فروش ویژه کولر گازی

همین حالا تماس بگیر 09152608100

مرکز فروش مروارید خراسان رضوی

نشانی مرکز فروش مروارید : مشهد، بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

آدرس بازرگانی اسدی مرکز رسمی خدمات بوتان مشهد ( تعمیرات، نصب )
بین پیروزی 27 و 29

تلفن ثابت: 05138843131

بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

معرفی بازرگانی اسدی (مرکز فروش مروارید)

بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را دارا می باشد.  هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. همچنین از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه همراه شماست. این کار به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید، کمک زیادی می نماید. کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

همچنین بازرگانی اسدی درنظر دارد با ارائه مشاوره تخصصی و مقایسه قیمت بصورت حرفه ای به شما عزیزان کمک کند تا محصول متناسب با نیاز خود را تهیه کنید. همچنین با این کار از هدر رفت هزینه ها جلوگیری کنید.

معرفی کارخانجات چینی بهداشتی مروارید

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید از سال 1368 با نام های تجاری  PLUS و UNIK آغاز کرده است. امروزه این برند در صنعت چینی بهداشتی کشور پیشگام می باشد. محصولات چینی مروارید توسط بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد ارائه می شود.

این شرکت در تولیدات خود از دانش فنی روز، مواد اولیه مرغوب و جدیدترین تکنولوژی بهره می گیرد.این موارد باعث شده است که در زمره بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی قرار گیرد.

از اهداف شرکت ارتقا همیشگی کمیت و کیفیت محصولات است. با این وجود توانسته مرزهای ملی تولید محصولات چینی بهداشتی را رد کند.

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید ، مفتخر به اخذ گواهینامه های بین المللی استاندارد گردیده است.

 
شرکت چینی بهداشتی مروارید همواره سعی نموده است در عین ارتقا و نوآوری در محصولات خود، صرفه جویی در مصرف آب را مد نظر داشته باشد تا بتواند در راستای تولیدات باکیفیت همراه با حفظ محیط زیست گام بردارد.