بازرگانی اسدی نمایندگی قهرمان در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی قهرمان در مشهد : بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی(نمایندگی قهرمان در مشهد)

بازرگانی اسدی نمایندگی قهرمان در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع دارا می باشد. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند.

تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیریمی کند. همچنین از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا بازرگانی اسدی نمایندگی قهرمان در مشهد از مرحله تامین, حمل رایگان, نصب حرفه ایی و تحویل پروژه با شماست. این کار به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید، کمک زیادی می کند.

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برند و اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبر برای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و… افتخارماست.

معرفی برند قهرمان

کارخانه شیرآلات بهداشــتی قهرمان یکی از بهترین تولید کننده هاست. این تولیدات در عرصه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمانی و لوازم و تجهیزات حمام و شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی است.

محصولات این کارخانه با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشــین آلات روز دنیا تولیــد شــده است. همچنیــن دارای استانداردهای بین المللی می باشد.

از این رو شــرکت صنــعت شــیرآلات برند قهــرمان برای اشتغال زایی پايدار در مناطق محروم اقدام به احداث اولین شهرک صنعتی خصوصی در کشور نموده است.

شما می توانید محصولات این برند را از بازرگانی اسدی نمایندگی قهرمان در مشهد تهیه نمایید.

بازرگانی اسدی نمایندگی بهترین برند شیرآلات در مشهد

قهرمان آشنای همه

 تاریخچه

کارخانه شیرآلات بهداشــتی قهرمان یکی از پیشـتازان تولید است. این تولیدات در عرصه تولید شیرآلات بهداشتی ساختمانی و لوازم و تجهیزات حمام و شیرآلات الکترونیکی و بیمارستانی است. محصولات این کارخانه با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشــین آلات روز دنیا تولیــد شــده است. همچنیــن دارای استانداردهای بین المللی می باشد.

کیفیت محصول برند قهرمان

به جهت ارتقای کیفیت محصولات، تمامی مواد اولیه با بهترین دستگاه های مورد تایید استاندارد (كوانتوم متر) مورد آنالیز قرار می گیرند. كليه كارتريج های قهرمان از كشور اسپانيا و كمپاني SEDAL و شلنگ های مورد استفاده از کشور آلمان تهیه و استفاده می شوند.

لازم بذکر است این قطعات دارای بالاترین کیفیت می باشد. استاندارهای اروپا و کشورهای پیشرفته را دارا می باشند. شرکت صنعت شیرآلات قهرمان امیدوار است با تلاش شبانه روزی و حمایت و اطمینان شما مصرف کننده محترم را به دست آورد. تا بتواند علاوه بر تامین نیاز بازار داخل ایران با عرضه در دیگر کشورها نیز باعث سربلندی نام ایران باشد.

برند قهرمان به منظور اطمینان خاطر مشتریان و دسترسی بهتر دارای نمایندگی های مختلفی است. از جمله آن می توان به بازرگانی اسدی نمایندگی قهرمان در مشهد اشاره نمود.

 ایجاد اشتغال

این مجموعه با مساحتی بالغ بر ۳۰ هکتار و بنایی حدود ۱۰۰ هزار متر مربع که شامل سوله های کارگاهی و ساختمان اداری می شــود.  بزرگ‌تــرین مجموعه تولید شیرآلات در ایران و در روستای بلداشی شهرستان گرمی واقع در استان اردبیل است. این مجموعه ظرفیت بکار گیری بیش از ۳۰۰۰ نیروی کار داراست.

همچنین شــرکت صنــعت شــیرآلات قهــرمان به جهــت ایجاداشتغال زایی پايدار در مناطق محروم اقدام به احداث اولین شهرک صنعتی خصوصی در کشور نموده است.

برای اطلاعات بیشتر د رمورد شیرآلات قهرمان دیدن ویدیو زیر را به شما پیشنهاد می کنیم.

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.