بازرگانی اسدی نمایندگی فارس وان در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی محصولات فارس وان : مشهد، بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (نمایندگی فارس وان در مشهد)

بازرگانی اسدی نمایندگی فارس وان در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را دارا می باشد. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری کرده و از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری میشود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین, حمل رایگان, نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید. کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه میشود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برندو اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبربرای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و… افتخارماست.

بازرگانی اسدی نمایندگی فارس وان در مشهد

چرا فارس وان؟

خرید جکوزی از فارس وان دلایل زیادی دارد. می توان به چند مورد زیر اشاره کرد:

 

1-مهم‌ترین موضوع برای هر شخص رعایت اصول بهداشتی در تولید هر محصولی است. شرکت فارس وان با ساخت جکوزی خانگی با کیفیتی بین‌المللی، محصولاتی ضد جلبک ،ضد لک ، ضد باکتری و ضد حساسیت را به بازار عرضه کند.

2-تولید محصولات در سایز های متفاوت و ظرفیت‌های یک و دو نفره.

3-جکوزی در سه ۵ تیپ، وان و محصولات زیردوشی حمام.

4-فارس وان با سابقه بیش از ۱۵سال در ساخت وعرضه محصولات حمام، از تولیدکنندگان نمونه کشور و صادرکننده جکوزی و وان حمام می باشد.

5-ساخت محصولات با مواد اولیه درجه یک و ارائه محصولات ایرانی باکیفیت برای شما عزیزان.

بکارگیری و ایجاد اشتغال برای نیروهای جویای کارایرانی.

6-دارای استاندارد و گواهینامه‌های بین‌المللی مدیریت کیفیت ISO.

 

معرفی برند فارس وان

شرکت فارس وان  بیش از پانزده سال سابقه دارد. از تولیدات این برند محصولات حمام از جمله وان وجکوزی می باشد. با تکیه بر اطلاعات ومهارت وتجربه  خود در ساخت انواع وان و جکوزی، پیشتاز این صنعت در کشور ایران می‌باشد.

فارس وان با فعالیت صادقانه، مواد اولیه محصولات خود را از بهترین مواد اولیه استفاده می‌کند. این شرکت تلاش دارد؛  محصولات در طراحی‌های مدرن  وبروز ارائه کند. این تلاش ها به منظور برآورده کردن نیازهای مشتریان طبق سلیقه ی آن ها می باشد.

 

000

شاید با خودتان فکر کنید که داشتن جکوزی خانگی به صرفه نمی باشد. چون میتوانید به راحتی و در هر زمان که خواستید به استخر مراجعه کنید و از امکانات آن استفاده کنید.

علاوه بر موارد بهداشتی استفاده از جکوزی‌های عمومی، اما زمانی که به این بیاندیشید که جکوزی در میان مشغله‌ها و گرفتاری‌های روزانه زندگی چقدر برای آرامش وسلامتی ما سودمند خواهد بود حتما به فکر تهیه یک جکوزی برای خانه خود خواهید افتاد.

علاوه بر این خرید جکوزی خانگی به جلوگیری از اتلاف وقت و زمان بندی بهتر برای کارهایمان کمک خواهد کرد.

دیدن ویدئو فارس وان را به شما پیشنهاد می کنیم.

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

 

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.