فروش ویژه کولر گازی

همین حالا تماس بگیر 09152608100

فروش ویژه کولر گازی

فروش ویژه کولر گازی

بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات

بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات چه فروشگاهی است؟

امروزه با آپارتمانی شدن منازل، استفاده از شیرآلات جز ضروریات زندگی شده است. با توجه به تنوع شیرآلات در بازار، پیشنهاد می کنیم ابتدا باید در مورد شیرآلات مورد نظر خود تحقیق نمایید. شیرآلات علاوه بر کارایی شان در زیبایی محیط نیز بسیار تاثیرگذار نیز هستند. همچنین برای بهره مند شدن از شیرآلات ساختمانی در مدت طولانی لازم است ویژگی های دیگر شیرآلات را درنظر بگیریم تا در هنگام خرید بهترین انتخاب  با برترین برند را داشته باشیم. در ادامه در مورد خصوصیات شیرآلات و معرفی بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات  خواهیم پرداخت.

طراحی شیرآلات و تاثیر آن بر زیبایی

همان طور که می دانید استفاده از شیرآلات امروزه از الزامات هر زندگی است. بنابر این نمی توان طراحی شیرآلات و تاثیر آن بر زیبایی خانه را نادیده گرفت. اگر در بازار به بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات سر زده باشید با انواع شیرآلات در برندها، طرح ها و رنگ های مختلف برخورد داشته اید، که انتخاب را برای شما کمی دشوار می کند. قبل از خرید ابتدا فضا و دکوراسیون محیط خود را در نظر بگیرید تا بتوانید مورد مناسبی را انتخاب نمایید. همچنین دقت کنید تا سطح شیرآلات کاملا صاف و بدون هیچ موجی باشد. این کار را می توان با یک وارسی ساده انجام داد. شما می توانید از طریق بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات این اطمینان را حاصل کنید که مورد انتخابی شما از بهترین هاست.

خدمات پس از فروش

بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات و خدمات پس از فروشتوجه به خدمات پس از فروش شایسته است افزون بر در نظر گرفتن کیفیت محصول نه تنها برای خرید از بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات، بلکه برای تامین هر وسیله ای لحاظ گردد. سعی کنید خرید خود را از بهترین فروشگاه با برترین برند شیرآلات که دارای خدمات پس از فروش است، تهیه کنید. این کار باعث می شود تا در صورت بروز مشکل دیگر نیازی به تعویض کلی شیر نباشد. در قسمت هایی که شامل گارانتی می شود، زیرا اگر به این امر توجه نشود ممکن است با بروز مشکلاتی برای شیرآلات هزینه ی زیادی روی دست شما بگذارد. به همین منظور شما باید در مورد برندها و بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات اطلاعاتی را کسب کنید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

میزان مصرف آب

برای انتخاب شیر مناسب علاوه بر زیبایی از برترین برند شیرآلات باید به میزان مصرف آب نیز توجه شود. برخی شیرآلات به گونه ای طراحی شده اند با فشار بیشتری آب را انتقال می دهند. این کار باعث می شود که با کمترین میزان آب بیشترین فشار را داشته باشد. همان طور که می دانید امروزه دنیا با کمبود آب مواجه است. شما به عنوان مشتری و انتخاب کننده شیرآلات می توانید طرح هایی را انتخاب کنید که با کاهش مصرف آب همراه است. با این کار مصرف این مایع حیات را به حداقل خود برسانید. با در نظر گرفتن این ملاک علاوه بر کمک به بحران آب از نظر اقتصادی نیز بسیار با صرفه می باشد.

جنس شیرآلات

جنس شیرآلاتجنس شیرآلات از نظر زیبایی و دوام از اهمیت خاصی برخوردار است. به طور کلی شیرآلات از دو بخش بدنه که از برنج و سرب خشک و قسمت رویی شیر تولید شده اند. امروزه تولیدکنندگان در ساخت شیرآلات از سرب استفاده نمی کنند. زیرا اگر به درستی لایه گذاری نشود و یا اینکه لایه رویی آن به هر دلیلی آسیب ببیند سرب وارد آب می شود. در نهایت موجب بروز مشکلاتی مانند مسمومیت، کم خونی و… می شود. قسمت رویه شیرآلات نیز از موادی مانند برنج، برنز و استیل استفاده می شود. بهترین مواد برای شیرآلات استیل است که علاوه برر زیبایی و درخشندگی که دارند بسیار آسان لکه های آب روی آن پاک می شود. بعد از ایجاد رویه شیرآلات در انتها آن را آبکاری می کنند تا ماندگاری و دوام آن طولانی شود، که بهترین نوع آبکاری PVD می باشد.

آبکاری سطح رویه

همان طور که قبلا گفته شد برای افزایش ماندگاری و بالا بردن کیفت شیرآلات را در مرحله آخر تولید آبکاری سطح رویه می کنند. از انواع آبکاری شیرآلات می توان به استیل، نیکل/کروم ، PVD  اشاره کرد. در آبکاری به وسیله کروم شیرخاصیت ضدخوردگی می گیرد؛ بسیار جلا پیدا می کند و ماندگاری بالایی دارد. روش بعدی برای آبکاری استیل است که مانند روش قبل است، با این تفاوت که شیرآلات کروم جلا بیشتری دارند اما شیرهای استیل کدر می باشند. مقاوم ترین نوع آبکاری PVD است. در این روش آبکاری در خلا انجام می شود که مقاومت آبکاری را بالا می برد. بیشتر برای شیرآلات رنگی استفاده می گردد. توصیه می شود اگر به لکه های بجا مانده بر روی شیر آب حساس هستید، از شیرآلات مات استفاده نمایید.

بلندی علم شیر

بلندی علم شیرمی دانید که بلندی علم شیر در مدل و طرح های مختلف، متفاوت است. از جاهایی که ارتفاع شیر مهم است در کنار سینک آشپزخانه می باشد. در سینک های بزرگ بهتر است از شیرآلاتی استفاده شود که ارتفاع بیشتری داشته باشند. ارتفاع بلند این شیرها کمک می کند تا آب راحت تر به بخش های مختلف سینک برسد. به یاد داشته باشید که عمق سینک هم مهم است تا در هنگام استفاده آب به بیرون نریزد. شما می توانید از بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات  انواع مختلف آن ها در ارتفاع های گوناگون خرید با برترین برند نمایید.

نحوه نصب شیرآلات

نحوه نصب شیرآلات با توجه به مدلشان، به دو صورت توکار و روکار می باشد. قبل خرید ابتدا به لوله کشی مکان خود توجه کنید تا با توجه به آن شیرآلات مورد نظر را انتخاب نمایید. برخی از شیرآلات دارای امکانات اضافی مانند شیر روگازی هستند که به کمک می توان ظروف روی اجاق را بدون جابجایی پرآب کرد. با اینکه این امکانات آسایش و راحتی بیشتری را فراهم می کنند، اما برای نصب به فضا و تجهیزات خاص خودشان نیاز دارند. به همین منظور در هنگام خرید به نحوه نصب، لوله کشی محل و.. دقت کنید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری شود.

کنترل کیفیت شیرآلات

کنترل کیفیت شیرآلاتکنترل کیفیت شیرآلات از دیگر معیار های انتخاب است. شیرآلاتی که کنترل کیفیت را گذرانده اند، دارای حداقل استانداردها، انحراف معیارهای استاندارد هستند. سطح کیفی آن به گونه ای است که حداقل هزینه را برای مشتری در نظر می گیرد. کنترل کیفیت شیرآلات به مشتریان این اطمینان را می دهد محصولی بی‌نقص از نظر شناسایی عیوب یا مواد خام و فرایندهای تولید را، با کمترین قیمت فرآوری خریداری کرده اند. بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات دارای محصولاتی با کنترل کیفیت می باشد تا رضایت مشتریان خود را جلب کند.

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که در این نوشته است هر شیرآلاتی خصوصیات و ویژگی های مخصوص  به خود را دارد. شما می توانید با توجه به سیلقه و کارایی مورد نظرتان آن ها را انتخاب نمایید. همان طور که در بالا گفتیم در این جا می خواهیم  معرفی بهترین فروشگاه برای خرید شیرآلات همچون شیرآلات شودر به شما معرفی نماییم. بازرگانی اسدی نمایندگی برترین برند ها نظیر درخشان، قهرمان و.. شیرآلات در مشهد می باشد. شما می توانید از کارشناسان مشاوره این بازرگانی در مورد بهترین برند شیرآلات اطلاعات کافی کسب نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *