

پروژه ها ممکن است عمومی یا خصوصی باشند: «پروژه عمومی» پروژه ای است که توسط دولت تأمین مالی می شود و معمولاً متعلق به آن است و ممکن است توسط دولت اداره شود. این امر می‌تواند شامل کارهای زیربنایی عمده مانند جاده‌ها، پل‌ها، سدها، راه‌آهن‌ها، تونل‌ها و غیره یا امکانات عمومی مانند بیمارستان ‌ها، مدارس، زندان ‌ها، کتابخانه ‌ها، مراکز تفریحی و غیره باشد.

“پروژه خصوصی” پروژه ای است که توسط یک شخص خصوصی تامین مالی، کنترل یا راه اندازی می شود، یعنی پروژه ای که دولتی نیست. احزاب خصوصی می توانند شامل افراد، شرکت ها، موسسات خیریه، موسسات با بودجه خصوصی، مدارس، بیمارستان ها و غیره باشند.

برخی از پروژه ها شامل نهادهای دولتی و خصوصی هستند. مشارکت های دولتی-خصوصی (PPPs) طیف بسیار گسترده ای از مشارکت ها هستند که در آن بخش های دولتی و خصوصی برای برخی از منافع متقابل، که می تواند شامل تکمیل یک پروژه ساخت و ساز باشد، با یکدیگر همکاری می کنند.

لیست بانک اطلاعاتی پروژه ساختمانی مشهد

دانستن بانک اطلاعاتی در حوزه صنعت ساخت و ساز ضروری است. انواع خدمات ساختمانی در تمام مراحل پروژه ساختمانی مشهد عبارتند از:

-مهندس عمران

-مهندس ناظر پروژه

-مهندس برق ساختمان

-مدیر پروژه ساخت و ساز

-کارشناس تاسیسات

-فعلان حوزه آهن

-حسابدار امور ساختمانی

-سفت کاری ساختمانی

-تولید کنندگان و توزیع کنندگان سیمان

-گچ کار ساختمان

-تولید کنندگان و توزیع کنندگان مصالح ساختمانی

-نقاش ساختمان

-کابینت ساز

-آسانسور

-در و پنجره ساز

-دکوراسیون داخلی

-تاسیسات سرمایش و گرمایش

-نما کار ساختمان

-نقاش ساختمان

-برقکار ساختمان

-سنگ بری ساختمانی

-ام دی اف کاری

-کارگر ساختمان

-کناف کاری

مطالعه بیشتر: خرید محصولات رسی مشهد

علاوه بر مشاغل بالا خدماتی را در پروژه های ساختمانی ارائه می کنند مشاغلی که در مراحل ساخت و ساز و فروش ساختمان خدمات یا ارائه محصولات دیگری را بر عهده دارند شامل می شود.

اگر حوزه کاری شما به گونه ای است که نیازمند اطلاعات پروژه های ساختمانی مشهد می باشد با تهیه لیست پروژه های در حال ساخت می توانید به اطلاعات جامع و کامل پروژه های در حال ساخت دسترسی پیدا کنید.

مزایا تهیه لیست بانک اطلاعاتی ساختمان در حال ساخت و ساز مشهد

-دستیابی به لیست پروژه های ساختمانی مشهد از جمله شماره تماس اطلاعات انبوه سازان و پیمانکاران ساختمان

-این کار موجب ارتقا دادن بازاریابی و فروش بانک اطلاعات صنعت ساختمان در سراسر کشور می شود.

-دستیابی به پروژه در حال ساخت به روز شده به صورت فعال و غیر تکراری

-کاهش هزینه های جمع آوری و بازاریابی مشاغل صنعت ساختمان

-بانک اطلاعاتی پروژه های ساختمانی مشهد به صورت کامل و به تفکیک شهرستان ها

-دسترسی به اطلاعات کامل پروژه های ساختمانی در حال ساخت

-دسترسی به مشخصات کارفرمایان با بروز رسانی روزانه و هفتگی

-دسترسی به اطلاعات پروژه ها از مرحله تخریب تا مراحل نهایی ساختمان های در حال ساخت مشهد

مطالعه بیشتر: آشنایی با محصولات ایمن آب مشهد

بانک اطلاعات پروژه های ساختمانی مشهد چه کمکی به حوزه ساخت و ساز ساختمان می کند؟

با توجه به اینکه نوسانات فراوان در بازار امروزه وجود دارد، برقراری ارتباط با فروشندگان محصولات ساختمانی به صورت جدی و اصولی، برای سازندگان ساختمان از آغاز تا انجام پروژه‌های در حال اجرا، ضرورتی بسیار اساسی و کلیدی است.

تمامی فعالان حوزه ساختمان سازی در شهر مشهد به طور کامل این موضوع را درک می کنند که دستیابی به لیست اطلاعاتی پروژه های ساختمانی در مشهد به ویژه ساخت و سازهای در حال اجرا یکی از اساسی ترین عوامل در زمینه بازاریابی و فروش محصولات و خدمات ساختمانی می ‌باشد. این امر به عنوان یک لاینفک مهم در این صنعت مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

در این مقاله شما به لیست پروژه های ساختمانی در شهر مشهد به صورت جامع و مفید دسترسی خواهید داشت. این امر هزینه های شما به این اطلاعات را به شدت کاهش و میزان سودآوری شما را چند برابر خواهد کرد.

شما به راحتی می توانید به پروژه های ساختمانی در حال ساخت به صورت بروز و در کمترین زمان و با کمترین هزینه دست یابید.

مطالعه بیشتر: خرید دستگاه تصفیه آب مشهد

معرفی پروژه های ساختمانی مشهد

1-شهر رویایی پدیده، با طراحی شركت انگلیسی اتكینز

این پروژه یکی از پروژه های ساختمانی مشهد است که طراح و مشاور پروژه آن، ی شركت انگلیس اتكینز است كه در حال حاضر بالغ بر 60 دفتر در سطح جهان دارد. از زمان ساخت تا به الان حدود 40 درصد آن پیشرفت داشته و در مدت دو سال و نیم به بهره برداری خواهد رسید. مساحت این پروژه 56 هکتار با زیربنای یك میلیون و 200 هزار متر مربع می باشد.

شهر رویایی پدیده

این مجموعه در حال ساخت بزرگترین مرکز توریستی کشور محسوب می شود و در مجاورت کلان شهر مشهد در زمینی به وسعت 50 هکتار با کاربری های مجتمع بزرگ فرهنگی، باغ گل و نمایشگاه دائمی گل و گیاه، هتل پنج ستاره، مجتمع مسكونی، شهربازی سر پوشیده، پارك آبی، مركز بزرگ خرید و مجتمع اداری واقع شده است.

طراحان آن ادعا می کنند که حجم هندسی بزرگ ترین مرکز توریستی واقع در شاندیز از دور نماد عدد 8 می باشد و عملیات احداث آن به مدت زمان 888 روز پیش بینی شده است.

2-پروژه شهر تمدن ها

این پروژه با سرمایه‌گذاری شرکت چینی به نام هانلنگ Hanlong با توجه به شرایط خاص و جذابیت ‌های بالای گردشگری آن در شهر مشهد ایجاد شده است. این پروژه با 120 المان بین ‌المللی در مقیاس‌ یک پنجم تا یک پانزدهم و به مدت سه سال در طرقبه اجرا می‌شود.

مساحت این پروژه 120 هکتار است و در دو فاز ساخته می شود. 40 درصد از سرمایه برای این پروژه توسط شرکت ایرانی و 60 درصد دیگر توسط شرکت سرمایه گذار چینی تامین خواهد شد.

در این پروژه قرار است برج ایفل، موزه لوور، اهرام ثلاثه مصر، خیابان شانزه ‌لیزه پاریس محل، بخشی از کاخ ورسای و کاخ گلستان به عنوان تالار عروسی بازسازی و ساخته شود.

3-پروژه اتوپیا

این پروژه بزرگترين نمايشگاه خودرو در خاورميانه است که سرمايه گذاري در اين پروژه 2.400.000.000 ريال است. این پروژه در زمینی به مساحت 250.000 متر مربع ساخته مي شود.

4-مجموعه تجاری – تفریحی پاسارگاد

این پروژه سه بخش اصلی فضاهای باز شهری در بیرون ( پلازای شهر)، مجموعه ورودی و فضای باز داخلی (آتریوم – حیاط سرپوشیده و یا غیر سرپوشیده) را در ساختار اصلی خود قرار داده است.

مجموعه تجاری - تفریحی پاسارگاد

طراحان آن ادعا می کنند که این بنا با دو رویکرد برونگرا و درونگرا حاصل شده است و به زودی با انتخاب یکی از این دو طرح، عملیات احداث توسط شرکت توسعه انبوه سازی پاسارگاد آغاز می شود.

5-مجتمع تجاری اداری سپهر کوهسنگی

این مجتمع اداری یکی از پروژه های ساختمانی مشهد است که محل اجرای آن واقع در خیابان کوهسنگی- نبش کوهسنگی 12، در مساحت زيربناي كل 15,162 مترمربع، با كاربري های مختلف از جمله مسکونی، تجاری، اداری می باشد و از نظر میزان پیشرفت فیزیکی 40 درصد می باشد.

6-هايپرماركت بزرگ پرسون در مجتمع تجاری و تفریحی وصال

این پروژه واقع در در مجتمع تجاری تفریحی وصال با مساحتی قریب به ۶۰۰۰ مترمربع آغاز به کار نموده است.

7-مجموعه شهری هشت آباد

هشت آباد

این پروژه دارای مساحتی به وسعت 5 هکتار است. محدوده این پروژه نزدیک کاربری تجاری-اداری در حاشیه خیابان توحید (جنوب) با زیربنای حدود 15500 متر مربع، کاربری بازار روز (هایپر مارکت) در حاشیه خیابان جهان بخش (شمال) با زیربنایی حدود 16500 متر مربع، پارکینگ عمومی (250 دستگاه) و پایانه اتوبوس در حاشیه میدان شهدا (شرق) با زیربنای حدود 10600متر مربع، پارک شهت آباد به وسعت 16500 متر مربع در نظر گرفته شده است.

8-توسعه سرزمین موج های آبی

این پروژه یکی دیگر از پروژه های ساختمانی مشهد است در مساحت حدود 8000 متر و زیربنای 23000 مترمربع واقع شده است که یکی از بزرگترین پارک های آبی آسیا محسوب می شود. زمان در نظر گرفته برای این پروژه یک سال می باشد.

9-دهکده شادی و سلامت طرقبه

دهکده شادی و سلامت طرقبه

این پروژه در منطقه گردشگری طرقبه – نقندر با وسعت حدود 12 هکتار با ایجاد هتل، مراکز خدماتی و گردشگری و درمانی با مشارکت سازمان همیاری شهرداری های استان و شهرداری طرقبه و بخش خصوصی عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

10- ساختمان تالار شهر

این پروژه ساختمانی مشهد واقع در میدان شهدا می باشد. زیربنای آن حدود 18000 مترمربع است و شاخص ترین و بلند ترین ساختمان داخل میدان است که طبق گفته طراحان آن، نماد اصلی ارتباطات اجتماعی و مردمی است.

11-مجتمع تجاری سرزمین زیبای پارسه

 مجتمع تجاری پارسه

این مجموعه که واقع در طرقبه، با 25000 متر مربع عرصه و 65000 متر مربع اعیان و دارای 400 واحد تجاری و سالن های ورزشی، بولینگ و بیلیارد و سینما و نمایشگاه دائمی می باشد.

12-مجتمع تجاری اقامتی پارسیان

از دیگر پروژه های ساختمانی مشهد پروژه تجاری-اقامتی در خیابان امام خمینی (ره) واقع در زمینی به مساحت 12011 مترمربع و زیربنای 101200 مترمربع در پانزده طبقه احداث خواهد شد. نمای خارجی این پروژه تلفیقی از سنگ گرانیت با ورق های كامپوزیت و شیشه است.

13- پروژه بزرگ تجارتی اقامتی درمانی حضرت آیت الله بروجردی

این پروژه واقع در خیابان نواب صفوی در فاصله 100 متر از حرم مطهر در زمینی به مساحت 8000 مترمربع واقع شده و در 10 طبقه ساخته می شود.

14-برج چند منظوره دانشگاه

از دیگر پروژه های ساختمانی مشهد واقع در خیابان دانشگاه در 33 طبقه در کنار برج آلتون می باشد. طراحی آن به صورت معماری سنتی ایرانی، ایجاد تراس سبز در طبقات است و تفکیک مناسب عملکردها با توجه به محدودیت های آن می باشد.

15-مجتمع اقامتي گردشگري و رستوران‌ هاي كشتي رؤياي شانديز

رستوران‌ هاي كشتي رؤياي شانديز

یکی دیگر از پروژه های جذاب در مشهد مجتمع اقامتي گردشگري و رستوران‌ هاي كشتي رؤياي شانديز است. این پروژه در زميني به مساحت 10378 متر مربع و زيربناي كل مجموعه 24900 متر مربع در 10 طبقه پيش‌بيني شده است. معماري اين پروژه بر گرفته از كشتي كروز است.

16-سه پروژه ميلاد، شمس و توس

پروژه های میلاد، شمس و توس از دیگر پروژه های ساختمانی مشهد می باشند. این پروژه ها در زمینی به مساحت 8940 مترمربع با كاربري هاي اداري-تجاري در حال احداث است. زیربنای پروژه میلاد به تنهایی حدود 2600 متر مربع در 5 طبقه ساخته می شود. ساختمان پروژه میلاد در مجاورت مدرسه علمیه فاضل قاینی در ابتدای خیابان توحید واقع شده است.
ساختمان های دو پروژه دیگر از طريق پل هاي هوايي و تونل زيرگذر پياده، خيابان صاحب‌الزمان و عرصه ميدان شهدا را به هم متصل می‌کند

17-منطقه نمونه گردشگری سپاد

این پروژه جذاب از دیگر پروژه های ساختمانی مشهد می باشد. بنابرگفته طراحان این پروژه در چهل هکتار شبیه پارک های موضوعی ژاپن و کره جنوبی ساخته می شود.

پروژه ساختمانی مشهد

در حال حاضر مهم ‌ترين و بزرگ ترين پروژه عمراني و ساختماني شركت سپاد، منطقه نمونه گردشگری سپاد با مساحت تقريبي 160 هكتار و با زيربنای حدود 1/600/000 مترمربع است.

از پروژه های ساخته شده در منطقه نمونه گردشگری سپاد می توان به مجتمع تجاری الماس شرق، مجتمع تجاری وصال، برج‌ های اداری تجاری ملل و مجتمع تفریحی و موضوعی سپاد اشاره کرد.

18-پروژه تجاری و اداری برج آبشار

برج آبشار از دیگر پروژه های ساختمانی مشهد است. این پروژه دارای 14 طبقه در متراژ 10 هزار مترمربع که دارای هایپرمارکت، واحدهای اداری و مدیریتی، کافی شاپ و فست فود می باشد.

19-سیرک ملل

سیرک ملل در منطقه گردشگری سپاد در زمینی به وسعت 20 هزار مترمربع و ظرفیت 1200 نفری و با اعتباري حدود 1/5 ميليارد تومان توسط بخش خصوصي ساخته شده است. این پروژه یکی از بزرگترین استادیوم تفریحی ایران می باشد.

20-منطقه گردشگری و اقامتی اخلمد

منطقه گردشگری و اقامتی اخلمد

اولین فاز گردشگری اخلمد در مسیر جاده مشهد-قوچان واقع شده است. به عبارتی در 65 کیلومتری مشهد می باشد. مساحت این زمین 45 هکتار و 940 میلیارد ریال سرمایه در نظر گرفته شده است.

21-سینمای شهید سید ابراهیم اصغرزاده

یکی از پروژه های ساختمانی مشهد که جزو مجهزترین سینمای کشور محسوب می شود در مجتمع فرهنگی امام رضا واقع شده است. زیربنای این پروژه 850 مترمربع و تعداد صندلی 445 و هشت میلیارد و 500 میلیون ریال می باشد.

22-پروژه ی بزرگ 17 شهریور

این پروژه بزرگ یکی از پروژه های ساختمانی مشهد است. این پروژه دارای 18 طبقه و بزرگ ترین پارکینگ طبقاتی کشور محسوب می گردد و شامل 2100 فضای پارکینگ، مرکز تجاری، شهربازی بزرگ و… است. این پروژه با مشارکت خصوصی واقع در میدان 17 شهریور می باشد و به بهره برداری رسیده است.

23-مجتمع تجاری، توریستی و اقامتی مهر ایرانیان

مجتمع تجاری، توریستی و اقامتی مهر ایرانیان

مجتمع تجاری، توریستی و اقامتی مهر ایرانیان، با 25 طبقه ساخته شده است.

24-مركز بین ‌المللی مالي و اقتصادی مشهد

این پروژه در هشت بلوک در حال ساخت است که بلوك A، پاركينگ در زير فضاي سبز لچكي اطراف ميدان است. بلوك B ساختمان تجاري، بلوك C ساختمان اداري جديد و سالن‌هاي همايش، بلوك D پاركينگ اختصاصي مجموعه (زير سطح زمين) + سالن‌هاي همايش (فرهنگي)، بلوك E اداري، اقامتي، رستوران و مركز داده‌ها، بلوك F تجاري – پاركينگ، بلوكG مجموعه ورزشي می باشد.

25-مجموعه مسكوني نيايش

از دیگر پروژه ساختمانی مشهد، مجموعه مسكوني نيايش است که درضلع شمال شرقي محدوده اراضي كوهسنگي قرارگرفته و مساحت تقريبي اين اراضي 22181 مترمربع و زيربناي كل پروژه 56580 مترمربع مي‌باشد.

26-برج ۴۰ طبقه تجاری – اداری و مسکونی قصر آسمان مشهد

برج قصر آسمان

این مجتمع بزرگ در بلوار جانباز واقع شده است که فاز اول آن که برج تجاری اداری و مسکونی در 40 طبقه می باشد و فاز دوم آن، دو برج مسکونی ۳۵ طبقه و ۱ برج اداری ۲۵ طبقه می باشد.

27- مجتمع اداري- تجاري و اقامتي آرمان

یکی دیگر از پروژه ساختمانی مشهد در حاشیه اصلی خیابان نواب صفوی در بازار عدالت و با تعداد 16 طبقه و مساحت 11590 متر مربع و زیر بنا 78049 متر مربع در حال ساخت است.

اسدی کالا، گروه بازرگانی تجهیزات ساختمانی

شهر مشهد واقع در شمال شرقی ایران به مساحت ۳۵۱۴۷ کلیومتر مربع و با جمعیتی بالغ بر ۳۰۰۱۱۸۴ نفر به عنوان دومین کلان شهر کشور شناخته می شود. همان طور که مشاهده می شود سال های اخیر میزان پروژه های ساختمانی مشهد رونق بسیار زیادی داشته است. تعداد پروانه های ساختمانی صادر شده نشان می دهد که در مقایسه با سال گذشته رشد 9 درصدی داشته است.

با توجه به رشد پروژه های ساختمانی مشهد بازرگانی اسدی کالا بزرگترین هایپر تجهیزات ساختمانی در شرق کشور به عنوان نماینده رسمی برندهای معتبر داخلی و خارجی با حذف واسطه ها و با پاسخگویی خدمات پس از فروش می تواند برای کارفرمایان، پیمانکاران و مشتریان انتخاب مناسبی باشد.

نمایشگاه اسدی کالا آمادگی خود را جهت تامین نیاز پروژه های ساختمانی اعم از اداری، تجاری و مسکونی اعلام می دارد و کارفرمایان، پیمانکاران و معماران می توانند جهت خرید عمده و جزئی از محصولات ما به صورت حضوری و یا با مراجعه به سایت از دیگر خدمات ما اطلاع یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *