نشانی نمایندگی تصفیه آب آکواجوی : مشهد، خیابان پیروزی، بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

بازرگانی اسدی (نمایندگی تصفیه آب آکواجوی در مشهد)

 

دارا بودن 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع به صورت هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند.

تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری کرده و از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید.

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

برای مشاهده تصاویر بزرگتر کلیک کنید

نمایندگی تصفیه آب آکواجوی

معرفی برند آکواجوی

یک شرکت کانادایی  در شمال ونکوور، بریتیش کلمبیا، در زمینه تصفیه آب در سطح مسکونی، تجاری و صنعتی فعالیت و تخصص دارد.

که از  سال 2001 تأسیس شده و شروع به راه اندازی اولین طیف محصولات خود در کاربردهای مسکونی فیلتراسیون آب در سال 2002 ، با نام تجاری، aquajoy آکواجوی کرده است .

کارخانه های Aquajoy در کانادا، استرالیا و تایوان  مشغول فعالیت هستند و سیستم های تصفیه آب و قطعات و اجزای مرتبط  آن را تولید می کنند.

شركت هیراب سان با هدف انتقال تكنولوژی روز دنیا در زمینه شیوه های مدرن تصفیه آب برای اماکن مسكونی، تجاری و صنایع مختلف توسط گروهی از مهندسان كار آزموده در سال ۱۳۸۲ پایه گذاری گردید.

تجلی این هدف در اندیشه گروهی شركت در كنار تجربیات سی ساله پدید آورندگان آن موجب گردید شركت معتبری چون آکواجوی ، این مجموعه را بعنوان نماینده خود جهت انتقال تكنولوژی وخدمات پس از فروش دستگاه های تصفیه آب تولیدی خود با برند تجاری Aquajoy ، در خاورمیانه انتخاب نماید.

 

واحد خدمات پس از فروش بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد با بهره گیری از پرسنل حرفه ای و با تجربه و امكانات قابل توجه، شركت را قادر ساخته است تا مشاوره و پشتیبانی فنی و تامین تجهیزات دستگاه های تصفیه آب، اسمز معکوس و آب شیرین کن را در بازار از طریق یك سیستم سازماندهی شده و با یاری همکاران بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد ارائه نماید.

ارایه مشاوره فنی رایگان (خدمات قبل از فروش) و ارائه خدمات ویژه بعد از فروش شامل:

1- حمل و نصب رایگان دستگاه ها

2- ارایه كارت گارانتی معتبر

3- بانك اطلاعاتی مشتریان

4- دو سال ضمانت

5- ده سال خدمات پس از فروش

6- تامین قطعات یدكی مورد نیاز مشتریان

7- یادآوری زمان تعویض فیلتر دستگاه ها

بخشی از پشتیبانی و خدمات پس از فروش شركت هیراب سان نماینده رسمی و انحصاری در کشور و بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد می باشد.

آموزش های دوره ای و خاص پرسنل و نمایندگان خدمات پس از فروش بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد و به روز رسانی دانش و اطلاعات آنان گامی دیگر در جهت كسب رضایتمندی مشتری و ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان محصولات آکواجوی و ایرجوی است.

انواع دستگاه های تصفیه آب آشامیدنی بهداشتی و سالم و دور از هر گونه آلودگی های زیست محیطی که بوسیله پیشرفته ترین تکنولوژی و با توجه به کیفیت آب شهرستان های مختلف و میزان املاح و آلودگی های مناطق مختلف کشور طراحی و تولید و توسط بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد ارایه شده است.

این دستگاه ها با استفاده از روش های تصفیه مدرن قادر است انواع آب های شهری و طبیعی را به آب بهداشتی مناسب برای نوشیدن تبدیل نموده و شركت هیراب سان نماینده رسمی و انحصاری  در کشور و بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد نیز تاکنون با اجرای برنامه های گسترده اطلاع رسانی و آموزش همگانی پیشتاز عرضه و پشتیبانی این دستگاه ها بوده اند.

انواع دستگاه های یک الی پنج مرحله ای تصفیه آب، دستگاه های آب سرد/ جوش یخچال دار و انواع دستگاه های تصفیه پرتابل و رومیزی بخشی از مجموعه بزرگ دستگاه های تصفیه آب خانگی بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد است که برای استفاده در منزل به عنوان یک وسیله خانگی مفید و استفاده در دفاتر کار و ادارات دولتی و غیر دولتی به جهت تامین سلامت هموطنان عزیز عرضه می گردد.

این محصولات نیز در بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی در مشهد تحت نظارت مستقیم متخصصان شرکت ” کنتکت کانادا ” و با استانداردهای کانادایی عرضه شده و یک یک این محصولات با دارا بودن گواهینامه های کنترل کیفیت که قابل قبول و موازی با قوانین واردات وگمرکات ایران می باشد (VOC) وارد و توزیع می گردد.

در عین حال این محصولات دارای ظاهری زیبا و قیمتی مناسب بوده و توسط بازرگانی اسدی نماینده محصولات آکواجوی و ایرجوی نه تنها در ایران بلکه در اقصی نقاط دیگر دنیا به راحتی توزیع می گردند.

تصفیه هوا ایرجوی

نمایندگی تصفیه آب آکواجوی

 

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

 

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.