فروش ویژه کولر گازی

نمایندگی سینک گرانیکو

بازرگانی اسدی نمایندگی سینک گرانیکو در مشهد می باشد. دارا بودن 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع به صورت هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند.

تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند.همچنین  از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید.

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برند و اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبر برای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و… افتخارماست.

نشانی نمایندگی سینک گرانیکو در مشهد:

خیابان پیروزی ، بین پیروزی 27 و 29 ، مجتمع بازرگانی اسدی

تلفن ثابت: 05138843131

شرکت سینک گرانیتی

امروزه با توجه به پیشرفت و نوآوری در محصولات آشپزخانه به خصوص سینک ها تغییر کرده است.  علت محبوبیت سینک های گرانیکو نیز همین است.

شرکت فرازندگی آشپزخانه (برند گرانیکو) با آرزوی ارتقا سطح کیفی زندگی و همچنین با در نظر داشتن اصول زیبایی شناختنی فعالیت خود را از منظری نوین آغاز کرده است.

با تلفیق ماهرانه و تخصصی دانش در حوزه عمل در زمینه تولید سینک های گرانیتی پا به عرصه رقابت گذاشته است. همچنین طراحی های بی نظیر این محصولات باعث شده است که طرفداران زیادی پیدا کنند.

شما می توانید از طریق نمایندگی سینک در مشهد گرانیکو  کالای مورد نظر خود را خریداری کنید. در نهایت زیبایی چشمگیری برای آشپزخانه خود ایجاد کنید.

بازرگانی اسدی نمایندگی سینک گرانیکو در مشهد

نمایندگی سینک گرانیتی

نمایندگی سینک گرانیتی گرانیکو

شرکت گرانیکو توانسته با شعار تخصص در روش و کیفیت در عمل، از مرغوب ترین مواد اولیه و همچنین به روزترین دانش و تکنولوژی دنیا بهره ببرد. همچنین در هنگام تولید از کارآفرینان مجرب به ویژه از مهندسین و متخصصین سلیقه ای بکارگرفته است.

این شرکت با بالغ بر 25 سال فعالیت مستمر و موفق در این صنعت، سلیقه، رضایت و اطمینان مشتریان را هدف خود قرار داده است. امروزه سینک های گرانیکو  با تولید مدل های توکار و روکار از محبوب ترین سیینک ها است.

خدمات پس از فروش سینک گرانیکو

سینک های گرانیکو ۲۴ ماه ضمانت دارد. سینک های گرانیکو پلاس ۳۶ ماه گارانتی معتبر شرکتی در نظر دارد. این برند  ۶۰ ماه خدمات پس از فروش برای محصولات قرار داده است.

این میزان گرانتی در نظر گرفته شده برای سینک ها نشان دهنده ی کیفیت بالای این محصولات می باشد.

نمایندگی سینک گرانیکو در مشهد

سینک های گرانیتی در رنگ های سفید، سفید شنی، کرم روشن، کرم تیره، کرم شنی، کرم شنی تیره، طوسی روشن، طوسی تیره و مشکی عرضه می گردد. این تنوع در رنگ به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی سینک را با محیط هماهنگ کنید.

ادرس نمایندگی گرانیکو مشهد

بازرگانی اسدی با بیش از 15 سال سابقه خدمت، به عنوان نمایندگی سینگ گرانیکو در مشهد بین پیروزی 27 و 29 ولقع شده است.