بازرگانی اسدی نمایندگی بیمکث در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی بیمکث در مشهد : خیابان پیروزی، بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات بیمکث در مشهد

بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات بیمکث در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع داراست. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. همچنین از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین, حمل رایگان, نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه با شماست. این همراهی به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت این است که بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید.

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برندو اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبربرای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و… افتخارماست.

معرفی برند بیمکث

برند بیمکث (Bimax)، با مدیریت شرکت ستاره طلایی صنعت فعالیت خود را در سال 1360 آغاز نمود. این شرکت با بیش از 30 سال سابقه در صنعت لوازم آشپزخانه به عنوان یکی از نام های تجاری معتبر تولید لوازم آشپزخانه شناخته شده است. محصولات بیمکث را می توانید از بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات بیمکث در مشهد تهیه فرمایید.

محصولات آشپزخانه بیمکث

شرکت بیمکث با استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات و تکنولوژی مدرن طیف گسترده ای از محصولات آشپزخانه از جمله هود، اجاق گاز های صفحه ای ، اجاق برقی، سینک ظرفشویی ، فر و مایکروفر را تولید و عرضه می کند.

بیمکث،  موفق در عرصه های داخلی و  بین المللی

محصولات آشپزخانه بیمکث افزون بر سطح ملی، در سطح بین المللی نیز مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است. مشتریان، از کانال­های متعددی همچون نمایشگاه های داخلی و خارجی، فروشگاه ها و نمایندگان معتبر در پهنای جغرافیایی، به محصولات شرکت دسترسی خواهند داشت. بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات بیمکث در مشهد می باشد.

زندگی بیمکث جریان دارد

طراحی محصولات آشپزخانه بیمکث زیبا و لوکس است. این محصولات مدرن، مطابق  با هرسلیقه ای برای هر  محیط و هر دکوراسیونی در طرح‌ها ی مختلف تولید شده است . دلیل اصلی رشد چشمگیر فروش محصولات بیمکث،کیفیت بالا و  در نظر گرفتن استانداردهای ملی و بین المللی می باشد.

اهداف شرکت بیمکث

از اهداف این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش کیفیت به منظور رقابت با مدل های خارجی.
  • شناخت و ارزیابی تامین کنندگان.
  • در نظر گرفتن نیاز و خواسته های مشتریان.
  • مسئولیت پذیری در برابر مشتریان.

خدمات پس از فروش و گارانتی نشان دهنده ی کیفیت مناسب محصول است. شرکت بیمکث برای آسودگی خاطر و احترام به مشتریان نسبت به کیفیت محصولات ، محصولات خود را به مدت 25 ماه گارانتی نموده است.

با توجه به ثابت نبودن قیمت ها در بازار ایران نسبت به گذشته ، قیمت محصولات برند بیمکث با توجه به کیفیت این محصولات بسیار مناسب و اقتصادی هستند. سایت بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات بیمکث در مشهد مرجع مناسب و معتبری برای خرید و آگاهی از قیمت‌های روز محصولات بیمکث است.

بیمکث موفق به اخذ گواهینامه هایی همچون شده است. همچنین برند بیمکث در سال های 1380، 1381 و 1391 به عنوان واحد نمونه استاندارد کشور انتخاب و معرفی شده است که همگی گواهی بر کیفیت محصولات بیمکث هستند. این شرکت، گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان را در سال 1399 دریافت کرده است.

شرکت بیمکث در سال های 1380 ، 1381 و 1391 به عنوان واحد نمونه استاندارد کشورانتخاب و معرفی شده است .این شرکت موفق به گرفتن انواع گواهینامه ها از جمله  EOTA، ISO 10002، ISO 9001،ISO 14001 (که همگی گواهی بر کیفیت محصولات بیمکث هستند)را دارا می باشند.

خدمات ویژه بازرگانی اسدی