فروش ویژه کولر گازی

همین حالا تماس بگیر 09152608100

نکاتی برای خرید شیرآلات ظرفشویی

نکاتی برای خرید شیرآلات ظرفشویی

فرض کنید قصد خرید شیر آلات برای خانه را دارید. شاید سوالات زیر به ذهنتان برسد:

 • شیرآلات ایرانی خوبه؟
 • شیرآلایت ایرانی مزایا و امکانات شیرآلات خارجی رو داره؟
 • نکات خرید شیرآلات ظرفشویی چیه؟

مهم ترین خواسته، کیفیت بدنه شیر آلات است. این که شیرآلات با قیمت مناسب و رنگ بندی متنوع پیدا کنند. در این مقاله به مهم ترین نکات خرید شیرآلات ظرفشویی آشپزخانه می پردازیم.

ویژگی شیرآلات ظرفشویی

ویژگی شیرآلات ظرفشویی

نکات خرید شیرآلات ظرفشویی که شما باید به آن توجه کنید:

 1. قیمت مناسب
 2. نصب آسان
 3. ماندگاری رنگ
 4. مقاومت بدنه
 5. قابلیت تمیز کردن
 6. پرلاتور (سر شیر کاهش دهنده مصرف آب)
 7. آبکاری
 8. خدمات پس از فروش

قیمت مناسب

بدیهی است که وقتی برای خانه مان به دنبال شیرآلات مناسب هستیم، شیرآلات انتخابی مان باید همه ویژگی های مختلف شیرآلات ظرفشویی خوب را داشته باشد. بنابراین آنچه در خرید شیرآلات مهم است، قیمت مناسب آن است نه قیمت ارزان. چون اجزای تشکیل دهنده شیر ممکن است از اقلام ارزان و بی کیفیتی ساخته شده باشد که مدتی پس از نصب از کار افتاده و شما را مجبور به تعمیر یا تعویض آنها نماید و درنهایت هزینه و وقت تلف شده ی بیشتری را به شما تحمیل خواهد نمود. بنابراین قیمت شیرآلات آشپزخانه متناسب با کیفیت، امکانات و فنآوری های به کارگرفته شده در آن است.

نصب آسان

شیرآلات خوب باید به راحتی نصب شود . نصب آسان شیرآلات ظرفشویی برای کسانی اهميت دارد که خودشان تمايل به نصب سريع شيرآلات در منزل دارند. شايد برای شما هم پيش آمده باشد که هنگام نصب شیرالات روشویی و ظرفشویی با تعداد زيادی قطعه و پيچ و مهره روبه رو شده باشيد. در نصب آسان شیرآلات ظرفشویی تعداد اين قطعات و پيچ و مهره ها کمتر شده است.

ماندگاری رنگ

از ویژگی شیرآلات ظرفشویی خوب می توان به ماندگاری رنگ شیرآلات اشاره کرد که در مدت زمان طولانی ثابت بماند و از بین نرود. شیرآلات ظرفشویی خوب باید بسیار با کیفیت باشد و طرح ها و رنگ های متنوع داشته باشد که انتخاب آنها برای خانم های خانه دار با هر نوع سلیقه راحت باشد.

مقاومت بدنه

مقاومت بدنه ی شیرآلات ظرفشویی در برابر دما و فشار آب بسیار مهم می باشد. موادی که در تولید شیرآلات مورد استفاده قرارمی گیرند، باید دربرابردمای آب تا ۹۰ درجه سانتی گراد مقاومت داشته باشند. همچنین دچار خوردگی نشوند. مقاومت بدنه شیرآلات ظرفشویی باعث می شود تغییری در طعم و رنگ آب ایجاد نشود. همچنین از رشد باکتری جلوگیری می کند. پس وجود شیرآلات با بدنه مقاوم ازنکات مهم برای خرید شیرآلات ظرفشویی آشپزخانه از بازرگانی اسدی می باشد.

قابلیت تمیز کردن

شیر آلات ظرفشویی باید به راحتی قابل تمیز شدن باشد. طوری که هیچ گونه لکه آبی روی محصول باقی نماند. این موضوع برای خانم های خانه دار بسیار حائز اهمیت است. چون از شستشوی شیرآلات با جرم گیرها راحت می شوند. قابلیت راحتی در تمیز کردن شیرآلات ظرفشویی از ویژگی هایی است که خانم ها در حین تهیه شیرآلات به آن بسیار توجه می کنند و از نکات مهم برای خرید شیرآلات ظرفشویی آشپزخانه از بازرگانی اسدی می باشد.

شیرشلنگ دار

پرلاتور (سر شیر کاهش دهنده مصرف آب)

شیرآلات ظرفشویی خوب باید مجهز به پرلاتور یا کاهش دهنده مصرف آب باشند. نقش پرلاتور در شیرآلات ظرفشویی بسیار مهم است زیرا باعث می شود آب خروجی نرم و یکنواخت خارج شده، به اطراف پاشیده نشده و کم تر مصرف گردد.نصب پرلاتور در شیرآلات ظرفشویی موجب می‌شود تا آب در هنگام خروج با مقداری هوا و در فواصل چند میلی متری اسپری گردد. از همین رو یک قطعه کاربردی و مهم در شیرآلات امروزی به حساب می آید. شما باید ضمن توجه به انتخاب نوع شیرآلات ظرفشویی مناسب به چگونگی نصب ، تعمیر پرلاتور و رسوب‌گیری آنها توجه کنید که این موضوع یکی از نکات مهم برای خرید شیرآلات ظرفشویی آشپزخانه از بازرگانی اسدی می باشد.

آبکاری

فرایند آبکاری از نکات مهم برای خرید شیرآلات ظرفشویی آشپزخانه است. آبکاری شیرآلات ظرفشویی خوب به طور استاندارد انجام می شود. در ساخت این شیرآلات، آبکاری دقیق و با کیفیتی انجام شده که باعث می شود زیبایی و درخشندگی شیرآلات حفظ گردد. همچنین رطوبت روی شیرآلات به راحتی پاک شده و سال های سال مانند روز اول برق می­ زنند. آبکاری شیرآلات ظرفشویی در واقع همان لایه ای است که روی شیرآلات می کشند که رنگ، جنس و ضخامت­‌های متفاوتی دارند. پس کاملا واضح است که هرچه ضخامت لایه آبکاری بیشتر باشد، شیرآلات عمر بیشتری خواهندداشت.

خدمات پس از فروش

یکی ازملاک های مهم برای خرید شیرآلات ، وجود خدمت پس از فروش از سوی شرکت های ارایه دهنده شیرآلات می باشد. وظیفه اصلی خدمات پس از فروش، ارایه مشاوره‌های فنی به مشتریان می‌باشد. این واحد وظیفه دارد نیازهای فنی مشتریان را شناسایی و راهکارهای لازم برای پاسخگویی به این سوالات را ارایه نمایند. ماموریت اصلی بخش خدمات پس از فروش انجام خدمات تعریف شده مطابق با شرایط مورد نظر، در سریع ترین زمان می باشد.

توصیه های کاربردی

کنترل کیفی صد در صد، تنوع در محصولات، کیفیت لعاب شیرآلات، همچنین تعدد نمایندگی های شرکت تولید کننده در سراسر کشور برای دریافت هر گونه راهنمایی و مشاوره، خدمات پس از فروش چند توصیه کاربردی برای خرید شیرآلات ظرفشویی آشپزخانه می باشند.

یکی از اجزای مهم هر شیرآلاتی کارتریج می باشد. برای آشنایی بیشتر پادکست زیر را پیشنهاد می نماییم.

نتیجه‌گیری

در این مقاله با هدف آشنا نمودن شما به نکات مهم برای خرید شیرآلات ظرفشویی، همچون شیرآلات شودر از بازرگانی اسدی به ویژگی شیرآلات ظرفشویی خوب پرداختیم و ازمواردی مانند ماندگاری رنگ شیرآلات ظرفشویی ، قیمت شیرآلات ظرفشویی، خدمات پس از فروش شیرآلات ظرفشویی، نصب آسان شیرآلات ظرفشویی، مقاومت بدنه شیرآلات ظرفشویی، قابلیت تمیز کردن شیرآلات ظرفشویی، پرلاتوردر شیرآلات ظرفشویی، آبکاری شیرآلات ظرفشویی و لزوم استفاده از مشاوران برای خرید شیرآلات ظرفشویی نام بردیم. فراموش نکنید نکته کلیدی در انتخاب و خرید شیرآلات ظرفشویی طول عمر آنها است که چنانچه با موارد کیفی دیگر که نام برده شد همراه باشند، خیال شما رابرای سال ها در استفاده از این شیرآلات خوب آشپزخانه راحت می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *