دانستی ها و راهنمای خرید انواع فر توکار, مقالات

راهنمای بهترین محل نصب فر توکار در آشپزخانه

بهترین محل نصب فر توکار

اگر به دنبال انتخاب  بهترین محل نصب فر توکار در آشپزخانه هستید باید بدانید که چه عواملی تاثیر گذار هستند. مهم ترین این عوامل میزان فضای آشپزخانه و نحوه چیدمان دلخواه شما می باشد. در ادامه مقاله راهنمای بهترین محل نصب فر توکار در آشپزخانه متنوع ترین پیشنهادها را برای شما داریم.

نصب فر توکار در جزیره آشپزخانه

Array

جزیره آشپزخانه در وسط آشپزخانه قرار می گیرد لذا دسترسی شما به تمام آشپزخانه سریع تر و راحت تر انجام می گیرد.
مزیت نصب فر توکار در جزیر آشپزخانه این می باشد که از دید بقیه پنهان است. به همین دلیل می تواند بهترین محل برای نصب و قرار گیری فر توکار شما باشد.
نصب فر توکار در قسمت جزیره آشپزخانه برای خانه هایی به نسبت بزرگ مناسب تر است چون با نصب فر توکار در جزیره می توان از فضای کابینت ها بیشتر استفاده نمود.

نصب فر های توکار ساید بای‌ ساید

Array

اگر آشپزخانه بزرگ و دل باز دارید می توانید با نصب فرهای توکار ساید بای ساید به راحتی پذیرای مهمان های بیشتری باشید. نکته قابل توجه به هنگام نصب فر توکار این است که باید آن را در کابینت هایی که تا سقف ادامه دارند قرارداد. همچنین می توان از  قسمت بالایی آن به عنوان بوفه یا برای نصب ماکروویو استفاده کرد.

نصب فر های توکار دو طبقه

Array

نصب فرهای توکار دوطبقه مناسب برای آشپزخانه های بزرگ می باشد که می توان در یک سمت آشپزخانه که کابینت هایی باارتفاع بالا دارند، استفاده نمود. نصب فرهای توکار دوطبقه در ارتفاع 25 الی 40 سانتی متری از سطح زمین انجام می شود.

نصب فر های توکار درگوشه ی آشپزخانه

Array

می توان در گوشه های آشپزخانه که به طور معمول بی استفاده می مانند نصب فرهای توکار را انجام داد تا دسترسی به فر راحت تر شود. همچنین بهترین استفاده را از فضای بی مصرف گوشه ی آشپزخانه نمود.

نصب فر های توکار در زیر گاز رومیزی آشپزخانه

Array

یکی از مناسب ترین مکان ها برای نصب فر توکار در زیر گاز رومیزی می باشد. شما در هنگام پخت غذا، بطور همزمان دسترسی راحت تر و سریع تر به گاز و فر توکار خود خواهید داشت. همچنین اگر فرزند خردسال دارید بهتراست فر توکار با قابلیت قفل کودک نصب نمایید تا از امنیت فرزندتان آسوده خاطر باشید.

نصب فر های توکار در کابینت های ردیف بالای آشپزخانه

برای زیبایی بیشتر و دسترسی بهتر به فرهای توکار در صورت امکان آنها را در کابینت های بالایی آشپزخانه نصب کنید. با نصب فرهای توکار در ردیف بالایی کابینت ها دیگر نگران دسترسی کودک خود به فر در آشپزخانه نخواهید بود.

آموزش  نصب فر توکار

4.5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *