بازرگانی اسدی نمایندگی رابیتس در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی رابیتس در مشهد : بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (نمایندگی رابیتس در مشهد)

بازرگانی اسدی نمایندگی رابیتس در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را دارست. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. با این کار از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین, حمل رایگان, نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه  با شماست. این همراهی به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید. کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برند و اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبربرای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و… افتخارماست.

نمایندگی رابیتس در مشهد

معرفی برند رابیتس

شرکت تولیدی و صنعتی رابیتس واقع در پاکدشت در فاصله 40 کیلومتری از تهران با مساحتی بیش از 10000 متر مربعمی باشد.این برند کار خود را با تولید بیش از 50 مدل زیبا و به روز اجاق گاز های صفحه ای توکار و هود های شومینه ای وشیرآلات رابیتس کار خود را بصورت تخصصی شروع کرد.

شما می توانید انواع محصولات هود، فر، گاز، سینک رابیتس را از بازرگانی اسدی نمایندگی رابیتس در مشهد به صورت خرید اینترنتی(آنلاین) یا حضوری تهیه فرمایید.

شما می توانید با گوش کردن این پادکست اطلاعات بیشتری درباره ی محصولات رابیتس بدست بیاورید.

شرکت تولیدی رابیتس محصولات متنوع تجهیزات آشپزخانه را ارائه می دهد. این تولیدات نظیر هود، فر، گاز، سینک و شیرآلات است. آن ها با استاندارد های بالای جهان برابری می کند. بیشترین اعتماد و اطمینان را برای هموطنان گرامی ایجاد می کند.

شما می توانید انواع محصولات هود، فر، گاز، سینک رابیتس را از بازرگانی اسدی نمایندگی رابیتس در مشهد به صورت خرید اینترنتی(آنلاین) یا حضوری تهیه فرمایید.

شرکت رابیتس کیفیت ترین محصولات را تولید کرده است. بعد از تولید این برند مهم ترین فعالیت سازمانی خود را  در زمینه پشتیبانی پس از فروش و خدمات مورد نیاز مشتریان قرار داده است. همواره امتیاز های خیلی خوبی از مشتریان برای خدمات پس از فروش دریافت کردیم. امیدواریم این روند به صور مستمر با تلاش ما و پیشنهادات مشتریان عزیزمان ادامه داشته باشد.

بازرگانی اسدی نمایندگی رابیتس در مشهد است. شما می توانید تجهیزات آشپزخانه مدرن را به صورت خرید اینترنتی( آنلاین) و حضوری تهیه فرمایید.

شرکت تولیدی وصنعتی  رابیتس به منظور راضی نگه داشتن مشتریان  در عین تولیدمحصولات با کیفیت وبه روز دنیا سود خود را به حداقل رسانده است.

شما می توانید تجهیزات آپزخانه مدرن را از بازرگانی اسدی نمایندگی رابیتس در مشهد به صورت خرید اینترنتی( آنلاین) و حضوری تهیه فرمایید.

رابیتس با تکیه بر خلاقیت و دانش به روز مهندسان خود توانسته جدید ترین ومتنوع ترین نو آوری ها را در محصولات خود ایجاد کند تا مشتریان بتوانند مطابق با سلیقه خود بهترین محصول را انتخاب کنند و با اطمینان از گارانتی و قیمت از خرید خود لذت ببرند.

شما می توانید تجهیزات آپزخانه مدرن را از بازرگانی اسدی نمایندگی رابیتس در مشهد به صورت خرید اینترنتی( آنلاین) و حضوری تهیه فرمایید.

دوست دارید در مورد گاز رابیتس بیشتر بدونید؟ ویدئو زیر را تماشا کنید

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

 

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.