فروش ویژه کولر گازی

بهترین محل نصب فر توکار

راهنمای بهترین محل نصب فر توکار در آشپزخانه

[vc_row][vc_column][vc_column_text]اگر به دنبال انتخاب  بهترین محل نصب فر توکار در آشپزخانه هستید باید بدانید که چه عواملی تاثیر گذار هستند. مهم ترین این عوامل میزان فضای آشپزخانه و نحوه چیدمان دلخواه شما می باشد. در ادامه مقاله راهنمای بهترین محل نصب فر توکار در آشپزخانه متنوع ترین پیشنهادها را برای شما داریم.

نصب فر توکار در جزیره آشپزخانه

نصب فر توکار در جزیره آشپزخانه

جزیره آشپزخانه در وسط آشپزخانه قرار می گیرد لذا دسترسی شما به تمام آشپزخانه سریع تر و راحت تر انجام می گیرد.
مزیت نصب فر توکار در جزیر آشپزخانه این می باشد که از دید بقیه پنهان است. به همین دلیل می تواند بهترین محل برای نصب و قرار گیری فر توکار شما باشد.
نصب فر توکار در قسمت جزیره آشپزخانه برای خانه هایی به نسبت بزرگ مناسب تر است چون با نصب فر توکار در جزیره می توان از فضای کابینت ها بیشتر استفاده نمود.

نصب فر های توکار ساید بای‌ ساید

نصب فر های توکار ساید بای‌ ساید

اگر آشپزخانه بزرگ و دل باز دارید می توانید با نصب فرهای توکار ساید بای ساید به راحتی پذیرای مهمان های بیشتری باشید. نکته قابل توجه به هنگام نصب فر توکار این است که باید آن را در کابینت هایی که تا سقف ادامه دارند قرارداد. همچنین می توان از  قسمت بالایی آن به عنوان بوفه یا برای نصب ماکروویو استفاده کرد.

نصب فر های توکار دو طبقه

نصب فر های توکار دو طبقه

نصب فرهای توکار دوطبقه مناسب برای آشپزخانه های بزرگ می باشد که می توان در یک سمت آشپزخانه که کابینت هایی باارتفاع بالا دارند، استفاده نمود. نصب فرهای توکار دوطبقه در ارتفاع 25 الی 40 سانتی متری از سطح زمین انجام می شود.

نصب فر های توکار درگوشه ی آشپزخانه

نصب فر های توکار درگوشه ی آشپزخانه

می توان در گوشه های آشپزخانه که به طور معمول بی استفاده می مانند نصب فرهای توکار را انجام داد تا دسترسی به فر راحت تر شود. همچنین بهترین استفاده را از فضای بی مصرف گوشه ی آشپزخانه نمود.

نصب فر های توکار در زیر گاز رومیزی آشپزخانه

نصب فر های توکار در زیر گاز رومیزی آشپزخانه  

یکی از مناسب ترین مکان ها برای نصب فر توکار در زیر گاز رومیزی می باشد. شما در هنگام پخت غذا، بطور همزمان دسترسی راحت تر و سریع تر به گاز و فر توکار خود خواهید داشت. همچنین اگر فرزند خردسال دارید بهتراست فر توکار با قابلیت قفل کودک نصب نمایید تا از امنیت فرزندتان آسوده خاطر باشید.

نصب فر های توکار در کابینت های ردیف بالای آشپزخانه

برای زیبایی بیشتر و دسترسی بهتر به فرهای توکار در صورت امکان آنها را در کابینت های بالایی آشپزخانه نصب کنید. با نصب فرهای توکار در ردیف بالایی کابینت ها دیگر نگران دسترسی کودک خود به فر در آشپزخانه نخواهید بود.

آموزش  نصب فر توکار

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_column width=”1/6″][/vc_column]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *