فروش ویژه کولر گازی

همین حالا تماس بگیر 09152608100

ریل تلسکوپی فر توکار

همه چیز درباره ریل تلسکوپی (شلف) فر توکار

دانستن همه چیز درباره ریل تلسکوپی فر توکار (شلف) به شما کمک می‌کند، زمانی که برای خرید وسایل برقی مانند فر توکار وارد بازار می شوید اصطلاح ریل تلسکوپی فر توکار برای شما ناآشنا نباشد وبتوانید راحت تر برای خرید تصمیم بگیرید، حال ممکن است به ذهنتان خطور کند که ریل تلسکوپی چه کاربردی دارد؟ همانطور که می دانید درب کشو و درب کابینت با یک نوار فلزی به راحتی باز و بسته می شود. ریل تلسکوپی فر توکار نیز ساختار و کاربردی شبیه آن را دارد. در ادامه این مقاله توضیح کاملی درباره شلف فر توکار به شما خواهم گفت.

ریل تلسکوپی فر توکار چیست؟

ریل تلسکوپی فر توکار چیست؟

ریل تلسکوپی یک قطعه مجزا در فرهای تو کار می باشد. یکی از مزیت‌های آن مقاومت زیاد این ریل ها در برابر گرمای بالای فر می باشد. عملکرد شلف فر توکار، انعطاف پذیر کردن سینی درون فر است. غذاهای مختلف دستور پخت متفاوتی دارند. مثلا در برخی از غذاها بهتراست قسمت زیرین برشته تر شود. لذا سینی باید نزدیک به قسمت گرمادهی پایینی فر قرار بگیرد و برخی دیگر برعکس. در اصل همه چیز در مورد ریل تلسکوپی فر توکار (شلف) حکایت از آن دارد که این قابلیت فر توکار برای قرار دادن مواد غذایی در قسمت های دلخواه ضرورت دارد.

فواید ریل تلسکوپی

یکی از فواید ریل تلسکوپی فرتوکار این است که آشپزی را برای شما آسان تر می کند. به این صورت که می‌توانید سینی غذای خود را در هر قسمتی از فر که می خواهید، قرار دهید. تا به غذایتان حرارت برسد و غذا باب میل شما آماده شود. همچنین با شلف فر توکار نیازی نیست برای برداشتن غذا، دست خود را داخل فر ببرید. بلکه با حرکت ریل، سینی به سمت شما می آید. همین کار از حرارت رسیدن و آسیب دیدن به پوست دست شما جلوگیری می کند.

نحوه نظافت ریل تلسکوپی توکار

نظافت ریل تلسکوپی فر توکار

نحوه نظافت شلف فرتوکار به این صورت است که ابتدا باید آن را تا آخرین حد ممکن باز کرده و تکه های کوچک غذا را از آن بیرون بیاورید تا بازدهی ریل ها بیشتر شود. حواستان باشد به پوشش این ریل های فر توکار توسط مواد تمیزکننده و یا اشیاء سخت مثل چاقو آسیب نرسانید.

نتیجه گیری

در این مقاله به همه چیز درباره ریل های فر توکار، فواید و نحوه نظافت آن پرداختیم. شما عزیزان بهتر است هنگام خرید علاوه بر دیگر خصوصیاتی که بر کارایی فرتوکار تاثیر دارند، مزایای ریل فرتوکار را هم به یاد داشته باشید. بازرگانی اسدی کالا با داشتن سابقه کار طولانی در زمینه فروش تجهیزات آشپزخانه از جمله فر توکار داتیس می تواند مشاور شما در انتخاب بهترین فرهای توکار باشد تا با رضایت بیشتری به آشپزی بپردازید.

2 پاسخ

  1. برای تمیز کردن ریل تلسکوپی فر توکار نباید از مواد شوینده استفاده کرد؟!

    1. سلام بر شما
      استفاده از مواد شوینده شیمیایی برای تمیز کردن ریل تلسکوپی فر تو کار یا بدنه داخلی و خارجی فر گاه موجب از بین رفتن غشای لعاب مقاوم سطح شده و به کیفیت خروجی دستگاه آسیب می رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *