بازرگانی اسدی نمایندگی ادلان در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی آدلان در مشهد : بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (نمایندگی آدلان در مشهد)

بازرگانی اسدی نمایندگی آدلان در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را دارا می باشد. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند.

تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری کرده و از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید.

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

شما می توانید با خیال راحت محصول مورد نظر خود را از بازرگانی اسدی، نمایندگی آدلان و سایر برندهای معتبر محصولات آشپزخانه تهیه نمایید.

بازرگانی اسدی نمایندگی پلاتین در مشهد

تجهیزات آشپزخانه آدلان

دیگر شرایط مثل گذشته نیست که درب آشپزخانه را ببندید تا بقیه بهم ریختگی داخل آشپزخانه شما را نبینند.

امروزه آشپزخانه قلب هر خانه ای است و در طراحی های جدید آشپزخانه بطور کامل در معرض دید مهمانان است. پس بهتر است برای سر و سامان دادن به آشپزخانه تان فکری بکنید. آدلان یه راه حل بسیار ساده برای شما دارد.

شما می توانید با داشتن اکسسوری های آدلان باعث نظم و زیبایی آشپزخونه خودتان شوید. این زیبایی بسیار لذت بخش است زیرا دم دست بودن و دسترسی به اکسسوری های آدلان خیلی راحت است.

راحتی کاربر در استفاده از اکسسوری های و تجهیزات کابینت آدلان، همراه با زیبایی فضای آشپزخانه با اکسسوری های  متنوع آدلان امکان پذیر است.

حتی اگر صدها میلیون برای تجهیز آشپزخانه خود هزینه کنید باز هم وجود برخی اجزا در آشپزخانه، زیبایی و مدرن بودن آشپزخانه را زیر سوال می برد. یکی از این اجزا سطل زباله است که باعث نامنظمی و بهم ریختگی زیر کابینت می شود. سطل زباله ریلی آدلان یکی از ابزاری است که می تواند با خارج کردن آشغال ها از دید باعث زیبایی و با داشتن بخش های مختلف باعث دسته بندی و نظم زباله ها شود. سطل زباله ریلی در طرح های مختلف طراحی شده تا برای انواع خانه ها قابل کاربرد باشد. این وسیله به 2 شکل کلی طراحی شده است. یا به درب کابینت متصل است و با باز و بستن کابینت در دسترس قرار میگیرد یا مستقل از درب کابینت است و با بازکردن کابینت در دسترس قرار می گیرد.

گروه صنعتی آدلان تولیدکننده انواع اکسسوری های آشپزخانه است. محصولات آدلان در طرح ها و شکل های مختلف تولید شدند که شامل موارد زیر هستند:

آبچکان ظرفشویی، تجهیزات آویز آشپزخانه، سبدهای نظم دهنده ریلی داخل کابینت، محصولات استیل، سبد گردان، سطل های ریلی داخل کابینت، نظم دهنده های سوپرمارکتی، نظم دهنده های اتاق خواب، محصولات چوبی و محصولات وارداتی آدلان.

انواع مدل نظم دهنده ها و سبدیجات آدلان همراه با کاربردشان

را در ویدئو زیر می توانید مشاهده کنید

برای مشاهده فضای داخل بازرگانی اسدی (نمایندگی آدلان در مشهد) ویدئو زیر رامشاهده نمایید

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.