بازرگانی اسدی نمایندگی کن در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی محصولات کن در مشهد : بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (نماینده فروش اجاق گاز در مشهد با برند کن)

بازرگانی اسدی نمایندگی کن در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را داراست. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. با این کار از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاریِ زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه با شماست. این همراهی به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید،کمک می نماید. برای کلیه کالا ها علاوه بر گارانتی شرکت سازنده، از طرف  مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش ارائه می شود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و خرید از یک مجموعه معتبر برای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها از افتخارات بازرگانی اسدی (نمایندگی کن محصولات کن در مشهد) می باشد.

معرفی برند کن

کن یکی از برندهای با سابقه و قدیمی تولید کننده لوازم خانگی است. بیشتر این بررند را با محصول هود آن را می شناسیم. هود کن اولین بار در سال 1362 با هدف تامین نیازهای آشپزخانه ایرانی تولید شد. اینکه کن در تولید هود اولین بود باعث شده بود تا چند سال پیش مردم هود را با نام کن بشناسند. مردم از محصولات با کیفیت کن در سال های اخیر استقبال کردند. همچنین استفاده از دانش روز و شیوه های نوین مدیریت، مجموعه کن را بر این داشته  نیاز داخلی تامین کنند. علاوه بر تامین داخلی در اندیشه ورود به بازارهای جهانی باشد. حاصل این اندیشه ورود محصولات کن به برخی کشور همسایه و قاره آفریقا بوده است. با وجود این موفقیت ها اکنون مجموعه کن در حال گسترش بازار خود در اروپا و دستیابی به بالاترین استانداردهای جهانی است.

برند کن

برند کن در سال 1387 بطور رسمی با نام گروه لوازم خانگی کن ثبت گردید. این شرکت در راستای آسایش و ایمنی، تامین نیاز داخلی و خارجی را هدف گذاری کرده است. و در سال 1391 برند کن تراست (cantrust) را برای بانوان مشکل پسند و شیک پسند تولید نمود. برند Cantrust دارای شیرآلات روکار و سینک های گرانیتی و استیل در طرح  و رنگ های بسیار متنوع است. این مجموعه برند دیگری تحت عنوان CAN.i را معرفی کرده است. قطعات اصلی این محصول ساخت ایتالیا می باشد و شامل اجاق گازهای بسیار زیبا می باشد.

اجاق گاز کن

اجاق گاز های کن از دو برند کن (CAN) و CAN.i می باشد. همانطوری که گفته شد قطعات اصلی اجاق گازهای CAN.i ساخت ایتالیاست و در ایران برخی از بخش های آن تولید و نهایتا مونتاژ می شود. اجاق گاز های کن در رنگ ها و طرح های مختلفی تولید شدند خصوصا برند CAN.i طرح های منحصر به فردی دارد. این محصولات در 2 مدل شیشه ای و استیل تولید می شوند.

برای مشاهده محصول و گرفتن مشاوره خرید اجاق گاز های کن می توانید به بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات کن در مشهد مراجعه کنید.

            اجاق گاز کن شیشه ای cg-8501                                                                                                                                  اجاق گاز کن شیشه ای IG-8514

اجاق گاز کن شیشه ای IG8514اجاق گاز کن شیشه ای cg 8501

سینک کن

سینک های کن در دو برند کن (CAN) و کن تراست (CANTRUST) ارائه می شود. هر دو برند دارای مدل های استیل و گرانیتی می باشند که در طرح و رنگ های بسیار زیبا خصوصا در سینک های گرانیتی تولید شده اند. علاوه بر زیبایی از دیگر مزیت های سینک های گرانیتی می توان به تحمل دماهای بسیار بالا و خاصیت آنتی باکتریال اشاره کرد. همچنین در مدل های جدید سینک های استیل کن آبچکان در نظر گرفته شده است که کار بانوان خانه دار را برای شستن مواد غذایی و میوه و سبزیجات بسیار راحت کرده است.

سینک گرانیتی کن GARNET                                                                                                       سینک استیل کن CN 104                                               

سینک گرانیتی گارنت Garnet کنسینک استیل کن CN 104

معرفی یکی از جدیدترین محصولات کن : هود کن مدل پاترا (Patra)

خدمات ویژه بازرگانی اسدی (نمایندگی کن در مشهد)

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.