بازرگانی اسدی نمایندگی چینی مروارید در مشهد
بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی مرکز فروش مروارید در مشهد : مشهد، بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

 بازرگانی اسدی (عامل فروش مروارید در مشهد)

بازرگانی اسدی به عنوان مرکز فروش مروارید در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را داراست. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. با این کار از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به  با شماست. این همراهی به شما خصوصا سازنده های عزیز به این جهس است، بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید. کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت  2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برندو اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبربرای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و… افتخار ماست.

معرفی کارخانجات چینی بهداشتی مروارید

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید از سال 1368 با نام های تجاری مروارید،PLUS و UNIK  کار خود راد آغاز کرده است. امروزه چینی مروارید در صنعت چینی بهداشتی کشور پیشگام است. محصولات آن توسط بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد ارائه می شود.

این شرکت از دانش فنی روز ، مواد اولیه مرغوب ، سیستم های کنترل کیفیت جامع TQM و همچنین با  تکنولوژی به روز دنیا استفاده می نماید. این امر باعث شده تا در زمره بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی باشد. در حال حاضر توانایی تولید بیش از 12 هزار تن در سال را دارد .

این شرکت همراه با گذر زمان توانسته تولیدات خود را از نظر کمی و کیفی افزایش داده است.اکنون مرزهای تولیدات ملی را پشت سر گذاشته است .

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید ، مفتخر به اخذ گواهینامه های بین المللی .(ISO 9001 ،OHSAS 18001 ، ISO 14001 ). استاندارد CE اروپا و پیاده سازی سیستم IMS گردیده است.

بازرگانی اسدی نمایندگی چینی مروارید در مشهد

برند مروارید و صرفه جویی آب!

شرکت چینی بهداشتی مروارید همواره  با نوآوری ، ارتقا، کیفیت و رعایت صرفه جویی در مصرف  آب در نظر گرفته است. طراحی محصولات و ارائه خدمات مطلوب، ضمن پاسخ شایسته به اعتماد مشتریان ارزشمند خود، بهداشت، سلامتی و آرامش را برای ایشان فراهم آورد.

در راستای پیگیری ماموریت و اهداف سازمانی، احترام به ارزش های انسانی ( تعهد، صداقت، مشتری مداری، عملگرایی و حفظ محیط زیست). را سرلوحه اقدامات سازمان قرار داده است. همواره با تلاش و تداوم نوآوری، پیوسته درصدد ارتقاء استاندارد های موجود صنعت چینی بهداشتی ایران در سطح بین المللی می باشد.

توالت فرنگی توربوجت چیست؟

این نوع سیستم تخلیه در توالت های فرنگی برای اولین بار در ایران توسط شرکت مروارید طراحی، تولید و به بازار معرفی گردید. بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد عرضه کننده انواع محصولات این شرکت به صورت خرید اینترنتی ( آنلاین) و حضوری می باشد.
در این سیستم تخلیه عملکرد مشابه سیستم واترجت بوده با این تفاوت که به جای سوراخ های متعدد دارد.این سوراخ ها در دور ریم نشیمن، دو کانال پر حجم آب در دو طرف نشیمن توالت فرنگی می باشد. آنها باعث شستشوی بهتر سطوح بالای نشیمن فرنگی میگردد. که با کمک کانال تعبیه شده در پایین نشیمن توالت فرنگی تخلیه کامل در حداقل زمان را میسر می سازد.
به این نوع تخلیه سیستم تخلیه سه شوت نیز اطلاق می گردد. (یک ورودی آب در پایین کاسه نشیمن و دو تای دیگر در بالا دور ریم کاسه نشیمن قرار می گیرد).

torbo jet 800x800 1

توالت فرنگی واترجت چیست؟ 

در این سیستم تخلیه آب از طریق کانالی مستقیما از مخزن آب توالت فرنگی به قسمت پایین انتهای کاسه نشمین انتقال می یابد. از این طریق محتویات داخل نشمین مستقیما به فاضلاب هدایت می گردد.
شستشوی قسمت های بالای توالت فرنگی به روش آبشاری و با حجم آب کمتری صورت می گیرد. از مزیتهای این سیستم ، تخلیه می توان به تخلیه با دو حجم آب که اصطلاحا به مکانیزم تخلیه دو زمانه معروف می باشد.
از مزیت دیگر این نوع تخلیه نسبت به سیستم آبشاری، کم صدا بودن حین تخیله و کاهش قابل توجه حجم آب مصرفی می باشد.

سیستم تخلیه توالت فرنگی واتر جت

بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد است. شما می توانید توالت فرنگی واترجت را به صورت خرید اینترنتی(آنلاین) و حضوری تهیه فرمایید.

توالت فرنگی طبی چیست؟

نسل جدید توالت فرنگی ها، شامل توالت های طبی می باشد. که برای اولین بار در ایران توسط شرکت مروارید طراحی و تولید شده است. این برند توسط بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد ارائه می گردد.

در طراحی و ساخت این سبک توالت طبی، از تلفیق مزایای توالت زمینی و توالت فرنگی بهره گرفته شده است. برای افرادی که دارای بیماری های دستگاه گوارش مانند یبوست و بیماری های التهاب روده هستند بسیار مناسب است. توالت فرنگی طبی ضمن حفظ استانداردها و ارگونومی بدن، از مزیت های توالت های ایرانی و توالت فرنگی استفاده نموده است.
از مزایای استفاده از توالت فرنگی طبی سیلویا (فرنگی سلامت) می توان به موارد زیر اشاره کرد. که مورد تایید جامعه پزشکان نیز می باشد.

  • وضعیت مناسب نشستن منطبق با ارگونومی بدن و بهترین وضعیت برای تخلیه روده بزرگ.
  • محافظت از اعصاب کنترل کننده روده بزرگ و جلوگیری از کشیدگی در ماهیچه های مرتبط.
  • مناسب برای بیماران مبتلا به یبوست، انسداد کانال روده. همچنین مجرای مثانه، هموروئید، پروستات، فتق، بیماریهای کولون، آپاندیس، بیماریهای التهاب روده.

unnamed 12

بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد است. شما می توانید توالت فرنگی طبی را  به صورت خرید اینترنتی( آنلاین) و حضوری تهیه فرمایید.

توالت فرنگی وال هنگ  (کنسولی – دیواری) چیست و روش نصب آن چگونه می باشد؟

توالت فرنگی وال هنگ  (کنسولی – دیواری)نوع جدید توالت فرنگی های بدون پایه و دیواری می باشد. این محصولات توسط بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد عرضه می گردد.
در این مدل فرنگی پایه نشیمن حذف و مخزن فرنگی بهمراه چارچوب فلزی و درون دیوار جاگذاری شده است. سطح اتکای توالت فرنگی به دیوار می باشد. آنها توسط پیچ هایی تعبیه شده به دیوار محکم و ثابت می گردد.
برای نصب آن قسمت مخزن پلاستیکی(فلاش تانک) و فریم فلزی آن قبل از کاشی کاری در داخل دیوار تعبیه شده است. باقیمانده اجزا فرنگی و کلید تخلیه پس از کاشی کاری روی دیوار نصب میگردد.
لازم بذکر است ورودی آب و لوله فاضلاب در این نوع فرنگی ها باید از قبل پیش بینی و در دیوار طراحی و جانمایی شده باشد.
دسترسی جهت تعمیرات مکانیزم از طریق کلید فلاش تانک می باشد. همچنین از مزیت های این نوع فرنگی کم جا بودن، نظافت و بهداشت بهتر بدلیل فاصله این نوع فرنگی از زمین می باشد .

والهنگ و زیبایی!

توالت فرنگی وال هنگ

مرکز فروش مروارید در مشهد

شما می توانید محصولات بهداشتی مروارید شامل انواع محصولات توالت زمینی، توالت فرنگی یک تكه، توالت فرنگی دو تکه روشویی با پایه، روشویی نیم پایه و پایه سرخود، سرشویی، رو سنگی، زیر سنگی، رو کابینتی، وال هنگ و….را از این فروشگاه ها تهیه فرمایید . همچنین خرید از فروشگاه اینترنتی (آن لاین ) بازرگانی اسدی همراه با خدمات پس از فروش ، گارانتی محصول و ارسال رایگان بهترین، به صرفه ترین و راحت ترین پیشنهاد برای تهیه انواع ساختمانکالا و چینی بهداشتی مروارید در مشهد است.

راه های ارتباطی با بازرگانی اسدی

مشهد بازرگانی اسدی مرکز فروش چینی مروارید بین پیروزی 27 و 29 شماره ثابت: 31 31 884 3 – 051

مشهد اسكندر زاده علي و محمدرضا كمربندي صد متري -شهيد چراغچي 27 بهارستان 7/7 قطعه سوم سمت راست فروشگاه مهر رضا – اسكندرزاده 05137538550-51
مشهد نبي زاده سيد احمد بلوار سازمان آب – پ 77 05137262602
نيشابور حسيني سيد محمد خ 15 خرداد- مقابل بانک مسکن – پلاک137 05512223515
سبزوار بروجردي علي اكبر ابتداي خيابان 24 متري جنب انقلاب 19 05712293016
سبزوار فتاحي پور ابراهيم جوين – نقاب – نبش خيابان امام رضا (ع) 37 روبروي بوتان گاز كاشي فتاحي 05145222988

برای آشنایی بیشتر با برند چینی مروارید تماشای ویدئو زیر را به شما پیشنهاد می نماییم.

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

 

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.