بازرگانی اسدی نمایندگی استیل البرز در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی استیل البرز در مشهد : مشهد، بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (نمایندگی استیل البرز در مشهد)

بازرگانی اسدی نمایندگی استیل البرز در مشهد  6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع دارا می باشد. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند.

تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری کرده و از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید.

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

آشپزخانه قلب خانه شماست

کسی منکر این موضوع نیست که  آشپزخانه قلب خانه شماست. بنابراین چیدمان درست تجهیزات آشپزخانه و ایجاد دسترسی آسان به یخچال، سینک، هود، فر، گاز و… موجب آن می گردد که آشپزی با آرامش خیال و نشاط داشته باشید.

بنابراین این ارتباط بین تجهیزات آشپزخانه باید آنگونه برقرار گردد تا در هنگام آشپزی کارها باهم تداخل پیدا نکرده و در کمترین زمان باصرف کمترین انرژی بتوان یک آشپزی دلچسب را تجربه کرد این تجربه دلنشین با تجهیزات آشپزخانه استیل البرز و با خدمات پس از فروش بازرگانی اسدی به صورت خرید اینترنتی یا مراجعه حضوری به فروشگاه های دائمی بازرگانی اسدی امکان پذیر می باشد.

1ahome

معرفی برند استیل البرز

 

شرکت استیل البرز یک بیزینس و صنعت خانواده محور می باشد. همانگونه که این باور در بین ما هست که آشپزخانه قلب و مرکز یک خانه می باشد، استیل البرز بر این باور است که خانواده ، محور و مرکز و اساس و رکن اصلی جامعه است و می باید برای حفظ و پاسداشت آن تلاش کرد. کارخانه استیل البرز قویا معتقد است که آشپزخانه فضای گرهمایی خانواده است، فضایی که محل گپ و گفت خانواده است و فضای امن و گرمی است که می تواند به تحکیم روابط خانوادگی کمک نموده  و افراد خانواده را به هم نزدیکتر نماید.

 

استیل البرز برای اولین بار درسال 1394 در شهر قزوین با عنوان خانه استیل البرز شروع به کار کرد و هم اکنون از طریق دفاتر اصلی خود در تهران، تبریز، کرمان، کرمانشاه و نمایندگی های فعال خود مانند بازرگانی اسدی نماینده فروش محصولات استیل البرز در مشهد به صورت فروش حضوری یا خرید اینترنتی آنلاین در خدمت شهروندان محترم می باشد.

این روزها با توجه به کوچک شدن آشپزخانه ها هنگام پخت و پز به راحتی بو پخش می شود. برای رفع این مشکل نیاز به وسیله ای داریم که بتواند بوی غذا را از آشپزخانه خارج کند.

هود وسیله ای است که می تواند مشکل شما را به راحتی حل کند.

جهت انتخاب هود مناسب بایدچه نکاتی را درنظر بگیریم؟

اول اینکه باید فضای آشپزخانه و کابینت و سایز هود مورد نظر را انتخاب کنیم.

دوم اینکه هود زیر کابینتی یا فانتزی باشد و مهم ترین نکته این است که هود باید دارای مکش درشرایط مختلف باشد یعنی بتواند درمواقع عادی و ضروری به تناسب پخت و پز هوای آشپزخانه را از دود و بوی چربی پاک کند.

آشپزی در خانواده های ایرانی از اهمیت ویژه ای برخورداراست. لذا با توجه به میزان پخت پز هودی را انتخاب کنید که از مکش بالا و صدای مناسبی برخوردار باشد.

 شما درنگاه اول چه هودی را انتخاب می کنید؟ زیر کابینتی؟ فلت و یا مورب؟

 آیا تا به حال به این نکته توجه کرده اید که هنگام آشپزی چه حجمی از هوا  باید از آشپز خانه خارج شود؟

 ما با یک محاسبه ساده به شما کمک می کنیم تا بتوانید این حجم را حساب کنید.

 چنانچه حاصل ضرب طول*عرض*ارتفاع آشپز خانه را درعدد {10} ضرب کنید. هود شما باید این حجم هوا را از آشپز خانه خارج کند.

هودهای استیل البرز در کنار طراحی زیبا دارای ویژگی های خاص ومنحصر به فرد می باشد.

هودهای استیل البرز دارای امکانات زیادی می باشند که یکی از انها فیلتر { کربنی } است و در مواردی که آشپزخانه شما خروجی تهویه نداشته باشد، می توانید ازاین فیلتر کربنی یا {زغالی } استفاده کنید وبه تناسب پخت و پز آن را عوض کنید.

ریموت کنترل هود استیل البرز در شعاع {10 } متری تمامی فرمان های شما را اجرا می کند.

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

 

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.