بازرگانی اسدی نمایندگی شیرآلات شیذر در مشهد
بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی شیرآلات شیذر در مشهد: بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

معرفی بازرگانی اسدی(نمایندگی شیرآلات شیذر در مشهد)

بازرگانی اسدی نمایندگی شیرآلات شیذر در مشهد با دارا بودن 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع. به صورت هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری میشود.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین, حمل رایگان, نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه بتوانید بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید.

کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه میشود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برندو اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبربرای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و… افتخارماست.

بازرگانی اسدی نمایندگی شیرآلات شیذر در مشهد

شیرآلات بهداشتی شیذر

 

شرکت شیرآلات شیذر طراح و تولیدکننده انواع شیرآلات ساختمانی و صنعتی می باشد. بعضی از لوازم خانگی مکمل همدیگر هستند. مانند اجاق گاز و هود، سینک ظرفشویی و شیر آلات که جزیی از وسایل مهم در خانه محسوب می شوند. اگر می خواهید شیرآلات زیبایی را تهیه کنید، کافی است به نمایندگی شیرآلات شیذر در مشهد مراجعه کنید.

امروزه با توجه به تنوع در مدل ها و رنگ بندی شیرآلات تولید کنندگان بسیاری سعی بر این دارند تا با تولید شیرآلات با کیفیت و لوکس جای خود را در بازار فروش شیرآلات بهداشتی باز کنند.

شیذر همواره تلاش کرده است که محصولات خود را با آخرین تغییرات به روز کند. این شرکت همچنین در بالا بردن کیفیت محصولات خود، ارائه خدمات بیشتر به مشتریان خود تلاش بسیاری کرده است. اين اطمينان از كيفيت محصولات باعث شده تا شيرآلات شيذر 5 سال گارانتي را براي محصولات خود در نظر بگيرد. برند شيذر داراي گواهينامه استاندارد ايران و گواهينامه ايزو 9001 مي باشد كه مهر تاييد ديگري بر كيفيت بالاي شيرآلات اين برند است. شما می توانید با مراجعه به نمایندگی شیرآلات شیذر در مشهد (بازرگانی اسدی) این محصولات را تهیه فرمایید.

محصولات شیذر

محصولات شیذر همواره با بهترین کیفیت و مطابق با جدیدترین استانداردهای جهانی تولید گردیده است. پس از گذراندن مراحل تست و کنترل کیفیت، با اطمینان کامل در اختیار مصرف کننده قرار می گیرند. محصولات این شرکت شامل شیر حمام، شیر توالت، شیر روشویی و شیر آشپزخانه می باشد.این محصولات به صورت تکی و ست شیرآلات بهداشتی قابل عرضه می باشد.

محصولات شیذر در طرح ها و مدل های زیادی به بازار عرضه شده است. این فراوانی، مشتریان را برای انتخاب شیرآلات مناسب با توجه به سلیقه و محیط مورد نظر مدل کمک می کند.

بازرگانی اسدی نمایندگی شیرآلات شیذر در مشهد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیرآلات شیذر ویدیو زیر به شما توصیه می شود.