کلار1 1

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی کلار در مشهد : بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (نمایندگی کلار در مشهد)

بازرگانی اسدی نمایندگی کلار در  مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را داراست. هایپری در این وسعت و تنوع به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. همچنین از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه با شما هستند. این همراهی بهخاطر آن است، که شما خصوصا سازنده های عزیز بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید. کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه میشود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برند و اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبربرای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و … افتخارماست.

شما می توانید برای مشاوره و خرید شیرآلات کلار با بازرگانی اسدی نمایندگی کلار در مشهد تماس حاصل فرمایید. یا بصورت حضوری از ساعت 9 صبح تا 8 شب مراجعه کنید.

معرفی شرکت شیرآلات کلار پویا

این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید شیرآلات اهرمی بهداشتی از سال 1382 آغاز نمود. این شرکت در سال 1383 موفق به پیاده سازی نظام مدیریت کیفیت و دریافت گواهینامه ISO 9001-2008 گردید. همچنین در سال 1384موفق به اخذ نشان استاندارد ملی ایران گردید. در حال حاضر شرکت کلار پویا به عنوان اولین تولیدکننده شیرآلات توکار در ایران پیشرو در ارائه محصولات مرغوب و زیبا می باشد.

پرلاتور اتوکلین

یکی از ویژگی های متمایز و کاربردی شیرآلات کلار، پرلاتور اتوکلین (outoclean) آلمانی – سوئیسی است. این ویژگی باعث می شود تا رسوباتی که طی مدت طولانی در دیواره داخلی شیر تجمع می یابند؛ بصورت خودکار تخلیه شوند. با وجود این مزیت میزان خروجی آّب در طی زمان در شیر کم نمی  شود. حتی در نواحی کم آب هم کیفیت جریان آب تا حدودی حفظ می شود.

جالب اینجاست به دلیل کیفیت بالای پرلاتور شما پس از مدتی استفاده از شیرآلات کلار نیاز به تعویض پرلاتور ندارید. با این مورد در هزینه و وقت شما صرفه جویی خواهد شد.

outclean

کارتریج یا مغزی قطعه ای است که در شیرآلات اهرمی یا به اصطلاح شیرآلات کارتریجی استفاده می شود. شما شیر را باز می کنید و میزان جریان آب و گرم بودن و سرد بودن آب را تنظیم می کنید. در هنگام انجام این کار دارید از امکانات کارتریج شیرآلات استفاده می کنید.

در تمام شیرآلات کلار از کارتریج های شرکت Kerox K35 ساخت کشور مجارستان استفاده شده است.

kerox Cartridgeکارتریج شیرآلات کلار

درصورت مشکل در تنظیم آب گرم و سرد یا در زمان چکه کردن آب بعد از بستن شیر، سفت شدن اهرم و یا کم بودن فشار آب لازم است کارتریج شیر را بررسی کنید.

زیبایی شیرآلات بخش مهمی از تمیزی و زیبایی منزل را به خود اختصاص می دهد. پس زیبا و تمیز نگه داشتن شیرآلات بسیار اهمیت دارد.

لکه های سفیدی که بر اثر وجود مواد معدنی در آب روی شیر ایجاد می شوند. شفافیت و براقی شیر را از بین می برند. برای تمیز کردن این لکه ها اصلا نیازی به استفاده از پاک کننده های اسیدی و شیمیایی مثل جوهر نمک و وایتکس نیست. تاکید هم می شود که از این موادبا حلالیت بالا به هیچ عنوان استفاده نشود.

استفاده از سیم ظرفشویی هم می تواند پوشش نیکل روی شیرآلات را از بین ببرد. در این حالت محصول از گارانتی و خدمات پس از فروش خارج می شود. برای تمیز کردن شیرآلات کلار فقط کافی است از محلول آب و صابون همراه با اسکاچ نرم و اسفنجی استفاده شود.

شرکت کلار تنوع محصولات عالی و چشمگیری دارد که از جمله آن می توان به شیرآلات توالت، دوش حمام، روشویی، آشپزخانه، فلاش تانک و ست وان اشاره کرد. تصاویری از چند نمونه شیرآلات کلار در ادامه برای شما قرار دادیم تا خود شما این تنوع را مشاهده کنید.

استراکچر فلاش تانک توکار کلارroyal 5ست وان نیوآریا کلار 1

         فلاش تانک توکار کلار           شیر توالت کلار                    ست شیر وان کلار

 

شما می توانید با مراجعه به بازرگانی اسدی نمایندگی کلار در مشهد (اولین هایپر ساختمانی مشهد) از نزدیک شیرآلات کلار را مشاهده کنید.

برای مشاهده بازرگانی اسدی (اولین هایپر ساختمانی مشهد) ویدئو پایین را مشاهده نمایید.

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.