نشانی مرکز فروش مروارید : مشهد، بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی (مرکز فروش مروارید)

بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را دارا می باشد.  هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. همچنین از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین، حمل رایگان، نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه همراه شماست. این کار به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید، کمک زیادی می نماید. کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده، از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2 سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

همچنین بازرگانی اسدی درنظر دارد با ارائه مشاوره تخصصی و مقایسه قیمت بصورت حرفه ای به شما عزیزان کمک کند تا محصول متناسب با نیاز خود را تهیه کنید. همچنین با این کار از هدر رفت هزینه ها جلوگیری کنید.

 

معرفی کارخانجات چینی بهداشتی مروارید

 

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید از سال 1368 با نام های تجاری  PLUS و UNIK آغاز کرده است. امروزه این برند در صنعت چینی بهداشتی کشور پیشگام می باشد. محصولات چینی مروارید توسط بازرگانی اسدی مرکز فروش مروارید در مشهد ارائه می شود.

این شرکت در تولیدات خود از دانش فنی روز، مواد اولیه مرغوب و جدیدترین تکنولوژی بهره می گیرد.این موارد باعث شده است که در زمره بزرگترین تولیدکنندگان چینی بهداشتی قرار گیرد.

از اهداف شرکت ارتقا همیشگی کمیت و کیفیت محصولات است. با این وجود توانسته مرزهای ملی تولید محصولات چینی بهداشتی را رد کند.

شرکت کارخانجات چینی بهداشتی مروارید ، مفتخر به اخذ گواهینامه های بین المللی استاندارد گردیده است.

بازرگانی اسدی نمایندگی چینی مروارید در مشهد

شرکت چینی بهداشتی مروارید همواره سعی نموده است در عین ارتقا و نوآوری در محصولات خود، صرفه جویی در مصرف آب را مد نظر داشته باشد تا بتواند در راستای تولیدات باکیفیت همراه با حفظ محیط زیست گام بردارد.

توالت فرنگی طبی چیست؟

چینی بهداشتی مروارید اولین شرکتی است که در ایران توالت فرنگی طبی تولید کرده است.

برای تولید این سبک توالت، مزایای توالت فرنگی و زمینی در نظر گرفته شد و محصولی برای بیماران گوارشی مثل یبوست و گرفتگی روده تولید شد. در واقع این نوع توالت فرنگی با استانداردهای ارگونومی ساخته شده است.
برخی از مزایای توالت فرنگی طبی که مورد تایید جامعه پزشکان می باشد به شرح زیر است:
وضعیت مناسب نشستن منطبق با ارگونومی بدن و بهترین وضعیت برای تخلیه روده بزرگ .
محافظت از اعصاب کنترل کننده روده بزرگ و جلوگیری از کشیدگی در ماهیچه های مرتبط.
مناسب برای بیماران مبتلا به یبوست، انسداد کانال روده و مجرای مثانه، هموروئید، پروستات، فتق، بیماریهای کولون، آپاندیس، بیماریهای التهاب روده.

توالت فرنگی وال هنگ  (کنسولی – دیواری) چیست و روش نصب آن چگونه می باشد؟

توالت فرنگی وال هنگ بدون پایه است و به دیوار متصل میشود.

در این مدل مخزن توالت داخل دیوار تعبیه شده و خود توالت توسط پیچ هایی به دیوار محکم متصل شده است.

نصب آن دو مرحله دارد، در مرحله اول مخزن پلاستیکی و فریم فلزی آن قبل از کاشی کاری در داخل دیوار تعریف میشود و در مرحله بعد بقیه اجزای باقیمانده بیرون از دیوار نصب می شوند. حتما یادتان باشد ورودی آب و لوله فاضلاب در این نوع فرنگی ها از قبل در دیوار طراحی شده باشد.

از مزیت های این نوع توالت ها می توان به کم حجم بودن و جدایی از زمین اشاره کرد که بدین طریق تمیزکاری آن بهتر انجام می شود.

همانطور که در سایت خود چینی بهداشتی مروارید گفته شده، خرید محصولات مروارید فقط از طریق مراکز فروش این شرکت در سراسر ایران انجام می شود.

بازرگانی اسدی به عنوان مرکز فروش مروارید در مشهد امکان خرید محصولات مروارید را چه به صورت حضوری و چه به صورت خرید اینترنتی برای عزیزان در مشهد فراهم کرده است.

برای آشنایی بیشتر با برند چینی مروارید تماشای ویدئو زیر را به شما پیشنهاد می نماییم.

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

 

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.