فروش ویژه کولر گازی

همین حالا تماس بگیر 09152608100

فر توکار داتیس خوبه

فر توکار داتیس خوبه؟

امروزه فر توکار، یکی از مدرن‌ترین نوع فرها محسوب می‌شود. مجموعه داتیس با توجه به نیاز مشتریان خود، انواع مدل فر توکار در رنگ‌بندی و سبک های مختلف به بازار ارائه داده است. اگر به‌دنبال آن هستید که بدانید، آیا فر توکار داتیس خوبه و چه مزایا و معایبی دارد، راهنمای خرید فر توکار داتیس را از دست ندهید.

شما می توانید به جای خواندن مقاله برای انتخاب بهترین فر توکاراین پادکست را گوش کنید

محصولات داتیس چطوره

نمایندگی محصولات داتیس در مشهد

این برند به دلیل تولید سطح کیفیی بالای محصولات خود، به راحتی توانسته در بازار با نمونه های برندهای مشابه خارجی خود به رقابت برخیزد. طراحی و ساخت بسیار زیبا، کاربردی و متنوع فر توکار داتیس باعث شده بتوان آن را به راحتی با انواع دکوراسیون آشپزخانه تطبیق داد. در واقع، به دلیل طراحی و ساخت بسیار حرفه ای و زیبا جزو محصولات مدرن آشپزخانه می‌باشند.

فر داتیس خوبه یا اخوان

فر توکار داتیس در مقایسه با انواع برندهای دیگر همچون اخوان اگر مقایسه کنیم متوجه می‎شویم این فر دارای کیفیت مطلوب و تجهیزات عالی‌تری می‌باشد.به عنوان نمونه در مقایسه مدل 646 فر توکار داتیس و مدل 46 فر توکار اخوان می توان به موارد زیر اشاره کرد.

1) منبع انرژی این مدل فر توکار داتیس مانند این مدل فر اخوان، برق بوده و گارانتی 18 ماهه دارد.

2) طول و عرض هردوی آنها 60 سانتی‌متر است.

3) عمق این مدل فر توکار اخوان 55 سانتی‌متر و عمق  این مدل داتیس 57 سانتی‌متر می‌باشد.

در نتیجه در جواب به این سؤال که آیا فر داتیس خوبه؟ می‌توان این‌‎گونه پاسخ داد که: به دلیل امکانات بیشتر و تنوع در طراحی و ساخت فرهای توکار داتیس به مراتب بهتر و قیمت بیشتری در مقایسه با فرهای توکار اخوان دارند. اما باید توجه داشت که قیمت پرداختی در مقایسه با امتیازات فرهای داتیس در طراحی و ساخت، همچنان قیمت مناسبی می باشد.

مطالعه بیشتر: نمایندگی انواع محصولات دستگاه تصفیه آب در مشهد

انواع فر توکار داتیس

خرید فر توکار داتیس

فرهای توکار داتیس دارای انواع مختلف برقی، گازی، گازی و برقی می‌باشد که مزیت و معایب هر کدام را به‌صورت کامل در زیر شرح داده‌ایم.

توجه داشته باشید ما در مقاله ای جدا در به صورت کلی و گام به گام برای انتخاب فر توکار راهنمایی های لازم را کرده ایم. لذا برا آن که بدانید کدتک کدل از انواع فر توکار مناسب شماست فیلم ها و پادکست های راهنمای این مقاله را از دست ندهید. برای خرید فر در مشهد میتوانید به نمایندگی اسدی کالا مراجعه کنید.

  راهنمای خرید فر توکار  

انواع فر توکار داتیس؛ 1) فر برقی

نمایندگی داتیس در مشهد

فر های برقی داتیس، از انرژی برقی برای پخت غذا استفاده می‌کنند. فر های برقی داتیس دارای مزیت های مختلفی هستند که برای آن که بدانید فر توکار داتیس خوبه؟ مزایای آن در زیر بیان شده است:

مزیت فر برقی داتیس

بهترین فر برقی داتیس

فر های برقی داتیس دارای مزیت‌های مختلفی هستند از جمله:

1) دارای شیشه‌های دو و سه جداره هستند.

2) دارای امکانات فن یکنواخت کردن حرارت درون فر (کانوکشن)

3) چهار المنت کف، پشت، دور و وسط دارند که برخی دارای تایمرهای تمام لمسی  و برخی دیگر دارای تایمرهای مکانیکی هستند.

4) نوع لمسی تایمرهای فر توکار برقی داتیس شامل دو نوع، ولومی و تمام لمسی می باشد. توجه داشته باشید که به طور معمول فر های دارای تایمر مکانیکی یا تایمر های آنالوگ معمولا قفل کودک ندارند. در بعضی از مدل های فر کابینتی داتیس قفل کودک هم تعبیه شده است.

5) توجه داشته باشید که همه مدل ها بجز مدل 645 دارای ریل تلسکوپی هستند.

6) تعدادی از مدل ها دارای دو موتور جوجه گردان هستند برای مثال مدل 655.

7) امکان Meat prob، برای تعیین دمای داخلی غذا در حین پختن در مدل های 684، 675 (با قابلیت تغییر زبان فارسی)، 680، 681 تعبیه شده است.

8) مدل 680 آن  نیز مجهز به  در  اتوماتیک  می باشد و یک یا دو سینی لعابی دارد.

9) از مزیت‌های فر توکار برقی داتیس می توان به طراحی و ساخت آنها در حجم‌های مختلف (78،75و60)  اشاره کرد.

حجم فر توکار برقی داتیس

حجم فر توکار داتیس

مدل‌های فر توکار برقی داتیس با حجم 60 و 75 لیتری

مدل های 642، 644، 645، 646، 648، 655. 675، 680، 682 و 683   دارای حجمی برابر، 60 لیتری هستند. مدل 681 تنها فر برقی داتیس است که حجم آن 75 لیتری می‌باشد.

فر توکار داتیس مدل DF-646

  خرید فرتوکار داتیس مدل DG-646  

مدل های فر توکار برقی داتیس با حجم 78 لیتری

فرهای برقی، مدل 683، 684 دارای دو مدل سفید و مشکی و حجم 78 لیتری هستند. از مدل های با حجم 78 لیتری می توان به مدل های 685، 686، 687 و 689 اشاره کرد.

انواع فر توکار داتیس؛ 2) فر توکار گازی برقی

کیفیت فر توکار داتیس

این مدل از فر توکار ترکیبی از فر گازی داتیس و فر برقی آن می باشد. فر های برای پخت غذا از هر دو انرژی گاز و برق استفاده می کنند. بدین صورت که شعله پخش کن های گازی، تعبیه شده در قسمت پایینی محفظه فر دمای اصلی برای پخت را ایجاد و المنت های برقی بالای فر غذا را گریل می کنند.

از مدل های شیشه ای مشکی، فر توکار گاز برق داتیس می توان به مدل های 672، 670، 665، 660، 622 اشاره کرد.

فر توکار داتیس مدل DF-670

  خرید فرتوکار داتیس مدل DF-670  

نحوه کار فر توکار گاز و برق داتیس

نحوه کار این مدل فر توکار داتیس به این‌گونه است که، شعله پخش‌کن‌های گازی، تعبیه شده در قسمت پایینی محفظه فر دمای اصلی برای پخت را ایجاد و المنت‌های برقی بالای فر غذا را گریل می کنند.

فر توکار برق و گاز داتیس؛ برنامه پخت

به طور کلی برنامه پخت همه فرهای توکار برق و گاز داتیس، 8 برنامه است اما در بعضی از آنها تعداد مدل های پخت بیشتری وجود دارد. مدل 675 دارای 15 برنامه خودکار و 13 برنامه پخت ترکیبی می باشد. همچنین مدل 680 دارای 6 برنامه پخت خودکار و 14 برنامه پخت ترکیبی می باشد.

مدل 682 نیز 11 برنامه پخت خودکار و 13 برنامه پخت ترکیبی دارد. مدل های 687، 689، 646، 647 و 648 دارای 11 برنامه پخت هستند.

مدل های شیشه ای مشکی فر توکار گاز و برق داتیس

از مدل های شیشه ای مشکی، فر توکار گاز و برق داتیس می توان به مدل های 672، 670، 665، 660، 622  اشاره کرد.

مدل 663 فر توکار برق گاز داتیس طراحی با ترکیب مشکی و استیل دارد و یکی از محبوب‌ترین مدل های فر توکار داتیس می‌باشد.

مزایای فر توکار داتیس

در زیر قابلیت های فر توکار داتیس را مورد ارزیابی قرار داده ایم تا بهتر بتوانید با مشخصات و ویژگی های این فر آشنا شوید.

راهنمای خرید فر توکار داتیس؛ 1) قابلیت یخ زدایی

یکی دیگر از قابلیت هایی که یک فر توکار داتیس دارد قابلیت یخ زدایی است. اگر فر توکار شما این امکان را نداشته باشد آشپزی شما وقفه ایجاد می شود و ناچارید ابتدا  یخ غذاهای منجمد را آب نمایید که در کیفیت غذای شما اثر منفی خواهد گذاشت. اما فری که به قابلیت یخ زدایی مجهز باشد با رساندن گرمای یکنواخت به همه ی ابعاد و اجزای ماده غذایی یخ ان را برطرف و آماده می سازد.

راهنمای خرید فر توکار داتیس؛ 2) فن خنک‌کننده

فن خنک‌کننده در فر توکار باکاهش گرمای خروجی از فر ، دمای بدنه را پایین نگه می دارد.در نتیجه با داشتن فن خنک‌کننده هیچ‌گاه داغی بدنه و گرمای تولید شده فر شما را آزار نخواهد داد.

راهنمای خرید فر توکار داتیس؛ 3) تایمر

فر توکار شما اگر تایمر داشته باشد می توانید متناسب پخت انواع غذاها برنامه ریزی زمانی داشته باشید. با یان کار هیچ‌گاه غذای شما در فر نمی سوزد.

راهنمای خرید فر توکار داتیس؛ 4) لعاب روی بدنه

داشتن لعاب روی بدنه فر توکار داتیس موجب می شود که داغی فر به بیرون از محفظه نرود و داخل آن باقی بماند.

مزیت لعاب روی بدنه این است که موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و پخت بهتر غذا می شود.

راهنمای خرید فر توکار داتیس؛ 5) در فر با شیشه دو جداره

در فرتوکار با شیشه دو جداره نیز از اتلاف انرژی و سرایت دمای داخلی فر به بیرون جلوگیری می کند. همچنین بهترین فرهای توکار این مزیت را دارند که برای نظافت و شستشو به راحتی از محفظه خود جدا و دوباره به آسانی نصب شوند.

راهنمای خرید فر توکار داتیس؛ 6) میت پراب

میت پراپ میله ای است که از طریق آن می‌توانید دمای داخل غذا را متوجه بشوید و برای پخت کیک و گوشت یکی از بهترین وسایلی‌ست که می‌تواند به شما کمک کند.

این حسگر بر روی برخی از فرهای توکار برقی موجود است. از جمله این مدل‌ها عبارتند از: فر توکار برقی داتیس مدل DF-693، فر توکار tft 690، فر برقی داتیس مدل DF-695، فر برقی داتیس مدل DF-646

خرید فر توکار برقی

  خرید فر برقی همراه با حسگر گوشت  

پاسخ به سوالات متدوال در خصوص راهنمای خرید فر توکارداتیس

پرفروش ترین فر توکار داتیس

مدل 672 فر توکار برق گاز داتیس، در دو مدل ظاهری تمام سفید و تمام مشکی تولید می شود. این مدل به دلیل داشتن گریل، تعبیه فن یکنواخت کننده حرارت در فر، ولوم تاشو از جنس باکالیت که در داخل فر قرار می گیرد، به داغ نشدن ولوم کمک می کند.
دارای تایمر دیجیتال، ترموکوبل فوق سریع، ترموستات و قابلیت یخ زدایی است که آن را به یکی از محبوب‌ترین و کار آمدترین مدل‌های فر توکار داتیس تبدیل کرده است. این مدل از فر های داتیس در ابعاد طول و عرض 60  سانتی‌متر و عمق 58 سانتی‌متر هستند.

فر توکار داتیس مدل DF-672

  خرید فرتوکار داتیس مدل DF-672  

بهترین مدل فر توکار داتیس

یکی از جدیدترین ومجهزترین فرهای توکار داتیس مدل 690 می‌باشد.

فر توکار برقی داتیس مدل TFT 690

  خرید فرتوکار داتیس مدل DF-690  

ابعاد فر توکار داتیس

اندازه فر توکار

سایز فر توکار داتیس در اندازه های مختلفی در بازار موجود است. اما ابعاد استاندارد معمولا همان 60*60 می باشد.

ابعاد کابینت فر توکار داتیس

فرض کنیم فر توکار داتیس را پسندیده‌‎اید و قصد خرید دارید اما فضای داخل کابینت در آشپزخانه شما 50 سانتی‌متر باشد.

مشاور بازرگانی اسدی نمایندگی داتیس به شما خواهد گفت که باید حداقل 8 تا 10سانتی متر به فضای مورد نظرتان اضافه کنید تا بتوانید یکی دیگر از مدل های فر توکار داتیس را با عرض 60 سانتی‌متر در داخل کابینت آشپزخانه تان نصب نمایید.

ظرفیت فر داتیس؛ چقدر است؟

مدل های استیل، شیشه ای و استیل شیشه از انواع مدل های این نوع فر حرفه‌ای می‌باشند. فر های موجود از این نوع، دارای عرض 60، 70 و 90 سانتی متری هستند که ظرفیتی بین 51 تا 76 لیتر دارند.

توجه داشته باشید که ظرفیت فر یعنی حجم کلی داخل فر و این حجم ربطی به ابعاد فر ندارد. به عنوان مثال، بعضی از فر ها ابعاد کوچکی دارند. اما ظرفیت آنها می تواند بیشتر از ظرفیت فری باشد که ابعاد بزرگتری دارد. از مزیت فر داتیس می توان به تنوع بسیار آن در طراحی و ساخت، اشاره کرد.

فر داتیس از کجا بخرم؟

از کجا فر بخرم

برای خرید فر توکار داتیس بهترین مراکز، نمایندگی‌های مربوط به این فر می‌باشند. یکی از نمایندگی‌های بزرگ فر داتیس، بازرگانی اسدی با بیش از 15 سال سابقه کاری‌ست. برای مشاوره رایگان کافی‌ست با واحد فروش ما در تماس باشید. در ضمناگز هنوز پاسخ سؤال خود مبنی بر “فر توکار داتیس خوبه؟” را به خوبی دریافت نکرده اید ما آماده مشاوره رایگان به شما عزیزان هستیم.

در پایان یادآوری می‌کنیم بهترین انتخاب برای بهترین فر توکار داتیس متناسب با مساحت آشپزخانه، ظرفیت مورد انتظار و مقدار انرژی مصرفی فر خواهد بود که کمک گرفتن از مشاوران فروش بازرگانی اسدی برای انتخاب مناسب ترین فر توکار می تواند راه‌گشا باشد.

َماره تماس بازرگانی اسدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *