فروش ویژه کولر گازی

نمایندگی سبد پلاتین

بازرگانی اسدی نمایندگی محصولات پلاتین، با دارا بودن1600 متر زیر بنا با 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن تجهیزات ساختمانی و بهداشتی، محصولاتی متنوع با برندهای معروف نظیر پلاتین را در کنار هم قرار داده است. این مجموعه با ارائه خدمات ویژه تا پایان کار در کنار سازندگان خواهد بود. با وجود بازرگانی اسدی به جای رفتن فروشگاه‌های مختلف به یک فروشگاه با محصولات متنوع بروید.

آدرس بازرگانی اسدی مرکز رسمی خدمات بوتان مشهد (تعمیرات، نصب)
بین پیروزی 27 و 29

تلفن ثابت: 05138843131

نمایندگی سبد کابینت پلاتین

امروزه با کوچک شدن خانه‌ها، فضای کمتری به آشپزخانه‌ها اختصاص داده می‌شود. از این رو بایستی از تجهیزاتی را انتخاب نمود که از حداقل فضا بیشترین استفاده را کرد. در این راستا برند پلاتین سبدسوپری خود را تولید کرده است. سبدسوپری پلاتین بر اساس تحقیقات به دست آمده از روی سبک زندگی افراد و بهره‌گیری از متخصصان و در نظر گرفتن حجم زیاد وسایل و کمبود جا و آشفتگی حاصل از آن طراحی و تولید گردیده است. بازرگانی اسدی به عنوان اولین هایپر ساختمانی در مشهد برای رضایت بیشتر مشتریان خود نمایندگی این محصولات را از آن خود کرده است. برای تهیه این سبد سوپری از این فروشگاه می‌توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری اقدام کنید.

بازرگانی اسدی نمایندگی اکسسوری آشپزخانه در مشهد
بازرگانی اسدی نمایندگی سبدسوپری آدلان در مشهد

نمایندگی اکسسوری پلاتین

برند پلاتین محصولات خود را به گونه‎ای طراحی کرده است که به آشپزخانه‌ی شما نظم و هماهنگی لازم را می‌دهد. این اکسسوری ها شامل محصولات اتاق‌خواب، ریلی داخل کابینت، جاقاشقی، آویز، جاظرفی، آبچکتن، تجهیزات حمام، بغل گازی و درب آویز می باشد. برای خرید این محصولات از بازرگانی اسدی فقط کافیست با شماره‌ی زیر تماس بگیرید.

خدمات ویژه هایپر ساختمانی اسدی (نمایندگی محصولات پلاتین)

نمایندگی محصولات پلاتین

برند پلاتین محصولات خود را طبق نیاز روز، برای کاهش اشغال فضا و دسترسی آسان به وسایل تولید کرده است. این وسایل به گونه‌ای طراحی شده اند که هرکدام به نوبه‌ خود کارایی منحصربه‌فردی دارند. بازرگانی اسدی انواع محصولات پلاتین را با طراحی‌های مختلف در فروشگاه خود قرار داده است.

نمایندگی سبد پلاتین در مشهد

بازرگانی اسدی از جمله نمایندگان فروش محصولات پلاتین در مشهد می باشد. با خرید از بازرگانی اسدی علاوه بر دریافت برگه گارانتی معتبر کارخانه، موادری که در ادامه آمده است نیز شامل محصول خریداری شده شما می‌شود.

  • حمل کالا
  • فروش اقساطی ویژه
  • تنوع در مدل‌ها و تعداد محصولات

سبد سیب زمینی پیاز پلاتین

بازرگانی اسدی تمامی محصولات پلاتین را جدای از ضمانت خود کالا به مدت 2 سال از طرف مدیریت پشتیبانی می کند.

توجه داشته باشید که بازرگانی اسدی به عنوان اولین هایپر ساختمانی شرق کشور ارائه دهنده‌ی تمامی تجهیزات ساختمانی می باشد. این بازرگانی با محصولات ساختمانی اعم از شیرآلات و تجهیزات بهداشتی، هود، فر، سینک، اجاق گاز، آون توستر، انواع سبدی جات سوپری و اکسسوری های آشپرخانه، انواع دستگیره و یراق تخصصی، لوله و اتصالات و قطعات یدکی، کولر گازی، پکیج و رادیاتور و … در خدمت سازندگان عزیز خواهد بود.

بدیهی است ارائه خدمات در این سطح نیازمند نیروهای متعهد، مجرب و کارآمد است که جذب ایشان با وسواس خاصی صورت پذیرفته تا در سطوح مختلف شرکت درحد و شان مشتریانمان با افتخار حاضر باشیم.

خدمات پس از فروش سبد پلاتین

بازرگانی اسدی برای آنکه بهترین محصول را انتخاب کرده و با رضایت کافی از آن استفاده کنید، مشاوره تخصصی برای شما قرار داده است. کارشناسان بازرگانی اسدی با تجربه و مهارتی که دارند می‎توانند محصولات باکیفیتی را به شما معرفی کنند.

آدرس نمایندگی فروش سبد پلاتین

خرید محصولات پلاتین از فروشگاهی مطمئن رضایت و اطمینان را به دنبال خواهد داشت. بازرگانی اسدی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های مشهد است که انواع محصولات پلاتین را داراست.

مشهد بلوار پیروزی، حد فاصل سلمان و حر، بین پیروزی 27 و 29.

شماره تلفن نمایندگی پلاتین

اگر به اطلاعات بیشتر در مورد محصولات پلاتین و بازرگانی اسدی دارید، می توانید با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.