بازرگانی اسدی نمایندگی اخوان در مشهد
بازرگانی اسدی اولین هایپر ساختمانی در مشهد

نشانی نمایندگی اخوان در مشهد: بین پیروزی 27 و 29، مجتمع بازرگانی اسدی

بازرگانی اسدی نمایندگی فروش محصولات اخوان در مشهد

بازرگانی اسدی نمایندگی اخوان در مشهد 6 نمایشگاه دائمی در 6 سالن در مساحتی حدود 1600 متر مربع را داراست. هایپری در این وسعت و تنوع  به شما در انتخاب متریال مورد نظر کمک می کند. تجمع همه ی این کالاها و محصولات در یک  مکان در عصر امروز از رفت و آمد ها و ترافیک ها و تردد های غیر ضروری جلوگیری می کند. با این کار از هدر رفتن وقت شما هم هنگام خرید جلوگیری می شود. همچنین بازرگانی اسدی نمایندگی اخوان در مشهد می باشد.

پیمانکاری زنجیره ارزشمند تامین کالا از مرحله تامین, حمل رایگان, نصب حرفه ایی و تحویل در پروژه با شما هستند. این همراهی به شما خصوصا سازنده های عزیز جهت اینکه  بتوانید با خاطری آسوده به مسائل دیگر کاری خود بپردازید، کمک می کند. کلیه کالا ها جدا از گارانتی خود محصولات از طرف شرکت سازنده, از طرف مدیریت و مجموعه بازرگانی اسدی به مدت 2سال پیشتیبانی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می شود.

ارائه مشاوره های تخصصی و مقایسه کالا به صورت حرفه ای و ایجاد برندو اعتبار با خرید از یک مجموعه معتبربرای شما سازنده عزیز و خریداران واحدها و… افتخارماست.

معرفی برند اخوان

درباره گروه صنعتی اخوان جم (برند اخوان)

گروه صنعتی اخوان جم (برند اخوان)در سال 1348 با مجوز وزارت صنايع و معادن استان تهران كارخانجات صنعتي اخوان جم را بنا نهاد.

تامین تجهیزات مدرن آشپزخانه با رعایت استاندارد های بالای اروپایی جزء اهداف اولیه برند اخوان می باشد. تا آنجا که تولیدات محصولات برند اخوان (انواع سينك هاي ظرفشوئي ، اجاق گاز هاي مبله و رومیزی استيل و شيشه اي.  فر هاي گازي و برقي ، هودهاي آشپزخانه) را به یکی ازپرطرفدار ترین پرفروش ترین محصولات آشپزخانه مدرن بدل نموده است.

نصب محصولات اخوان

نصب محصولات اخوان توسط سرویس کارانی با مهارت بالا از واحد خدمات پس از فروش برند اخوان انجام  می گیرد. در این زمینه خریدار کافیست یک پیامک حاوی  شماره سریال درج شده. در بر چسب محصول را به شماره 74428 بفرستد. همچنین در ساعات کاری با شماره تلفن برند اخوان تماس بگیرد.

نصب محصولات برند اخوان (هود آشپزخانه،فر توکار،اجاق گاز صفحه ای)مشمول هزینه می باشد. با اعلام درخواست نصب محصولات اخوان از طرف خریدار پس از بازدید فنی وکارشناسی تعیین واعلام می گردد. شایان یادآوری است محصولات برند اخوان با ضمانت اخوان سرویس شامل گارانتی می باشد. مشروط به این که از نمایندگان رسمی شرکت اخوان جم همانند بازرگانی اسدی در مشهد خریداری شود .

رمز ماندگاری برند اخوان

رمز ماندگاری برند اخوان بر اصولی همچون پیشینه 50ساله شرمت اخوان جم ارتباط مستمر ومشتریان وتلاش همه جانبه در راستای تامین نیازهای خانواده های ایرانی ،حمایت از محیط زیست ، تولید محصولات بر پایه طراحی مدرن وخلاقانه همچنین کیفیت بالای محصولات استوار می باشد. برند اخوان از سال های آغازین فعالیت خود همواره در حال توسعه وانجام اصلاحات بر پایه بهبود مستمربوده تا آنجا که اکنون از تجهیزات رباتیک وتکنولوژی لیزر در تولید محصولات خود بهره می برد.

محصولات اخوان دارای گستردگی بسیار زیادی هستند  این ویدئو رادرباره محصولات اخوان ببینید:

خدمات ویژه بازرگانی اسدی

 
 

نظرات مشتریان

مشاوره رایگان

جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاورین ما تماس بگیرید و یا شماره تماس خود را وارد نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.