بازرگانی اسدی نمایندگی تصفیه آب آکواجوی در مشهد

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی تصفیه آب آکواجوی در مشهد: خیابان پیروزی، بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

بازرگانی اسدی (نمایندگی تصفیه آب آکواجوی در مشهد)

 

بازرگانی اسدی نمایندگی تصفیه آب آکواجوی در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را داست. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند.

 

تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. همچنین از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

 

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه با شما هستند. این همراهی به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت این است که  با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید.

 

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

معرفی برند آکواجوی

یک شرکت کانادایی در شمال ونکوور، بریتیش کلمبیا قرار دارد. این شرکت در زمینه تصفیه آب در سطح مسکونی، تجاری و صنعتی فعالیت و تخصص دارد.

از سال 2001 تأسیس شده است. شروع به راه اندازی اولین طیف محصولات خود در کاربردهای مسکونی فیلتراسیون آب در سال 2002 ، با نام تجاری، .aquajoy آکواجوی کرده است .

کارخانه های Aquajoy در کانادا، استرالیا و تایوان مشغول فعالیت هستند. سیستم های تصفیه آب و قطعات و اجزای مرتبط  آن را تولید می کنند.

نمایندگی تصفیه آب آکواجوی

با آکواجوی آبی سالم بنوشید

شركت هیراب سان با هدف انتقال تكنولوژی روز دنیا کار خود را آغازکرده است. همچنین در زمینه شیوه های مدرن تصفیه آب برای اماکن مسكونی، تجاری و صنایع مختلف توسط گروهی از مهندسان كار آزموده در سال ۱۳۸۲ شروع به تولید کرده است.

تجلی این هدف در اندیشه گروهی شركت در كنار تجربیات سی ساله پدید آورندگان آن موجب پیشرفت آن گردید. سپس شركت معتبری چون آکواجوی ، این مجموعه را بعنوان نماینده خود جهت انتقال تكنولوژی و خدمات پس ازفروش دستگاه های تصفیه آب تولیدی خود با برند تجاری Aquajoy ، در خاورمیانه انتخاب کرد.

06

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد می باشد. بهره گیری از پرسنل حرفه ای و با تجربه و امكانات قابل توجه، شركت را قادر ساخته است تا مشاوره و پشتیبانی فنی و تامین تجهیزات دستگاه های تصفیه آب،. اسمز معکوس و آب شیرین کن را در بازار از طریق یك سیستم سازماندهی شده و با یاری همکاران بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد ارائه نماید.

ارایه مشاوره فنی رایگان (خدمات قبل از فروش) و ارائه خدمات ویژه بعد از فروش شامل موارد زیر می باشد.

1- حمل و نصب رایگان دستگاه ها.

2- ارایه كارت گارانتی معتبر.

3- بانك اطلاعاتی مشتریان.

4- دو سال ضمانت.

5- ده سال خدمات پس از فروش.

6- تامین قطعات یدكی مورد نیاز مشتریان.

7- یاد آوری زمان تعویض فیلتر دستگاه ها.

بخشی از پشتیبانی و خدمات پس از فروش شركت هیراب سان نماینده رسمی و انحصاری در کشور و بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد می باشد.

آموزش های دوره ای و خاص پرسنل و نمایندگان خدمات پس از فروش بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد برای کسب بیتشر رضایت مشتری فعالیت های را انجام داده است. به روز رسانی دانش و اطلاعات آنان گامی دیگر در جهت  ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان محصولات آکواجوی و ایرجوی است.

محصولات آکواجوی

انواع تولیدات آکواجوی توسط بازرگانی اسدی ارائه شده است. این دستگاه ها شامل تصفیه آب آشامیدنی بهداشتی می باشد. آبی سالم و دور از هر گونه آلودگی های زیست محیطی که بوسیله پیشرفته ترین تکنولوژی هاست. این تصفیه آب با توجه به کیفیت آب شهرستان های مختلف است. همجنین میزان املاح و آلودگی های مناطق مختلف کشور طراحی و تولید در نظر می گیرد.

این دستگاه ها با استفاده از روش های تصفیه مدرن قادر است انواع آب های شهری و طبیعی را به آب بهداشتی مناسب برای نوشیدن تبدیل کند. شركت هیراب سان نماینده رسمی و انحصاری  در کشور و بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد است. این شرکت ها تاکنون با اجرای برنامه های گسترده اطلاع رسانی و آموزش همگانی پیشتاز عرضه و پشتیبانی این دستگاه ها بوده اند.

بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد انواع دستگاه های یک الی پنج مرحله ای تصفیه آب را داراست. این دستگاه ها شامل آب سرد/ جوش یخچال دار و انواع دستگاه های تصفیه پرتابل و رومیزی بخشی از مجموعه بزرگ دستگاه های تصفیه آب خانگی  است. از این تصفیه ها برای استفاده در منزل به عنوان یک وسیله خانگی مفید و استفاده در دفاتر کار و ادارات دولتی و غیر دولتی استفاده می شود. امیدواریم  با این وسیله  سلامت هموطنان عزیز حفظ شود.

این محصولات نیز در بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد ارائه می شود. این کار تحت نظارت مستقیم متخصصان شرکت ” کنتکت کانادا ” و با استانداردهای کانادایی عرضه شده، می باشد. یک یک این محصولات گواهینامه های کنترل کیفیت دارند. همچنین مطابق دستور العملهای قابل قبول و موازی با قوانین واردات وگمرکات ایران می باشد (VOC) وارد و توزیع می گردد.

در عین حال این محصولات ظاهری زیبا و قیمتی مناسب دارند. بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی نه تنها در ایران بلکه در اقصی نقاط دیگر دنیا به راحتی این محصولات را توزیع می کند.

تصفیه هوا ایرجوی

نمایندگی تصفیه آب آکواجوی

 

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

 

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.