نشانی نمایندگی محصولات فارس وان : مشهد، بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

چرا فارس وان؟

خرید جکوزی از فارس وان دلایل زیادی دارد که میتوان به چند مورد زیر اشاره کرد:

1-مهم‌ترین موضوع برای هر شخص رعایت اصول بهداشتی در تولید هر محصولی است. شرکت فارس وان با ساخت جکوزی خانگی با کیفیتی بین‌المللی، محصولاتی ضد جلبک ،ضد لک ، ضد باکتری و ضد حساسیت را به بازار عرضه کند.

2-تولید محصولات در سایز های متفاوت و ظرفیت‌های یک و دو نفره.

3-جکوزی در سه ۵ تیپ، وان و محصولات زیردوشی حمام

4-فارس وان با سابقه بیش از ۱۵سال در ساخت وعرضه محصولات حمام، از تولیدکنندگان نمونه کشور و صادرکننده جکوزی و وان حمام می باشد.

5-ساخت محصولات با مواد اولیه درجه یک و ارائه محصولات ایرانی باکیفیت برای شما عزیزان.

بکارگیری و ایجاد اشتغال برای نیروهای جویای کارایرانی.

6-دارای استاندارد و گواهینامه‌های بین‌المللی مدیریت کیفیت ISO

معرفی برند فارس وان

شرکت فارس وان با سابقه بیش از پانزده سال ‌ تولید محصولات حمام از جمله وان وجکوزی و با تکیه بر اطلاعات ومهارت وتجربه  خود در ساخت انواع وان و جکوزی، پیشتاز این صنعت در کشور ایران می‌باشد.

فارس وان با فعالیت صادقانه، مواد اولیه محصولات خود را از بهترین مواد اولیه استفاده می‌کند و با ارائه محصولات در طراحی‌های مدرن  وبروز تلاش در بر برآورده کردن خواسته های  مشتریان خود دارد.

جکوزی فارس وان

شاید با خودتان فکر کنید که داشتن جکوزی خانگی به صرفه نمی باشد. چون میتوانید به راحتی و در هر زمان که خواستید به استخر مراجعه کنید و از امکانات آن استفاده کنید.

علاوه بر موارد بهداشتی استفاده از جکوزی‌های عمومی، اما زمانی که به این بیاندیشید که جکوزی در میان مشغله‌ها و گرفتاری‌های روزانه زندگی چقدر برای آرامش وسلامتی ما سودمند خواهد بود حتما به فکر تهیه یک جکوزی برای خانه خود خواهید افتاد.

علاوه بر این خرید جکوزی خانگی به جلوگیری از اتلاف وقت و زمان بندی بهتر برای کارهایمان کمک خواهد کرد.

معرفی بازرگانی اسدی (نمایندگی فارس وان در مشهد)

دارا بودن 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع به صورت هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری کرده و از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری میشود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین, حمل رایگان, نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید. کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه میشود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برندو اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبربرای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و… افتخارماست.

تصاویر مجموعه بازرگانی اسدی

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

 

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.