فروش ویژه کولر گازی

آموزش نصب سینک ظرفشویی روکار

سینک‌های ظرفشویی از ضرورات هر خانه‌ای هستند که به‌وسیله‌ی آن می‌توان انواع ظروف، میوه و سبزیجات را شست. همان‌طور که می‌دانید سینک‌های روکار طرفداران بسیاری دارند. سینک‌های روکار نسبت به سایر مدل سینک‌ها نصب آسان‌تری دارند. اگه به‌دنبال آن هستید تا با نحوه نصب سینک روکار آشنا شوید این مقاله برای شماست. تا انتهای این مقاله همگام با ما باشید.

بدون دردسر از طریق حرفه‌ای ترین افراد، سینکت رو نصب کن

َماره تماس بازرگانی اسدی

روش نصب سینک ظرفشویی روکار

برای آنکه با نحوه نصب سینک روکار(Install a Kitchen Sink) آشنا شوید، مراحل زیر را باید طی کنید:

نحوه ی نصب سینک روکار؛ 1) انتخاب محل سینک

اولین کاری که باید در نصب سینک روکار انجام دهید، مشخص کردن مکان نصب آن است. شما برای نصب هر نوع سینک باید دقت کنید که می‌خواهید آن را کجا قرار دهید. توصیه می‌شود که سینک را نزدیک اجاق گاز و ماشین ظرفشویی، قراردهید تا سرعت آشپزی شما افزایش یابد.

مطالعه بیشتر: خرید اقساطی محصولات فارس وان مشهد

نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار؛ 2) اندازه گیری محل برش سینک

نحوه نصب سینک روکار

دومین کاری که در نحوه نصب سینک روکار باید انجام بدهید، اندازه‌گیری محل برش سینک است. برای برش دقیق ابتدا سینک را به صورت برعکس روی کابینت گذاشته و دورتا دور آن را نشانه‌گذاری کنید. اگر این کار برای شما دشوار است می‌توانید از یک وسیله مثل مقوا برای اندازه‌گیری استفاده کنید.
برای این کار سینک را روی آن قرار داده و اطراف آن را خط کشی کنید. بعد حدود یک تا دو سانتی‌متر به داخل رفته و آن را علامت‌گذاری کنید. این کار برای آن است که آن قسمت اضافی به عنوان تکیه‌گاه برای سینک باشد و بتوانید آن را روی کابینت قرار دهید. در نهایت از این مقوا به عنوان شابلون استفاده کنید.

مطالعه بیشتر: فروش اقساطی انواع فلاشتانک توکار در مشهد

نحوه ی نصب سینک روکار؛ 3) روش برش محل سینک

نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار

در مرحله‌ی بعدی چهارطرف داخلی قسمت خط‌کشی شده را سوراخ کنید. این کار کمک می‌کند تا در هنگام استفاده از اره با مشکل روبرو نشوید. در پایان کار مراقب باشید قسمت جدا شده روی پای شما نیافتد.

نحوه ی نصب سینک روکار؛ تنظیم بست سینک

در مرحله بعد از نحوه نصب سینک روکار، تنظیم بست‌های سینک است. محل بست‌های سینک را روی کابینت مشخص کنید. ممکن است که بست‌های سینک برای کابینت مورد استفاده‌ی شما متناسب نباشد. مثلا اگر بست موردنظر از ضخامت کابینت شما کوچک‌تر باشد. در این صورت باید قسمتی از لایه کابینت را برداشت.

مطالعه بیشتر: سینک سبز دوستدار طبیعت در آشپزخانه شما

نحوه نصب سینک ظرفشویی روکار؛ قراردادن نوار آب‌گیر روی سینک

آموزش نصب سینک ظرفشویی روکار

بعد از این که جای بست را تنظیم کردید، نوار آب بندی را روی آن قرار دهید تا آب به داخل کابینت نفوذ نکند. سپس بست‌های سینک را درجایشان قرار داده و محکم کنید. مقداری چسب آکواریوم در کنارهای سینک به خصوص در جایی که درز وجود دارد بریزید. همچنین برای جلوگیری از نشت آب از این چسب به روی کابینت در اطراف محلی که برش خورده هم بزنید. سینک را روی آن قرار دهید و فشار دهید تا چسب خشک شود. در نهایت بست ها را از زیر کابینت محکم کنید.

نحوه نسب سینک روکار

حال که سینک بر روی کابینت قرار گرفته است، در مرحله‌ی بعد از نصب سینک روکار انجام لوله‌کشی‌های مربوطه است. امروزه اکثر برند سینک‌ها، لوله و اتصالات مربوطه را به همراه خود دارند. این اتصالات با این‌که با هم متفاوت هستند اما نحوه نصب آن‌ها تا حدزیادی یکی است. در این قسمت به طور خلاصه به آن اشاره می‌کنیم.

  • اتصال دهانه ورودی فاضلاب و واشر آن به سینک
  • قراردادن واشر و بوگیر برای دهانه سینک
  • قرار دادن زانویی به دهانه (اگر وجود دارد)
  • اتصال لوله‌ی ساده (درصورتی که سینک بیش از یک لگن داشته باشد)
  • قراردادن دو یا سه راهی در محل
  • مجموعه سیفون
  • وصل کردن لوله خرطومی
  • متصل کردن کاور و درپوش فاضلاب

با کامل کردن اتصالات مربوط نصب سینک تمام خواهد شد و شما می‌توانید از آن استفاده کنید.

مطالعه بیشتر: فروش اینترنتی اقساطی و تعمیرات انواع دستگاه تصفیه آب در مشهد

نحوه نصب سینک روکار با بازرگانی اسدی

با وجود زندگی‌های امروزی، استفاده از سینک به یکی از ضروریات زندگی تبدیل شده است. در این نوشته سعی کردیم تا مطالبی را برای نحوه نصب سینک روکار ارائه کنیم، تا به راحتی بتوانید سینک خود را تعویض و نصب کنید. بازرگانی اسدی با دارابودن برندهای مختلف سینک از جمله سینک داتیس، برای مشتریان خود مشاوره رایگان قرار داده است. هر گونه اطلاعات و سوالی داشتید، می‌توانید از کارشناسان این بازرگانی دریافت کنید.
بازرگانی اسدی با بیش از 15 سال سابقه کاری، به‌پاس اعتماد مشتریان خود برای خرید سینک در برندهای مختلف از جمله سینک داتیس، 2 سال خدمات پس از فروش رایگان از جمله نصب سینک  و تعمیرات آن را دارد. همچنین در صورت خرید سینک در مشهد، شرایط اقساطی فروش نیز برای شما مهیاست.

َماره تماس بازرگانی اسدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *