بازرگانی اسدی نمایندگی پلاتین در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی پلاتین در  مشهد: بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (نمایندگی پلاتین در مشهد)

بازرگانی اسدی نمایندگی پلاتین در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را  دارا می باشد. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند.

تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری کرده و از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین, حمل رایگان, نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید.

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

بازرگانی اسدی نمایندگی پلاتین در مشهد

بازرگانی اسدی نمایندگی پلاتین در مشهد

گروه صنعتی پلاتین

گروه صنعتی پلاتین فعالیت خود را از سال 1379 در زمینه ی تولید لوازم خانه و آشپزخانه در ناحیه صنعتی مشهد آغاز کرد. طراحی مهندسی ، کیفیت و مشتری مداری از اصول استراتژیک این شرکت می باشد .

امروزه به دلیل کوچک شدن منازل وحجم زیاد وسایل، با کمبود جا برای قرار دادن آن ها مواجه هستیم. کارخانه پلاتین اکسسوری های مختلفی را ایجتد کرده است، تا آسایش و رفاه زندگی افراد را بالا برد.

محصولات پلاتین بر اساس تحقیقات به دست آمده از روی سبک زندگی افراد و بهره گیری از متخصصان و در نظر گرفتن حجم زیاد وسایل و کبود جا و آشفتگی حاصل از آن طراحی و تولید گردیده است.

با بهره مندی از محصولات پلاتین می توانید معجزه نظم را در کنار وسایل خود ببینید.

فضای بیشتر و دسترسی آسانتر با محصولات پلاتین

کیفیت بهتر

از ابتدا دغدغه مدیران و موسسان مجموعه احترام به حقوق مصرف کننده و ارائه محصولات با کیفیت بوده و هست. از این رو با تحقیق و ممارست فراوان سعی شده پارامترهای کیفی محصولات با توجه به استانداردهای جهانی تعریف و تدوین شود.تیم طراحی مهندسی و کنترل کیفیت پلاتین نیز با حساسیت فراوان، کیفیت را سرلوحه کارهای خودشان قرار داده اند.

کنترل و نظارت

کارشناسان ما همواره در آغاز و انجام فرآیند ، تمامی پارامترهای موجود در وان های آبکاری که مجهز به دقیق ترین سنسورهای آنالیزی می باشد را کنترل کرده و در صورت خطا اصلاحات لازم را انجام می دهند . همچنین در پایان فرآیند آبکاری نیز تمام قطعات به صورت یک به یک تحت کنترل فنی قرار می گیرد و محصولات معیوب جداسازی شده و ضایعات می شود.

محصولات پلاتین

یکی از توانمندیهای خاص و بی بدیل مجموعه پلاتین، برخورداری از واحد آبکاری با تجهیزات و متودهای بین المللی می باشد .این واحد با دارا بودن آزمایشگاه کنترل کیفیت ، پیوسته تمام فرآیندهای موجود در آبکاری را رصد کرده و کنترل می نمایند.

  • تجهیزات ریلی
  • آویز
  • جاظرفی
  • آبچکان
  • جاقاشقی
  • تجهیزات حمام
  • درب آویز
  • بغل گازی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سبدسوپری پلاتین ویدیو زیر به شما توصیه می شود.

نظراتن مشتریان

مشاوره رایگان