فروش ویژه کولر گازی

گاز رومیزی روی ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی را می توان در زیر گاز رومیزی قرار داد؟

امروزه با پیشرفت علم و فناوری و آسان‌تر شدن زندگی ها ماشین لباسشویی (ظرفشویی) در اکثر خانه‌ها یافت می‌شود. از آن‌جایی که گازرومیزی به صورتی نصب می‌شود که کابینت زیر آن فضای خالی دارد، بعضی افراد تصمیم می‌گیرند که ماشین ظرفشویی یا لباسشویی در زیرگاز رومیزی خود قرار دهند.  اما قبل آن لازم است بدانیم که ماشین لباسشویی یا ماشین ظرفشویی را می‌توان در زیر گازرومیزی قرار داد یا نه؟ اگر به‌دنبال پاسخ این سوال هستید تا انتهای این مقاله همراه با ما باشید.

گاز رومیزی روی ماشین لباسشویی

حرارت‌دهی گازهای رومیزی به گونه ای است که زیر گاز گرم نمی‌شود، اما قرار دادن ماشین در کابینت زیر اجاق گاز در حالت کلی استاندارد نیست. ممکن است در هنگام باز و بسته شدن درب ماشین لباسشویی برای انتقال لباس‌ها و یا برداشتن آنها به آن آسیبی وارد شود. همچنین قرار دادن ماشین ظرفشویی در زیر گازرومیزی، نمای زیبایی ندارد و روی ظاهر آشپزخانه تاثیر منفی می‌گذارد.

مطالعه بیشتر: فروش اقساطی دستگاه تصفیه آب در مشهد

گاز رومیزی روی ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی نیز همانند ماشین لباسشویی قرار گرفتنش در زیر گاز استاندارد نمی‌باشد. تصور نمایید کار ماشین ظرف‌شویی شما تمام شده باشد و بخواهید که ظروف را از داخل آن بردارید. در همان لحظه نیز نیاز باشد زیر شعله خود را کم یا زیاد کنید و یا غذای خود را هم بزنید! همچنین ماشین ظرفشویی و لباس‌شویی شما در صورتی‌که در زیر گاز قرار بگیرند بیشتر کثیف خواهند شد. لذا به‌طور کلی در صورتی‌که مجبور به این کار نیستید از گذاشتن ماشین لباس‌شویی و ظرف‌شویی خود در زیر گاز خودداری نمایید.

در کابینت زیر گاز رومیزی چه چیزی بگذاریم؟

با نصب گازهای رومیزی فضای کابینت پایینی آن اشغال نمی‌شود. از این رو باید وسایلی که در زیر کابینت آن قرار داد تا بتوان راحت‌تر و با سرعت بیشتر آشپزی را انجام داد.

  • فر توکار زیر گاز صفحه ای

یکی از بهترین موارد برای گذاشتن در زیر گاز رومیزی، فرهای توکار هستند. با این کار شما دو جز اصلی آشپزی یعنی اجاق‌گاز و فر را در کنار هم خواهید داشت. در این حالت می‌توانید انواع غذاها را با ترکیب این  دو وسیله بپزید.

  • وسایل اولیه آشپزی

اگر برای نصب فرتوکار خود محیط مجزایی را در نظر گرفته‌اید یا اصلا نمی‌خواهید فر تهیه کنید، وسایل اولیه آشپزی را در زیرگاز بگذارید. با این کار در هنگام آشپزی، ظرف و یا هر چیز دیگری همانند ملاغه، قاشق چنگان، ادویه‌جات، دردسترس شما خواهد بود.

مطالعه بیشتر: تامین انواع تجهیزات ساختمانی با شرایط اقساطی

بهترین مکان برای گذاشتن ماشین لباسشویی و ظرفشویی!

بهترین مکان قرار گیری ماشین لباسشویی

ما در پاسخ این سوال که آیا ماشین لباسشویی را می توان در زیر گاز رومیزی قرار داد؟ یا ماشین ظرفشویی، گفتیم که بهتر است این کار صورت نگیرد. اما این وسایل را کجا بگذاریم که در عین کارآمدی، زیبایی محل مورد نظر حفظ شود.

  • بهترین محل نصب ماشین ظرفشویی

همان‌طور که می‌دانید کار اصلی این وسیله شستن ظروف است. پس باید در جایی مثل کنار سینک به منظور خروج راحت‌تر آب و یا نزدیک کابینت ظروف برای انتقال سریع ظرف‌ها باشد.

مطالعه بیشتر: آشنایی با کاربردهای سینک سبز

  • بهترین محل نصب ماشین لباسشویی

 ماشین‌های لباسشویی از ضرورات هر خانه‌ای است. پس باید آن را در محلی مناسب قرار دهید. یکی از این مکان‌ها، آشپزخانه است. با این که نمای توکار ماشین لباسشویی، به آشپزخانه جلوه‌ای مدرن می‌دهد، اما در آن فضای کافی برای سبد لباس وجود نداشته و از نظر بهداشتی هم توصیه نمی‌شود. اختصاص یک محفظه در حیات و یا گوشه‌ی حمام یکی دیگر از گزینه ها برای قرارگیری ماشین لباس‌شویی است. برای رعایت بهداشت، ماشین لباسشویی را در قسمتی از حمام نصب کنید که رطوبت کمتری داشته باشد.

مطالعه بیشتر: فروش اینترنتی اقساطی و تعمیرات انواع دستگاه تصفیه آب در مشهد

سخن آخر

گاز رومیزی اقساطی

  خرید گاز صفحه ای داتیس 

در اکثر خانه‌های امروزی، گاز های صفحه ای همچون گاز رومیزی داتیس، ماشین لباسشویی و ظرفشویی وجود دارد. نکته‌ی قابل اهمیت آن است که نحوه‌ و مکان نصب آنها به گونه‌ای باشد که علاوه بر زیبایی، بازدهی آن را افزایش دهد. در صورتی‌که فضای آشپزخانه شما کوچک است و نیاز به مشورت برای خرید وسایل ضروری همچون گاز رومیزی و تجهیزات آشپزخانه دارید با کارشناسان ما در مجموعه بازرگانی اسدی در ارتباط باشید.
 مشاورین بازرگانی اسدی با بیش از 15 سال سابقه خدمات، خدمات فروش، نصب و تعمیرات را انجام می‌دهند. حهت گرفتن مشاوره رایگان جهت خرید و تعمیرات ونصب همین الان با ما تماس بگیرید.

َماره تماس بازرگانی اسدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *